کره جنوبی سفیر ایران را در اعتراض به مطلب روزنامه کیهان احضار کرد

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون وزیرخارجه کره جنوبی مراتب اعتراض و نگرانی سئول نسبت به مطلب روزنامه کیهان را به سفیر ایران ابراز کرد و سفیر جمهوری اسلامی هم در پاسخ گفته‌ که این مطلب، موضع رسمی ایران نیست.

وزارت خارجه کره‌جنوبی روز دوشنبه ۲۹ فروردین سفیر ایران در سئول را در اعتراض به مقاله اخیر روزنامه کیهان احضار کرد.

حسین شریعتمداری، نماینده رهبر جمهوری اسلامی در روزنامه کیهان، روز ۲۶ فروردین در سرمقاله این روزنامه، آزاد کردن سه ایرانی -آمریکایی زندانی در ایران در مقابل آزادسازی هفت میلیارد دلار از پول‌های بلوکه شده تهران در کره جنوبی را خسارت‌بار دانسته بود. آقای شریعتمداری نوشته بود: «ما می‌توانیم و باید تنگه هرمز را به روی کشتی‌های تجاری و نفتکش‌های کره جنوبی و تمامی شناورهایی که برای کره جنوبی کالا حمل می‌کنند و یا از مبدا کره جنوبی بارگیری کرده‌اند ببندیم و مادام که هفت میلیارد دلار طلب کشورمان را پرداخت نکرده‌اند به آن‌ها اجازه تردد از تنگه هرمز را ندهیم».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

شریعت نداری ایندفعه از چین دستور گرفته است

وقتی جربزه ندارین چرا هارت و پورت میکنین😂🤣😆

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کره جنوبی سفیر ایران را به دلیل یادداشت روزنامه کیهان احضار کردسفیر ایران در سئول به دلیل انتشار یادداشتی در روزنامه کیهان به وزارت امور خارجه کره جنوبی فراخوانده شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمیواکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمی: شعبده بازی مرد پارسی در سیرک اتفاق نمی افتد، بلکه به صورت «هت تریک» در مسابقه فوتبال است. این هنر یک «شاهزاده پارسی» است که با گل های زیاد می‌آید!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

طالبان سفیر پاکستان را در اعتراض به حملات هوایی به خوست و کنر احضار کردافغانستان سفیر اسلام‌آباد در کابل را در واکنش به حملات هوایی پاکستان به خاک این کشور که باعث کشته شدن 36 نفر شده است، احظار کرد.وزارت خارجه طالبان شنبه، 16
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزارت خارجه کره‌جنوبی سفیر ایران را فراخواندوزارت خارجه کره‌جنوبی سفیر ایران را فراخواند معاون وزیرخارجه کره جنوبی، سفیر ایران در سئول را بخاطر گزارش اخیر کیهان مبنی بر اینکه ایران باید بدلیل [عدم آزادسازی] پول‌های بلوکه شده تهران در بانک‌های کره، مانع کشتی‌های این کشور در تنگه هرمز شود، فراخواند کره خر جنوبی 💩 خورد کره جنوبی بیجا کرد IRIMFA شماها نمیخواید برای این یکی حداقل اقدامی کنید؟ حداقل سفیر کره رو احضار کنید بهش بگید شما هم بیجا کردید با تحریم های آمریکا همراهی میکنید خداکنه آزاد نکنه چون جاش امن تره😆🤣😂میاد ایران میره توجیب یکمشت دزد ومختلس وگرنه هیچ تاثیری توبیکاری وقطع معیشتی من نمیشه پس دیگی که برای من نجوشه میخوام سرسگ توش بجوشه😂🤣😆😁
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

لغو سفر وزیر اقتصاد ایران به آمریکارسانه‌های ایران از لغو سفر احسان خاندوزی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران به آمریکا برای شرکت در اجلاس بهاره بانک جهانی و صندوق بین‌المللی پول خبر دادند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ایران ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است🔺ایران ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است ▪️سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت جمهوری_اسلامی ضمن «تشدید تدابیر امنیتی»، بخش مهمی از ماشین‌های تولید قطعات سانتریفیوژ را به «مکان امن‌تر» منتقل کرده است ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »