کره جنوبی سفیر ایران را به دلیل یادداشت روزنامه کیهان احضار کرد

29/01/1401 03:56:00 ب.ظ

کره جنوبی سفیر ایران را به دلیل یادداشت روزنامه کیهان احضار کرد

سفیر ایران در سئول به دلیل انتشار یادداشتی در روزنامه کیهان به وزارت امور خارجه کره جنوبی فراخوانده شد. - خبرگزاری آناتولی 18.04.

2022 استانبول/ خبرگزاری آناتولی وزارت امور خارجه کره جنوبی در اعتراض به انتشار یادداشتی در روزنامه «کیهان» سفیر ایران در سئول را فراخواند. به گزارش خبرگزاری «یونهاپ»، سعید بادامچی شبستری، سفیر ایران در سئول در اعتراض به یادداشت روز شنبه 27 فروردین روزنامه کیهان با عنوان «تحریم را از کره جنوبی آغاز کنیم!» به وزارت خارجه کره جنوبی فراخوانده شده است.

براین اساس، یئه سونگ بائه، معاون وزیر امور خارجه کره جنوبی مراتب اعتراض و نگرانی سئول نسبت به یادداشت تهدیدآمیز روزنامه کیهان را به سفیر ایران انتقال داده است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

همدلی سربازان ترکیه با کودکان زلزله‌زده

وزارت دفاع ملی ترکیه تصاویر بازی و همدلی سربازان کشور با کودکان در مناطق زلزله‌زده را به اشتراک گذاشت. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

طالبان سفیر پاکستان را در اعتراض به حملات هوایی به خوست و کنر احضار کردافغانستان سفیر اسلام‌آباد در کابل را در واکنش به حملات هوایی پاکستان به خاک این کشور که باعث کشته شدن 36 نفر شده است، احظار کرد.وزارت خارجه طالبان شنبه، 16

واکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمیواکنش سفیر ایران در پرتغال به مطلب توهین‌آمیز باشگاه اسپورتینگ علیه طارمی: شعبده بازی مرد پارسی در سیرک اتفاق نمی افتد، بلکه به صورت «هت تریک» در مسابقه فوتبال است. این هنر یک «شاهزاده پارسی» است که با گل های زیاد می‌آید!

شمار قربانیان سیل در آفریقای جنوبی به ۴۴۳ نفر رسیدشمار قربانیان سیل که آفریقای جنوبی را در هم کوبیده است، روز یکشنبه از ۴۴۰ نفر تجاوز کرد در حالی که کاهش باران این اجازه را به گروه‌های نجات داده تا به عملیات خود شتاب بدهند. گروه نجات؟ بروید مرده ها را جمع کنید. گرم شدن آب اقیانوس ها چیزی نیست که با امروز و فردا به پایان برسد.

شمار قربانیان سیل در آفریقای جنوبی به بیش از ۴۰۰ نفر رسید | DW | 18.04.2022شمار کشته‌شدگان سیل آفریقای جنوبی که در پی بارندگی‌های شدید رخ داده به بیش از ۴۰۰ نفر افزایش یافته است. بسیاری هنوز مفقودند. یکی از بزر‌گ‌ترین بنادر تجاری آفریقا به‌شدت از سیل آسیب دیده است.

انتقال پناهجویان به رواندا؛ «فعلا از رفتن به انگلیس منصرف شده‌ایم»بریتانیا اعلام کرده در جهت سیاست‌های مبارزه با قاچاق و شمار روزافزون مهاجران غیرقانونی،با امضای قراردادی با رواندا، پناهجویان مجردی را که غیرقانونی خود را از طریق کانال_مانش به این کشور می‌رسانند،به روندا منتقل کند. پناهجویان گزارشی از aidaghajar

واکنش پورتو به گزارش توهین آمیز به مهدی طارمی؛ نژادپرستی شما دیگر جدید نیستپایگاه خبری «پورتال دوس‌دراگائوس» که متعلق به هواداران متعصب پورتو است، با انتشار بیانیه‌ای با تیتر «طارمی، تو شاهزاده پارسی ما هستی»، گزارش سایت اسپورتینگ را نشانه‌ای از «بی‌اخلاقی» و «ترویج نژادپرستی» دانست. اطلاع_رسانی