کره شمالی هم آماده گفت‌وگو با آمریکا است و هم آماده تقابل | DW | 18.06.2021

28/03/1400 02:15 ب.ظ

بر اساس اخبار منتشرشده کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اقدام به تحلیل جامع سیاست خارجی دولت جدید آمریکا کرده است. هدف از این اقدام تعیین خط مشی در برابر دولت بایدن اعلام شده است. مذاکرات با ترامپ به بن‌بست رسیده بود.

بر اساس اخبار منتشرشده کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی اقدام به تحلیل جامع سیاست خارجی دولت جدید آمریکا کرده است. هدف از این اقدام تعیین خط مشی در برابر دولت بایدن اعلام شده است. مذاکرات با ترامپ به بن‌بست رسیده بود. خبرگزاری رسمی دولت کره شمالی با انتشار گزارشی از تحلیل دقیق و جامع سیاست خارجی دولت جو بایدن توسط رهبری آن کشور خبر داده است.

بر اساس این گزارش، کیم جونگ اون، سیاست و خط مشی دولت خود در قبال ایالات متحده آمریکا را بر ترکیبی از گفت‌وگو و تقابل استوار ساخته است.

روز جمعه ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد) کیم جونگ اون در سخنرانی خود خطاب به پلنوم کمیته مرکزی حزب کمونیست کره شمالی گفته است که این کشور به فراخور سیاستی که دولت آمریکا در پیش گیرد، سیاست‌های راهبردی و در عین حال تاکتیک‌های خود را تنظیم خواهد کرد.

به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید با این حساب کره شمالی آمادگی آن را دارد که در صورت تمایل دولت جدید آمریکا به مذاکره بر سر مناقشه هسته‌ای با آن کشور، به پای میز مذاکره بازگردد و یا در صورت لزوم سیاست تقابل‌جویانه را در پیش گیرد. headtopics.com

توضیحات بیشتری درباره گام‌های دولت کیم جونگ اون در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته است. باید یادآور شد که رهبر کره‌شمالی در ماه مه، از"سیاست خصمانه" دولت جدید آمریکا سخن گفته بود.

ادامه مطلب:
dw_persian »

حماس: به هرگونه اقدام «احمقانه» اسرائیل علیه مردم فلسطین پاسخ خواهیم دادسخنگوی حماس اعلام کرد که به هرگونه اقدام «احمقانه» اسرائیل علیه مردم و مقاومت فلسطین پاسخ خواهند داد. - خبرگزاری آناتولی

واکنش پرایس به اظهارنظر عراقچی: پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین داشته‌ایم اما چالش‌هایی باقی است🔺واکنش پرایس به اظهارنظر عراقچی: پیشرفت‌هایی در مذاکرات وین داشته‌ایم اما چالش‌هایی باقی است ▪️ سخنگوی وزارت خارجه آمریکا گفت ما برای دور ششم مذاکرات محدودیت زمانی نداریم

انتخابات ریاست جمهوری از مهمترین انتخابات کشور است/ همه جهان امروز به انتخابات ایران نگاه می‌کنندرئیس جمهور انتخابات ریاست جمهوری را از مهمترین انتخابات کشور دانست و گفت: این انتخابات از اهمیت بالایی برخوردار است و از مردم درخواست می کنم که به مشکلات و مسائلی که در مراحل قبل از ثبت نام نامزدها تاکنون وجود داشته توجه نکرده و با حضور در پای صندوق‌های رای به نامزد مورد نظر خود رای دهند.

استاندار تهران :میزان مشارکت مردم در ساعات اولیه نسبت به دوره‌های گذشته بیشتر بوده استاستاندار تهران گفت: آمار آرای ماخوذه هنوز به طور دقیق مشخص نیست اما میزان حضور مردم نسبت به ادوار گذشته در این ساعات بیشتر شده است. بوی ۸۸ میاد...آیا توطئه ای در راه است؟ رئیسی با 30 میلیون رای الان یکماهی هست که برنده شده کس مادر دروغگه. از کسی که این خبر رو گفت تا کسی که این خبر رو تایپ کرد

فرانسه درصدد جلب نظر متحدانش برای جمع‌آوری کمک مالی به ارتش لبنان استلیره لبنان از اواخر سال ۲۰۱۹ تاکنون بر اثر بحران مالی ۹۰ درصد ارزش خود در برابر دلار آمریکا را از دست داده است. از زمان جنگ داخلی لبنان که از ۱۹۷۵ تا ۱۹۹۰ طول کشید، تاکنون این بزرگ‌ترین تهدید برای ثبات در این کشور بوده است.

کرونا در ایران؛ آیا کووبرکت همان اسپوتینک‌وی است؟pkhwshhal آب مقطر نباشه، اسپوتنیک مشکلی نداره! pkhwshhal به کوری چشم دشمنان کشور، باافتخار درکازمایی فاز سوم واکسن کووایران برکت ساخت جوانان و دانشمندان ایران رو تزریق کردم.