کره شمالی 'چند شی پرتابی شلیک کرده است'

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از مقام های نظامی این کشور گزارش می دهد که کره شمالی چند شی پرتابی ناشناس را از ساحل شرقی خود شلیک کرده است. ماهیت این اشیای پرتابی هنوز معلوم نیست و کره شمالی تاکنون در این مورد اظهار نظر نکرده است.

خبرگزاری یونهاپ کره جنوبی به نقل از مقام های نظامی این کشور گزارش می دهد که کره شمالی چند شی پرتابی ناشناس را از ساحل شرقی شلیک کرده است.

بنابه این گزارش ستاد مشترک ارتش کره جنوبی گفت که این پرتاب ها صبح روز چهارشنبه به وقت محلی از شبه جزیره هودو انجام شد.به گفته ستاد مشترک کره جنوبی، کره شمالی هفته پیش دو موشک کوتاه‌برد شلیک کرده بود. گزارش شد که آن دو موشک پس از رسیدن به ارتفاع ۵۰ کیلومتری پس از طی مسافتی ۴۳۰ کیلومتری به دریای ژاپن - همچنین معروف به دریای شرقی - افتادند.

کره شمالی نسبت به برنامه تمرین های مشترک نظامی کره جنوبی و آمریکا که به طور سالانه برگزار می شود ابراز خشم کرده است. پیونگ یانگ هشدار داده بود که این اقدام می تواند بر از سر گیری گفت و گوها بر سر خلع سلاح اتمی اثر بگذارد.عکسی از کیم جونگ اون در روز ۲۳ ژوئیه ۲۰۱۹ بعد از به آب انداختن یک زیردریایی در نقطه ای نامعلوم

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اﻳﻦ ﭘﺮﺗﺎﺑﻲ ﻫﺎ ﺭﻭ اﻣﺮﻭﺯﻩ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻮﺷﻚ ﻣﻴﺎﻥ ﺑﺮﺩ ﻣﻴﮕﻦ, اﺳﻤﺶ ﻣﻮﺷﻜﻪ, ﻣﻮﺷﻚ!

کره شمالی یه موشک بزنه توی اتاق خبر جهان شما که یک خبر راجب بخشیدن خزر به روسا نمیزنه

یا للعجب

موشکه موشک چرا میگی شی پرتابی ؟ چون کیم امریکا و ترامپ رو با اینکار تحقیر میکنه و به سخره میگیره و چون برای شماهم درداوره سعی در بازی با کلمات دارین

دیلدوهه 😐 شی پرتابی دیگه چیه؟

تیرکمون بوده لابد

کره شمالی نسبت به برنامه تمرین های مشترک نظامی کره جنوبی و آمریکا که به طور سالانه برگزار می‌شود ابراز خشم کرده است. پیونگ یانگ هشدار داده بود که این اقدام می‌تواند بر از سرگیری گفت و گوها بر سر خلع سلاح اتمی اثر بگذارد.

بی بی سی حیف فحش.

اشیاء پیکارجوی تجسسی.*

بجوری هول کردین فک‌کنم. چه تیتریه اخه

چندشی؟ یا چند موشک؟ یا فعلن گفتن اینجوری تیتر بزنید تا اول ترامپ عکس العمل توییتری داشته باشه تا بعد

ای ریدم تو تیتر زدنت

شی پرتابی😂

نوکش تیزه معلومه میره تو کون روح آقا

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمریکا یک شهروند کره شمالی را در رابطه با آزمایش موشکی اخیر تحریم کردوزارت خزانه داری آمریکا یک شهروند کره شمالی را در ارتباط با آزمایش موشکی هفته گذشته این کشور در فهرست تحریم قرار داد. به نوشته وال استریت ژورنال، سیگال مندلکر، معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا در امور ت به ! مادر لوسیفر
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تشدید تنش تاریخی میان ژاپن و کره؛ امیدها به دیدار آبه و مون بسته شد🔷تشدید تنش تاریخی میان ژاپن و کره؛ امیدها به دیدار آبه و کیم بسته شد 💢وخامت مناسبات سیاسی میان دو کشور، مردم کره جنوبی را به تحریم کالاها و خدمات ژاپنی از آبجو گرفته تا سفر به این کشور، ترغیب کرده است. ◀️درباره دلیل این تنش‌ها بیشتر بخوانید:
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کره جنوبی ناو جنگی به تنگه هرمز اعزام می‌کندکره جنوبی قصد دارد برای همراهی با ایالات متحده به منظور حفظ امنیت کشتی‌رانی در خلیج فارس و دریای عمان، یک ناو جنگی به تنگه هرمز اعزام کند. \r\n به گزارش رویترز، یک روزنامه کره‌ای به نقل از یک مقام ارشد 😂 تنگه هرمز آبهای سرزمینی ایران است و کفتارها دوباره مثل ماجرای عراق بوی لاشه به دماغشان خورده. و ما زیر کولر های لل جی و سامسونگ نشسته ایم. تنگه هرمزم شده تایلند همه دارن میان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تماشاگران کره‌ای به دنبال شکایت؛ چرا رونالدو بازی نکرد؟بیش از دو هزار تماشاگر فوتبال در کره جنوبی به دنبال شکایت از یک آژانس فوتبال این کشور هستند. اعتراض آن‌ها به نیمکت‌نشینی کریستیانو رونالدو، فوق ستاره یوونتوس در بازی هفته قبل مقابل تیم منتخب لیگ کره در سئول است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

چرا گرمای اروپا کشنده است و گرمای جنوب ایران نه؟🔷چرا گرمای اروپا کشنده است و گرمای جنوب ایران نه؟ مردم مناطق کویری و جنوبی ایران چگونه در برابر دمای طاقت‌فرسای هوا دوام می‌آورند؟ چرا گرم‌شدن عمومی کره زمین، در اروپا بیشتر مخل زندگی و گاه مرگ‌آفرین است؟ ◀️گزارش هومان دوراندیش در وب‌سایت یورونیوز: sallar شاید جواب سوالت اینجا باشه :-) خیلی سادست، 《چون ما مجبوریم.و شما نه》 آرام چون درایران انتخابها فقط حول دو محور میچرخه : بد و بدتر درحقیقت مجبوری برای فراز ازبدتر به بد رضایت بدی تنها چیزی که درایران بی ارزشه انسانه ، کرامت انسانی که دیگه لاکچری حساب میشه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مدیر اطلاعات ملی آمریکا دولت ترامپ را ترک می کندروز یکشنبه اعلام شد که دن کوتس مدیر اطلاعات ملی آمریکا دولت ترامپ را ترک خواهد کرد. تازه ترین استعفای یک مقام بلند پایه دولت ترامپ درحالی صورت می گیرد که آقای کوتس و آقای ترامپ اغلب در مورد روسیه و کره شمالی دچار اختلاف نظر بوده اند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »