کره شمالی از آزمایش موشک‌های کروز دوربرد جدید خبر داد؛ ابراز نگرانی کره جنوبی و ژاپن

22/06/1400 08:10:00 ق.ظ

♦ این نخستین فعالیت آزمایش تسلیحاتی پیونگ یانگ طی ماه‌های اخیر است و نشان می‌دهد همزمان با به بن‌بست رسیدن مذاکرات_هسته‌ای کره شمالی با ایالات متحده، آن کشور در حال گسترش قابلیت‌های نظامی خود است. ⬇ بیشتر بخوانید:

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. Print this page مردم در سئول،‌ کره جنوبی، در یک برنامه خبری شاهد تصاویر پرتاب موشک جدید کروز کره شمالی هستند (دوشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۰) کره شمالی می‌گوید طی روزهای شنبه و یکشنبه موشک‌های کروز دوربرد جدیدی را با موفقیت آزمایش کرده است.

به گزارش آسوشیتدپرس، این نخستین فعالیت آزمایش تسلیحاتی پیونگ یانگ طی ماه‌های اخیر است و نشان می‌دهد همزمان با به بن‌بست رسیدن مذاکرات هسته‌ای کره شمالی با ایالات متحده، آن کشور به توسعه قابلیت‌های نظامی خود ادامه می‌دهد.

خبرگزاری دولتی کره شمالی روز دوشنبه ۲۲ شهریور اعلام کرد، این موشک‌های کروز، که تولید آنها دو سال به طول انجامید، در جریان پروازهای آزمایشی روزهای شنبه و یکشنبه توانایی اصابت به اهدافی در فاصله ۱۵۰۰ کیلومتری را به نمایش گذاشتند. headtopics.com

قابل توجه همه تا زمانی که آقای ترامپ بود کسی جرات نداشت کاری کنه ولی الآن دارن از همدیگه سبقت میگیرن(ایران- کره- طالبان- القائده- حوثی ها و هر چی تروریسته)

JoeBiden خوابالو بیدار شو

کره شمالی از این موشک‌ جدید به عنوان یک «جنگ‌افزار راهبردی بسیار مهم» که با خواسته کیم جونگ اون برای تقویت قدرت نظامی آن کشور انطباق دارد، یاد کرده است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

دستگاه اکسیژن ساز و تخت بیمارستانی از جمله نیازهای استان خوزستان است‌نماینده دشت آزادگان: *متاسفانه وضعیت بیماری کرونا در استان خوزستان نگران کننده است *شیوع این بیماری در سطح استان بسیار گسترده و وسیع شده است *میزان آمار مرگ در استان همچنان بالا است *دستگاه اکسیژن ساز و تخت بیمارستانی از جمله نیازهای استان خوزستان است‌

سازمان ملل: نحوه میزبانی ترکیه از پناهجویان الگوی مثال‌زدنی استرئیس کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل ضمن تقدیر از خدمات ترکیه به پناهجویان، نحوه میزبانی از آنها را «الگوی مثال‌زدنی» برای جهان خواند. - خبرگزاری آناتولی

خاورمیانه دو دهه بعد از یازده سپتامبر کجا ایستاده است؟ | DW | 11.09.2021وضعیت نامعلوم خاورمیانه تابعی از متغیرهای متعدد است. از همه مهمتر، تاثیر خروج نیروهای نظامی‌ و سیاسی آمریکا بر وضعیت مبارزه با تروریسم است. آیا فعالیت گروه‌های تروریستی در افغانستان گسترش می‌یابد؟

احتمال مرگ افراد واکسینه نشده از کرونا ۱۱ برابر بیشتر استتهران - ایرنا - آمار نشان می‌دهد احتمال ابتلا به کرونا در افرادی که واکسینه نشده‌اند، نسبت به افرادی که به طور کامل واکسینه شده‌اند ۴.۵ برابر بیشتر است و احتمال بستری شدن این افراد و مرگ ناشی از کرونا نیز به ترتیب ۱۰ و ۱۱ برابر بیشتر است.

منیژه حکمت: دلیل سانسور فیلم ‌تاز‌ه‌ام امضای بیانیه حمایت از هموطنان است | DW | 11.09.2021منیژه حکمت اعلام کرد، دلیل سانسور نیمی از فیلم تازه‌اش با نام '۱۹' امضای بیانیه در حمایت از 'هموطنان مظلوم و محروم' است. به گفته او، نیمی از این فیلم سانسور شده است. سردار_دلها 😔🥺😭✨🌹✨🌹✨ یه اجازۀ اقامت هم به manijeh_hekmat بدید تموم شه بره پی کارش ... دردش فقط همینه. وگرنه سوئد پُر 19 ست که شما سانسور میکنید ... هر کسس از محرومیت مردم ایران بگوید سرنوشتش همیم میشود.

قیمت یک دبه ماست از یارانه ما بیشتر استما ملت افراط و تفریطیم. عجیب موجوداتی در بین این ملت حضور دارند، عجیب... AmirMiresmaeili شایدم مصرف نون ماست بیشتر شده عجیبه، در مورد لوازمی که ماندگار هستن مثل لوازم برقی، ماشبن و... یا مواد غذایی منجمدشدنی مثل مرغ و گوشت صدق می‌کنه ولی ماست؟ هرچی بخری زود می‌خوری و تموم می‌شه و باید دوباره بخری. صرف نمی‌کنه برای کسی.