کره شمالی دو موشک جدید آزمایش کرد؛ طراحی دست‌کم یکی از موشک‌ها جدید بود

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در حالی که کره شمالی امروز دست به پرتاب دو موشک کرده است، منابع خبری می‌گویند طراحی دست‌کم یکی از این موشک‌ها «جدید» بوده است. به گزارش رویترز، یک مقام رسمی وزارت دفاع کره جنوبی به این خبرگزاری گفت

برایان هوک خطاب به مردم ایران: رژیم جمهوری اسلامی در مورد تحریم‌ها ادعاهای دروغ را مطرح می‌کند

وزارت خارجه آمریکا یک ویدئوی ۳:۱۸ دقیقه‌ای از آقای هوک را در حساب توئیتر خود منتشر کرده که در آن او این حقایق را برای مردم ایران بیان کرده است. مردم ایران خوب می‌دانند که مشکل اصلی که از دسترسی [آنها به این خدمات] جلوگیری می‌کند، خود رژیم [جمهوری اسلامی] است. در جامعه پزشکی ایران زمزمه‌هایی وجود دارد مبنی بر این که رژیم و عوامل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مشغول انبار کردن دارو هستند تا خودشان آن را به قیمت بالا بفروشند و سود به جیب بزنند.ما [صادرات] محصولات کشاورزی به ایران را تحریم نمی‌کنیم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یکی نیست به رهبر کره شمالی بگه احمق، نیمی از مردم کشور کره شمالی در فقر مطلق هستند بخاطر سیاست غلط تو، اگر موشک مشکلات کشوری را حل می کرد الان روسیه که دارای موشکهای پیشرفته تری نسبت به کره شمالی هست باید شرایط خوبی داشت ولی خیلی از دخترها روسیه در دنیا بخاطر فقر فاحشه هستند.

فکر نمی‌کنم یه دیکتاتور بتونه با آمریکا به تفاهم برسه.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ارتش کره جنوبی از شلیک دست‌کم یک «پرتابه ناشناس» توسط کره شمالی خبر داد♦️ ارتش کره جنوبی از شلیک دست‌کم یک «پرتابه ناشناس» توسط کره شمالی خبر داد ⚡️ کره شمالی در ماه مه یک موشک بالیستیک کوتاه برد، آزمایش کرده بود. این در حالی است که مذاکرات پیونگ یانگ و واشنگتن متوقف شده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کره شمالی 'دو موشک کوتاه برد شلیک کرد'رئیس ستاد مشترک ارتش کره جنوبی می گوید که کره شمالی دو موشک کوتاه برد را به سوی دریا شلیک کرده است. براساس این گزارش این موشک ها صبح پنجشنبه پس از رسیدن به ارتفاع ۵۰ کیلومتری و طی مسافتی ۴۳۰ کیلومتری به دریای ژاپن، همچنین موسوم به دریای شرقی، افتادند. دمت گرم . تا چشم کاسبان_مذاکره دربیاد واقعا رسانه های ضد ترامپ نمی دونن دیگه چه خبری بزنن که بتونن دستاورد صلح آمیز ترامپ و رهبر کره را مخدوش کنن. مگه آزمایش موشک کوتاه برد خلاف قوانین بین المللیه!!! همه کشورها این آزمایش را برای بهبود قدرت دفاعی در مقابل همسایگان انجام میدن
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد شلیک کردکره شمالی دو موشک کوتاه‌برد شلیک کرد کره شمالی اوایل امروز از سواحل شرقی‌اش دو موشک کوتاه‌برد را به طرف دریا پرتاب کرد؛ نشانه‌ای که بیانگر نارضایتی پیونگ یانگ نسبت به عدم پیشرفت در مذاکرات با واشنگتن حول محور برنامه تسلیحات اتمی‌اش است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کره شمالی بار دیگر دست به یک آزمایش موشکی زد | DW | 25.07.2019پیونگ‌یانگ بار دیگر یک آزمایش موشکی انجام داده است. به گزارش ستاد ارتش کره جنوبی در سئول، کره شمالی دو موشک کوتاه‌برد را آزمایش کرده که تا ۴۳۰ کیلومتر پرواز کرده و سپس در دریا فرود آمده‌اند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

از زیردریایی جدید کره شمالی چه می دانیمبخش انگلیسی صدای آمریکا - در کره شمالی خبری از پرتاب موشک و آزمایش هسته ای نیست، اما به نظر می رسد پرده برداری کیم جونگ اون از یک زیردریایی جدید تازه ترین روش پیونگ یانگ برای تحت فشار گذاشتن ایالات مت Reply: 07/23/19 20:28:17 وقتی یه قراضهء مدل قدیمی شو انداختن به عظما.. بیشتر باهاش آشنا خواهیم شد😂 سوالش چند نمره داره ؟! 😂
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

هند به کره ماه می‌رسدهندوستان با پرتاب ماهواره فضایی، در صدد است اولین کشوری باشد که بتواند نزولی کنترل شده به کره ماه که چی بشه؟
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »