کرملین: تحریم‌ها علیه مسکو با هزینه اروپا إعمال شد

14/01/1401 05:30 ب.ظ

سخنگوی کرملین اظهار داشت که «جشنواره تحریم‌ها» علیه روسیه به ضرر اروپایی‌ها برگزار شد، ولی آمریکا فاکتور آن را صادر کرد.

سخنگوی کرملین اظهار داشت که «جشنواره تحریم‌ها» علیه روسیه به ضرر اروپایی‌ها برگزار شد، ولی آمریکا فاکتور آن را صادر کرد. وی گفت که تصمیم برای قیمت گذاری گاز روسیه به روبل به منظور «تنبیه» غرب نیست، بلکه به نفع روسیه است که دلار و یورو را به دلیل تحریم‌های غرب از دست ندهد.

پسکوف که با شبکه تلویزیونی «روسیه 1» گفت‌وگو می‌کرد، افزود: کشورهای غربی طبق قراردادهای منعقد شده بین آنها و مسکو، هزینه گاز روسیه را به یورو پرداخت خواهند کرد، اما شرکت روسی «گازپروم» به عنوان طرف فروشنده، پس از خرید روبل در ازای یورو، پرداخت نهایی را به واحد پول روسیه دریافت خواهد کرد.

پسکوف تأکید کرد که اصل فوق الذکر در مورد سایر گروه‌های کالایی که روسیه به کشورهای خارجی صادر می‌کند، اعمال خواهد شد و این امر منجر به گسترش نقش این نظام پرداختی در روابط تجاری روسیه با سایر نقاط جهان خواهد شد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

ایران، انگلیس، آمریکا و برنده پلی‌آف اروپا در گروه B جام جهانی؛ دوباره هشت آذرتیم ملی فوتبال ایران، در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های ملی انگلیس، آمریکا و پرنده پلی‌آف اروپا همگروه شد.امروز ...

اتحادیه اروپا درباره پشتیبانی از روسیه به چین هشدار داددر میان نگرانی‌های فزاینده بین‌المللی از کمک چین به روسیه برای دور زدن تحریم‌های غرب علیه مسکو که به‌دنبال تهاجم نظامی پوتین به اوکراین اعمال شده، اتحادیه

اتحادیه اروپا درباره پشتیبانی از روسیه به چین هشدار داددر میان نگرانی‌های فزاینده بین‌المللی از کمک چین به روسیه برای دور زدن تحریم‌های غرب علیه مسکو که به‌دنبال تهاجم نظامی پوتین به اوکراین اعمال شده، اتحادیه

تیم ملی کشتی زنان ترکیه قهرمان اروپا شدتیم ملی کشتی زنان ترکیه در رده بزرگسالان به مقام قهرمانی اروپا دست یافت. - خبرگزاری آناتولی 🇹🇷🇹🇷 🌿🌿

ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم!ترامپ: اگر رئیس‌جمهور بودم یک هفته‌ای با ایران توافق می‌کردم! رئیس جمهور پیشین آمریکا با انتقاد از عملکرد دولت بایدن در مذاکرات وین مدعی شد که اگر به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شده بود ظرف یک هفته به توافق با ایران دست پیدا می‌کرد. اگر ترامپ رئیس جمهور نشده بود کرونا هم نمی آمد !!! 😅😅😅 احمق واقعا راست می گوید.چون آخوندهای حاکم فقط زبان زور را می فهمند نه زبان استدلال و منطق را!!

محفل انس با قرآن کریم در حضور رهبر انقلاب برگزار خواهد شدمطابق رسم سالیان گذشته، محفل انس با قرآن کریم در نخستین روز از ماه مبارک رمضان با حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار خواهد شد. با حضور سعید_طوسی یا بدون ایشون؟ بهتر است به جای این ریاکاری های نخ نما به وضعیت فقر و تورم مردم رسیدگی شود تا باعث انس با قرآن شود نه ریاکاری که تنفر از قرآن و اسلام را در پی دارد!! مرگ بر وطن فروش نوکر روسیه ریاکار!!!