کرملین جزئیات تماس تلفنی پوتین و بایدن را اعلام کرد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

کرملین جزئیات تماس تلفنی پوتین و بایدن را اعلام کرد پوتین در گفت‌وگو با بایدن از اینکه آمریکا اطلاعات نادرست در مورد حمله احتمالی روسیه به اوکراین می‌دهد، انتقاد کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

پوتین در گفت‌وگو با بایدن از اینکه آمریکا اطلاعات نادرست در مورد حمله احتمالی روسیه به اوکراین می‌دهد، انتقاد کرد.یوری اوشاکوف، دستیار امور بین المللی کاخ کرملین در خصوص تماس تلفنی ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه و جو بایدن، همتای آمریکایی‌اش در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پوتین به بایدن گفت که نمی‌تواند درک کند که او به چه دلیل درباره اشغال اوکراین آگاهانه اطلاعات نادرست ارائه کرده است.وی تصریح کرد: این تماس در فضای هیستری بی‌ثابقه غرب در خصوص حمله قریب‌الوقوع روسیه به اوکراین، صورت گرفت.

وی در ادامه تصریح کرد: بایدن تاکید کرد که درباره موضوع اوکراین، باید برای جلوگیری از رویدادی ناگوار تلاش‌های لازم انجام شود. بایدن اظهار داشت که طرفدار راه حل دیپلماتیک است و برخی از موضوعات از جمله نگرانی‌هایی که روسیه به آمریکا و ناتو منتقل کرده را مطرح کرد. این مقام کرملین با بیان اینکه روسیه این موارد را در پاسخ به آمریکا و ناتو در نظر خواهد گرفت، اذعان داشت: پوتین به خطر ارسال تسلیحات به اوکراین توسط کشورهای غربی اشاره کرده و گفت که این کشورها به اقدامات تحریک‌آمیز نیروهای نظامی اوکراین در دونباس و کریمه دامن می‌زنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بحران اوکراین؛ بایدن در گفت‌وگو با پوتین روسیه را تهدید به «واکنش قاطع و فوری» کرددر میانه افزایش هشدارهای آمریکا نسبت به حمله «قریب‌الوقوع» روسیه به اوکراین، جو بایدن رئیس‌جمهوری آمریکا روز شنبه ۲۳ بهمن با همتای روسی خود گفت‌وگوی تلفنی کرد. آبدارچی پوتین رو تحریم میکنن. شرایط استخدام رادیوفردا آقای جوبایدن تورا بخدا یواش تهدید کن اینطوری دشمن(روسیه)پوتین زیر شلواریش از پاش افتاد آقای بایدنت چقدر خشن هستی😅😅
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

بحران اوکراین؛ بایدن با متحدان آمریکا در دو سوی اقیانوس اطلس گفت‌وگو کرد🔺بحران اوکراین؛ بایدن با متحدان آمریکا در دو سوی اقیانوس اطلس گفت‌وگو کرد ▪️رهبران شرکت کننده در این گفت وگوی مجازی بر حمایت از تمامیت ارضی اوکراین تاکید کردند و از علاقه خود برای یافتن راه حل دیپلماتیک به منظور حل بحران سخن گفتند. ⬇️ بیشتر بخوانید: یعنی الان اوکراین هم یه هواپیمای مسافربری آسمان رو تو پایتختش بزنه که جنگ نشه؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تماس تلفنی پوتین و بایدن برای جلوگیری از احتمال جنگ قریب‌الوقوع در اوکرایندیمتری بیسکوف، سخنگوی کاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسیه و جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا قرار است بعدازظهر شنبه 12 فوریه درباره بحران
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پیش‌بینی بایدن؛ تهاجم روسیه به اوکراین در 16 فوریه رخ خواهد دادجو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا در جریان ویدئو کنفرانس با رهبران کشورهای غربی، اتحادیه اروپا و ناتو، 16 فوریه جاری را به عنوان تاریخ حمله نظامی روسیه به گوساله اون رییس جمهور ابر قدرتی که کارش باشه پیش بینی زمان حمله .گوزو.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«کماندر»، سگ خانواده بایدن‌ برای اولین‌بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شود🔺«کماندر»، سگ خانواده بایدن‌ برای اولین‌بار در یک برنامه تلویزیونی حاضر می‌شود ▪️تصاویر سگ «ژرمن‌شپرد» جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا، و همسرش جیل، بانوی اول ایالات متحده برای نخستین بار از یک برنامه تلوزیونی پخش می‌شود. ⬇️ بیشتر بخوانید: واووووو چه خبر مهمی کومونیسم های( اسلامی و پوتینی و شی جی پینگی) دارن جهان رو میبلعن اونوقت این گوزو خان پیگیر برنامه سگش تو تلویزیونه!!! خب؟
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دیدار با پوتین در کاخ کرملین؛ ماکرون از بیم افشای اطلاعات ژنتیکی آزمایش کرونا نداددو منبع فرانسوی به رویترز گفته‌اند که امانوئل ماکرون دو گزینه داشته: یا تن به آزمایش پی‌سی‌آر کرملین بدهد و در عوض امکان نزدیک شدن فیزیکی به پوتین را داشته باشد یا آزمایش ندهد و فاصله بیشتری را در دیدار با همتای روس خود رعایت کند. یدونه تار موی مکرون هم کافیه اطلاعات ژنتیکیش معلوم بشه بالخره غذا که اونجا میخوره لیوانی قاشقی چنگالی بزاقش جاش میمونه 🙄 چرا انقد پوتین هراسی میکنین شماها آخه با اسکل که طرف نیستین
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »