کرملین: سفر پوتین به تهران قطعی است

03/04/1401 12:15 ب.ظ

کرملین: سفر پوتین به تهران قطعی است جزئيات بیشتر🔽

سخنگوی کاخ ریاست جمهوری روسیه می‌گوید رئيس جمهوری این کشور قطعا به تهران سفر خواهد کرد اما هنوز تاریخ دقیق این سفر مشخص نشده است. به گزارش خبرگزاری دولتی تاس، آقای پسکوف، روز جمعه ۲۴ ژوئن در پاسخ به پرسشی در خصوص سفر احتمالی رئيس جمهوری این کشور به ایران و همچنین شرکت در نشست آستانه گفت: «رئيس جمهور قطعا به زودی به آنجا خواهد رفت اما هنوز تاریق دقیق آن مشخص نشده است.

»

اظهارات سخنگوی کرملین یک روز پس از آن مطرح می‌شود که حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری با سرگئی لاوروف ابراز امیدواری کرده بود که نشست سران کشورهای ایران، ترکیه و روسیه به زودی در تهران برگزار شود.

رئيسی در دیدار با لاوروف: تحریک‌های ناتو و آمریکا، عامل اصلی جنگ اوکراین است ولادیمیر پوتین از زمان روی کار آمدن ابراهیم رئيسی تاکنون به ایران سفر نکرده است و آخرین حضور او در تهران به شهریور ۱۳۹۷ باز می‌گردد. جایی که رئيس جمهوری روسیه برای حضور در نشست سه‌جانبه رهبران ایران، ترکیه و روسیه به تهران آمده بود. headtopics.com

وباخت، غرب و آمریکا ! ادامه دارد.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

العربی الجدید: احتمال سفر رئیس سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران | DW | 24.06.2022برخی منابع از احتمال سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران در روزهای آینده برای گفت‌وگو درباره از سرگیری مذاکرات هسته‌ای خبر می‌دهند. وزیر خارجه ایران پیشتر نسبت به آغاز مجدد مذاکرات ابراز امیدواری کرده بود.

تلاش‌ها برای احیای برجام؛ بورل ساعاتی دیگر به تهران سفر می کندانریکه مورا، معاون مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا با انتشار تصویری از ملاقات خود و جوزپ بورل با رابرت مالی، از ادامه تلاش‌های برای احیای توافق هسته‌ای ایران خبر داد. سخنگوی وزارت خارجه ایران هم سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به تهران را تایید کرده است سلام خوش اومدید تشکر از تمام کسانی که استفاده از ابزار خشونت رو به جمهوری اسلامی دیکته میکنن.که در اصل با ملت ایران هستن.خوب میدونن که جمهوری اسلامی در اوج ضعف قرار گرفته و ملتی گرسنه و داغون که چیزی برای از دست دادن ندارن.ترسی ندارن.و در یک نبرد تن به تن،ملت غالب خواهند شد.سناریویی به نفع ملت مرده شور برجام و ظریف و اوبامای نکبت و اتحادیه اروپا و کلیت نظام منحوس جمهوری اسلامی و بایدن و بلینکن و همه موافقان این سند بدبختی مردم ایران رو یکجا با هم ببره .دیگه حالم بهم میخوره از این ملیجکان اروپایی و آمریکایی.

در آستانه صدور حکم حمید نوری؛ هشدار سوئد به شهروندان خود درباره سفر به ایرانوزارت خارجه سوئد با انتشار بیانیه‌ای به شهروندان سوئدی هشدار داد که «به دلیل شرایط امنیتی از هرگونه سفر به ایران اجتناب کنند».بنا به گزارش خبرگزاری لعنت بر حمید_نوری لعنت_بر_خمینی

دولت سوئد بار دیگر به شهروندان خود در مورد سفر به ایران هشدار داددولت سوئد برای دومین بار در کمتر از دو ماه روز پنج‌شنبه، دوم تیرماه، به شهروندان خود درباره سفر به ایران هشدار داد. بدون،هشدارهیچکس،به ایران نمیادوای،به حالی که کشورهای،دنیابه،مردمشان بگویندایران،نیایند

هشدار سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران نسبت به ادامه اعتصاب غذای رضا شهابیسندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه روز چهارشنبه با صدور بیانیه‌ای نسبت به شرایط سلامت رضا شهابی، فعال کارگری، در دهمین روز اعتصاب غذای او در زندان هشدار داد. یه فراخوان و یه هشدار کار را تمام کنید! اگر رضا شهابی تا فلان تاریخ ازاد نشود دست از کار خواهیم کشید! با این رژیم روسی باید مثل خودشان رفتار کرد باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن

قتل یک زن ۲۰ ساله‌‌ به دست شوهرش در تهرانبه گزارش روزنامه دولتی ایران روز دوشنبه سی‌ام خردادماه زن ۲۰ ساله‌‌ای به دست شوهرش در خانه‌اش در تهران خفه شده و به قتل رسیده است. اخبار_ایران خشونت_خانگی

دمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین می‌گوید سفر ولادیمیر پوتین، رئيس جمهوری روسیه به ایران قطعی شده اما هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست.

به گزارش خبرگزاری دولتی تاس، آقای پسکوف، روز جمعه ۲۴ ژوئن در پاسخ به پرسشی در خصوص سفر احتمالی رئيس جمهوری این کشور به ایران و همچنین شرکت در نشست آستانه گفت: «رئيس جمهور قطعا به زودی به آنجا خواهد رفت اما هنوز تاریق دقیق آن مشخص نشده است.»

اظهارات سخنگوی کرملین یک روز پس از آن مطرح می‌شود که حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه ایران در نشست خبری با سرگئی لاوروف ابراز امیدواری کرده بود که نشست سران کشورهای ایران، ترکیه و روسیه به زودی در تهران برگزار شود.

رئيسی در دیدار با لاوروف: تحریک‌های ناتو و آمریکا، عامل اصلی جنگ اوکراین است

ولادیمیر پوتین از زمان روی کار آمدن ابراهیم رئيسی تاکنون به ایران سفر نکرده است و آخرین حضور او در تهران به شهریور ۱۳۹۷ باز می‌گردد. جایی که رئيس جمهوری روسیه برای حضور در نشست سه‌جانبه رهبران ایران، ترکیه و روسیه به تهران آمده بود.

پوتین در آن سفر ضمن ملاقات با حسن روحانی، با علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی هم دیدار و گفتگو کرده بود. دور جدید نشست سه‌جانبه تهران پیش از این قرار بود برگزار شود اما شیوع ویروس کرونا باعث شده تاکنون چندین بار این نشست به تعویق بیفتد. حالا مقام‌های ایرانی ابراز امیدواری کرده‌اند که به زودی میزبان دور تازه گفتگوهای رهبران سه کشور منطقه در تهران باشند.