کربلا تا ۱۳ محرم بسته است

27/05/1399 09:45:00 ق.ظ

کربلا تا ۱۳ محرم بسته است فرماندهی پلیس کربلا از بسته شدن تمام ایست‌های بازرسی به روی زائران و شهروندان تا ۱۳ محرم خبر داد و گفت از شهروندان تمام استان‌ها می‌خواهیم به کربلا سفر نکنند؛ چراکه تمام ورودی‌های استان به طور کامل بسته است.

فرماندهی پلیس کربلا از بسته شدن تمام ایست‌های بازرسی به روی زائران و شهروندان تا ۱۳ محرم خبر داد. الغانمی گفت: ما از شهروندان تمام استان‌ها می‌خواهیم به کربلا سفر نکنند؛ چراکه تمام ورودی‌های استان به طور کامل بسته است.

الغانمی گفت: ما از شهروندان تمام استان‌ها می‌خواهیم به کربلا سفر نکنند؛ چراکه تمام ورودی‌های استان به طور کامل بسته است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>

نفوذ بنگاه‌های شرط‌بندی؛ از تعیین نتایج لیگ برتر تا قلب پلیس فتا

برنده نوبل ادبیات بلاروسی خطاب به لوکاشنکو: تا دیر نشده بروسوتلانا الکسیویچ برنده جایزه نوبل ادبیات اهل بلاروس به انتقاد از خشونت پلیس علیه معترضان در کشورش پرداخته و از الکساندر لوکاشنکو خواسته صلح‌آمیز از قدرت کنار برود. او در نخستین واکنش عمومی خود نسبت به اعتراض‌هایی که در سراسر بلاروس شکل گرفته‌اند، گفت: لوکاشنکو باید صلح‌آمیز کنار برود.

سهام عدالت اموات تا پایان تابستان واگذار می‌شود/ جزییات نحوه انتقال الکترونیکیمدیر برنامه‌ریزی و توسعه شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار اظهار داشت: باید خواسته ورثه از طریق سازمان خصوصی سازی به قوه قضاییه و بعد به شرکت سپرده‌گذاری مرکزی منتقل شود. برای این اقدامات در حال تهیه زیرساخت‌ها و بسترسازی هستیم چراکه سامانه‌های موجود در شرکت سپرده گذاری باید به سامانه‌های قوه قضاییه، دادگاه و سازمان خصوصی سازی ارتباط پیدا کند.

اردوغان: کشتی اکتشافی اوروچ‌رئیس تا 23 آگوست به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهدرئیس‌جمهور ترکیه با بیان اینکه طبق حقوق بین‌المللی دریاها حق با آنکارا است، تصریح کرد کشتی‌ اکتشافی اوروچ‌رئیس تا 23 آگوست به فعالیت‌هایش ادامه می‌دهد و به کوچکترین مداخله پاسخ لازم را خواهیم داد. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی دولت ایران: از ایاصوفیه تا قدس راهی نیستعلی ربیعی در یادداشتی در روزنامه «ایران» بازگشایی مسجد ایاصوفیه را یک گشایش بزرگ به روی تاریخ و تمدن اسلامی دانست و ابراز داشت از ایاصوفیه تا قدس راهی نیست. - خبرگزاری آناتولی

انصارالله یمن: جنگ بین ما و عربستان تا زمان عدم توقف تجاوزات ادامه داردیکی از رهبران انصارالله یمن و عضو شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد: جنگ بین ما وعربستان تا زمانی که حملات و تجاوزات علیه ما متوقف نشوند، ادامه خواهد داشت.