کرایه ویلا روزی ۲/۵ تا ۵ میلیون تومان!

05/09/2020 10:46:00 ق.ظ

ویلاهای اطراف تهران در روزهای کرونایی کشور پر مشتری هستند و کرایه یک شب اقامت در این ویلاها از گران‌ترین هتل‌های تهران نیز بالاتر است.

کرایه ویلا روزی ۲/۵ تا ۵ میلیون تومان! ویلاهای اطراف تهران در روزهای کرونایی پر مشتری هستند و کرایه یک شب اقامت در این ویلاها از گرانترین هتل‌های تهران نیز بالاتر است قیمت ویلاها متفاوت است اما معمولا چیزی بین ۲/۵ تا ۵ میلیون باید اجاره پرداخت کرد/خراسان

ویلاهای اطراف تهران در روزهای کرونایی کشور پر مشتری هستند و کرایه یک شب اقامت در این ویلاها از گران‌ترین هتل‌های تهران نیز بالاتر است.

در این گزارش آمده است که قیمت ویلاها بر اساس مکان و تعداد اتاق متفاوت است اما معمولا چیزی بین ۲/۵ تا ۵ میلیون برای هر ۲۴ ساعت باید اجاره پرداخت کرد که از بهترین هتل‌های کشور هم قیمت بیشتری دارد.البته کسانی که وسط هفته این ویلاها را بخواهند می‌توانند آنها را روزی ۵۰۰ هزار تومان از کرایه آخر هفته ارزان‌تر تهیه کنند. کاربری نوشت: «از بعد کرونا جوونای پولدار برای این که دور هم باشن رفتن سراغ کرایه ویلاهای لاکچری در حالی که کرایه یک شب از حقوق ماهانه یک کارگر هم بیشتره!»

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

آغاز «همه‌پرسی» الحاق به روسیه در مناطق اشغالی اوکراین

همه‌پرسی در چهار منطقه از خاک اوکراین که در ماه‌های اخیر از سوی روسیه به اشغال درآمده به صورت رسمی آغاز شد. انتظار می‌رود این همه‌پرسی که تحت نظارت نیروهای ارتش روسیه برگزار می‌شود به الحاق به فدراسیون روسیه رای آری بدهد. ادامه مطلب >>

آخرین آمار جهانی کرونا/ عبور تعداد مبتلایان هندی از 4 میلیون نفر + جدول تغییرات- اخبار پزشکی - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimطبق آخرین آمار تاکنون 26 میلیون و 795 هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛‌ کشور هند نیز با افزایش 86 هزار مبتلا به مجموع 4 میلیون و 91 هزار مبتلا رسید.

فریاد ماندگار اردبیل | DW | 04.09.2020۱۴ شهریور ۱۳۶۲: ۳۷ سال پیش در چنین روزی ربابه مرادووا در باکو درگذشت. می‌گفت: 'خنجر نقره‌ای روزگارم را سیاه کرد'.

باورم نمی‌شد، روزی کارتن‌ خواب شومتهران - ایرنا - باورم نمی‌شد من هم یک روز آواره خیابان‌ها و کارتن خواب شوم. آن‌هایی که مثل من در خیابان زندگی می‌کنند، چیزی برای باختن ندارند. جانشان در دست خودشان است و فقط یاد گرفته‌اند چطور زنده بمانند و برای زندگی بجنگند.

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 26 میلیون نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس جدید کرونا در جهان به 26 میلیون و 214 هزار و 446 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

آمار ابتلا به کرونا در آفریقا به بیش از1 میلیون و 281 هزار نفر رسید

کرونا در آفریقا؛ شمار مبتلایان به مرز یک میلیون 290 هزار نفر رسیدتعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در کشورهای آفریقایی به 1 میلیون و 289 هزار و 817 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، روزنامه خراسان نوشت: «گزارشی از قیمت اجاره روزانه ویلا در کردان و لواسان منتشر شد که بازتاب زیادی داشت.- اخبار اجتماعی - به گزارش خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی"worldometer" تا صبح امروز، 26 میلیون و 795 هزار و 847 نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید19 ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، 878 هزار و 971 هزار نفر جان خود را از دست داده‌اند.روزشمار چهره‌های تاریخی فریاد ماندگار اردبیل ۱۴ شهریور ۱۳۶۲: ۳۷ سال پیش در چنین روزی ربابه مرادووا در باکو درگذشت.۲ سال و ۷ ماه است که از پاکی اش می گذرد.

در این گزارش آمده است که قیمت ویلاها بر اساس مکان و تعداد اتاق متفاوت است اما معمولا چیزی بین ۲/۵ تا ۵ میلیون برای هر ۲۴ ساعت باید اجاره پرداخت کرد که از بهترین هتل‌های کشور هم قیمت بیشتری دارد. البته کسانی که وسط هفته این ویلاها را بخواهند می‌توانند آنها را روزی ۵۰۰ هزار تومان از کرایه آخر هفته ارزان‌تر تهیه کنند. کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش 53 هزار و 813 مبتلا در 24 ساعت گذشته، به مجموع 6 میلیون و 389 هزار و 57 مبتلا رسیده است؛ تاکنون 192 هزار و 111 آمریکایی مبتلا به کووید19 در این کشور جان خود را از دست داده‌‌اند. کاربری نوشت: «از بعد کرونا جوونای پولدار برای این که دور هم باشن رفتن سراغ کرایه ویلاهای لاکچری در حالی که کرایه یک شب از حقوق ماهانه یک کارگر هم بیشتره!» انتهای پیام . پدرش قرآن‌خوان بود اما با موسیقی غیر مذهبی هم میانه خوشی داشت و سد راه پیشرفت فرزندانش نشد و می‌گفت:"خداداده را نباید رد کرد، باید پروراند".