کدخدایی: دشمنان طمع نکنند، اعضای شورای نگهبان با هم برادرند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کدخدایی: *دشمنان طمع نکنند، اعضای شورای_نگهبان با هم برادرند *در هر جمعی از جمله شورای نگهبان، دعوای طلبگی طبیعی است

، عباسعلی کدخدایی سخنگو و قائم‌مقام دبیر شورای نگهبان با انتشار مطلبی در صفحه شخصی‌اش در فضای مجازی، نسبت به حواشی اخیر مباحث موجود میان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی واکنش نشان داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بر اساس وظیفه قانونی گوش شنوا داریم و درِ شورای نگهبان باز استسخنگوی شورای نگهبان با تاکید بر اینکه بارها اعلام کرده‌ است شورای نگهبان وظیفه خاصی در قبال دعوت از اصلاح‌طلبان ندارد، گفت: قبلاً هم گفته‌ایم که اگر هر کس حرفی برای گفتن دارد، گوش‌ ما شنواست و درهای شورای نگهبان به روی دوستان باز است.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

5 ایراد شورای نگهبان به طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim«۵ ایراد شورای_نگهبان به طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی» شورای نگهبان ۵ ایراد طرح تسهیل تسویه بدهی بدهکاران بانکی را به رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

رئیس شورای شهر اصفهان: حکم لغو عضویت مقدری به شورای شهر ابلاغ نشده‎ استرئیس شورای شهر اصفهان: هنوز حکمی درباره لغو عضویت مهدی مقدری، عضو شورای شهر به این شورا ابلاغ نشده است. ما موضوع را از طرق مختلف پیگیری و با مراجع قضایی رایزنی کردیم. منتظر نتیجه اقداماتمان هستیم و امیدواریم شرایط به‌گونه‌ای دیگر رقم بخورد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

مهدی مقدری با حکم دادگاه از شورای شهر اصفهان «سلب عضویت» شدپس از «مهدی حاجتی» عضو شورای شهر شیراز، این بار «مهدی مقدری» با تایید حکم دادگاه تجدیدنظر از شورای شهر اصفهان «سلب عضویت» شد. رسانه‌های داخل ایران روز یکشنبه ۲۷ مرداد گزارش دادند که شعبه یک دادگاه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

با حکم دادگاه عضو شورای شهر اصفهان از حضور در شورا منع شدمهدی مقدری، عضو شورای شهر اصفهان به دلیل حمایت از مهدی حاجتی، عضو شورای شهر شیراز که وی نیز بخاطر حمایت از خانواده‌ای بهایی به زندان افتاده است، با حکم دادگاه تجدید نظر استان اصفهان و به اتهام 'تبلیغ علیه نظام' و 'تشویش اذهان عمومی' به حبس تعزیری و ممنوعیت حضور در شورای شهر اصفهان محکوم شده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

شورای نظامی سودان با مخالفان توافقی برای تقسیم قدرت امضاء کردتوافق به دست آمده زمینه را برای استقرار دولت انتقالی در سودان فراهم می کند. این توافق که به دنبال ماهها اعتراض عمومی در سودان به دست آمده «تاریخی» توصیف شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »