کدام کشور بالاترین سرعت پهنای باند اینترنت موبایل را دارد؟

امارات متحده عربی رتبه نخست بالاترین سرعت پهنای باند اینترنت موبایل را در مارس ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده است

13/04/2020 03:15:00 ب.ظ

امارات متحده عربی رتبه نخست بالاترین سرعت پهنای باند اینترنت موبایل را در مارس ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده است

بر اساس تازه‌ترین آمارهای منتشر شده، امارات متحده عربی رتبه نخست بالاترین سرعت پهنای باند اینترنت موبایل را در مارس ۲۰۲۰ به خود اختصاص داده است.

طبق آنچه که در خلیج تایمز و بسیاری دیگر از رسانه های خبری آمده است، سرعت دانلود کاربران اینترنت همراه در امارات متحده عربی ۸۳.۵۲ مگابیت بر ثانیه و سرعت آپلود ۲۱.۷۹ مگابیت بر ثانیه ثبت و گزارش شده است.  ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

سرعت طول باند ایران بالا تره🤣 اما شما اشتباه می‌کنید ! ج.ا در دنیا اولِ ! نیست ؟! آیت_الله_تشتک كره جنوبى کیر تو خامنه ای البته نرخ هم بزنید. واقعا گرونه 😀 ما که راضی هستیم خدا راضی باشه انشاالله از این پهنا تازه هیچ چیز هم فیلتر نیست نماز را هم دوتا یکی نمیخوانند و اسلام هم به معنی واقعی اسلام است برای مردم نه از روی چسبیدن به خودی ها

ایران 😂 به وزیر جوان(بازجوی سابق) بگین کلاهش رو بالاتر بزاره

تداوم بارش‌ها در بیشتر مناطق کشورتداوم بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به اینکه بارش‌ها در بیشتر مناطق کشور کماکان ادامه دارد، گفت: روز جمعه (۲۹ فروردین‌ماه) سامانه بارشی جدیدی به کشور وارد می‌شود.

وزیر کشور ترکیه استعفای خود را در توییتر اعلام کرد«سلیمان سویلو» وزیر کشور ترکیه شامگاه یکشنبه 12 آوریل 2020 در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی 🙀🙀🙀🙀 آزادیخواهان ایران هم در محکومیت خیانت اتحادیه میهنی کردستان در تحویل مصطفی سلیمی به رژیم سفاک خامنه ای و اعدام وی در توییتر با هشتگ زیر طوفان راه انداختند TerrorismByIRGCandPUK «سلیمان سویلو» وزیر کشور ترکیه شامگاه یکشنبه 12 آوریل 2020 در پیامی در صفحه شخصی خود در شبکه اجتماعی توئیتر از سمت خود استعفا کرد. استعفای وی پس از آن صورت گرفت که انتقادها از او به دلیل نحوه اداره بحران کرونا به شدت افزایش یافت.

اردوغان استعفای وزیر کشور را نپذیرفترجب طیب ارودغان رئيس جمهور ترکیه استعفای سلیمان سویلو وزیر کشور را رد کرد. - خبرگزاری آناتولی

مسعود باستانی: کدام ‌یک از مصیبت‌های زندان را در قرنطینه تجربه می‌کنیم؟

دمای هوا از روز دوشنبه افزایش می‌یابدتهران - ایرنا - دمای هوا در اغلب مناطق کشور و به خصوص نیمه شمالی، از روز دوشنبه افزایش خواهد یافت و روز سه شنبه افزایش نسبی دما را خواهیم داشت.

ویروس کرونا قابلیت آسیب به دستگاه عصبی را دارد | DW | 11.04.2020پژوهش‌های تازه نشان داده که ویروس جدید کرونا می‌تواند به دستگاه عصبی آسیب بزند تا جایی که ممکن است منجر به قطع ناگهانی تنفس شود. این که ویروس سارس و مرس توان آسیب به دستگاه عصبی را دارند تا کنون مسجل شده بود.