تسلا, رباتیک, اکتشاف فضا

تسلا, رباتیک

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

01/02/2021 09:06:00 ب.ظ

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.

با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی، بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.مجله فوربس در گزارشی به شغل‌هایی پرداخته که درآینده احتمالا بازار کار خوبی خواهند داشت.در آمریکا با توجه به بازگشت این کشور به توافق پاریس ، برخی شغل‌ها به‌شدت پرطرفدار خواهند شد و احتمالا برخی مشاغل هم دچار رکود می‌شوند.

انتقاد ورزشکار کره‌ای از طلای فروغی: «چگونه یک تروریست می‌تواند مقام اول را کسب کند؟» دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس: ایران همکاری با تروریست‌ها در سوریه، یمن و لبنان را متوقف کند یک نماینده مجلس: اشاره خامنه‌ای باعث شد طرح صیانت از فضای مجازی جدی شود

یکی از کسب و کارهایی که احتمال رونق آن به دلایل زیست محیطی زیاد است؛ تبدیل زباله به انرژی است. میلیون‌ها کیلوگرم زباله در آمریکا با فناوری جدید می توانند انرژی تولید کنند یا دوباره به چرخه مصرف بازگردد.خودروهای الکتریکی یکی دیگر از کسب کارهایی است که بشدت رشد خواهد داشت شاید تسلا به همین دلیل توانسته در مدت کمی از خودروسازان سنتی جلو بزند.

ساخت و ساز پایدار یکی دیگر از کسب کارهایی است که احتمال پیشرفت بالایی دارد. بتن آلی ، که خود را ترمیم می کند، یا بتن‌هایی که کمتر به طبیعت آسیب وارد می کنند از این جمله هستند.در آینده کسب و کارهای وابسته به ژنتیک هم رشد قابل توجهی خواهد داشت. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مشاغلی که با مردم ناامید و افسرده همدردی کنن و بهشون انرژی بدن