کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی، بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.در آمریکا با توجه به بازگشت این کشور به توافق پاریس ، برخی شغل‌ها به‌شدت پرطرفدار خواهند شد و احتمالا برخی مشاغل هم دچار رکود می‌شوند.

یکی از کسب و کارهایی که احتمال رونق آن به دلایل زیست محیطی زیاد است؛ تبدیل زباله به انرژی است. میلیون‌ها کیلوگرم زباله در آمریکا با فناوری جدید می توانند انرژی تولید کنند یا دوباره به چرخه مصرف بازگردد. خودروهای الکتریکی یکی دیگر از کسب کارهایی است که بشدت رشد خواهد داشت شاید تسلا به همین دلیل توانسته در مدت کمی از خودروسازان سنتی جلو بزند.

ساخت و ساز پایدار یکی دیگر از کسب کارهایی است که احتمال پیشرفت بالایی دارد. بتن آلی ، که خود را ترمیم می کند، یا بتن‌هایی که کمتر به طبیعت آسیب وارد می کنند از این جمله هستند.رباتیک و توسعه هوش مصنوعی از کارهای آینده دار است. هم اکنون پردازنده‌های قدرتمندی در حال ساخت است و بسیاری از کارها در آینده توسط هوش مصنوعی انجام می شود. ربات‌ها هم در این زمینه پیشرفت زیادی خواهند کرد. در این بخش طراحی ، برنامه نویسی ، ساخت و نهادینه سازی تمام این ربات‌ها باعث ایجاد میلیون‌ها شغل می‌شود .

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

مشاغلی که با مردم ناامید و افسرده همدردی کنن و بهشون انرژی بدن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.