کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟

13/11/1399 09:06:00 ب.ظ

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

تسلا, رباتیک

کدام مشاغل در آینده بیشتر بازار کار دارند؟ جزئیات بیشتر🔽

با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.

با تحولات در هوش مصنوعی ، روش جدید زندگی بشر و همچنین موضوع مسائل زیست محیطی، بسیاری از مشاغل از بین خواهند رفت و بسیاری از مشاغل رونق خواهند گرفت.مجله فوربس در گزارشی به شغل‌هایی پرداخته که درآینده احتمالا بازار کار خوبی خواهند داشت.در آمریکا با توجه به بازگشت این کشور به توافق پاریس ، برخی شغل‌ها به‌شدت پرطرفدار خواهند شد و احتمالا برخی مشاغل هم دچار رکود می‌شوند.

یکی از کسب و کارهایی که احتمال رونق آن به دلایل زیست محیطی زیاد است؛ تبدیل زباله به انرژی است. میلیون‌ها کیلوگرم زباله در آمریکا با فناوری جدید می توانند انرژی تولید کنند یا دوباره به چرخه مصرف بازگردد.خودروهای الکتریکی یکی دیگر از کسب کارهایی است که بشدت رشد خواهد داشت شاید تسلا به همین دلیل توانسته در مدت کمی از خودروسازان سنتی جلو بزند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ناآرامی‌های ایران؛ گزارش‌ها از تیراندازی به سمت معترضان در زاهدان

آخرین اخبار و گزارش‌های مرتبط با رویدادهای ایران در روز جمعه چهارم آذر (۲۵ نوامبر) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more. مشاغلی که با مردم ناامید و افسرده همدردی کنن و بهشون انرژی بدن