ایران, فوتبال

کتایون خسرویار نامزد بهترین سرمربی سال فوتبال آسیا شد

کتایون خسرویار نامزد بهترین سرمربی سال فوتبال آسیا شد

15.11.2019

کتایون خسرویار نامزد بهترین سرمربی سال فوتبال آسیا شد

کتایون خسرویار ایران ی-آمریکایی است و در سال ۱۹۸۷ در ایالات متحده متولد شد. وی در ۱۷ سالگی به ایران آمد و در نخستین تیم ملی بانوان ایران پس از انقلاب حضور یافت. او پیش‌تر در یک مصاحبه اختصاصی به یورونیوز گفته بود که هیچوقت ایران را ترک نخواهد کرد.

کتایون خسرویار ایرانی-آمریکایی است و در سال ۱۹۸۷ در ایالات متحده متولد شد. وی در ۱۷ سالگی به ایران آمد و در نخستین تیم ملی بانوان ایران پس از انقلاب حضور یافت. خانم خسرویار اولین مربی ایرانی است که موفق به دریافت مدرک A مربیگری فیفا شده است. وی هم‌اکنون سرمربی باشگاه رین اف سی ایالات متحده آمریکا است.

مراسم اهدای جایزه بهترین‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا روز دوم دسامبر در هنگ‌کنگ برگزار می‌شود.

ادامه مطلب: euronews فارسی

ناآرامی در چند شهر ایران در اعتراض به افزایش قیمت بنزینتصاویر منتشر شده نشان می‌دهد که در برخی شهرها نیروهای امنیتی با معترضان درگیر شده‌اند.

جان باختن 28 نفر در سانحه رانندگی در استان سیستان و بلوچستان ایران

وجود 80 هزار مبتلا به ام‌اس در ایران/ام‌اس شایعترین علت ناتوانی در جوانانوجود ۸۰ هزار مبتلا به ام‌اس در ایران رئیس انجمن مغز و اعصاب ایران گفت: ما افزایش ناگهانی ام اس در بیست سال اخیر را داشتیم و اگر ۲.۵ میلیون نفر جمعیت ام اس دنیا باشد در ایران حدود ۸۰ هزار نفر، دچار این بیماری هستند

محکومیت نقض حقوق بشر در ایران در نهاد سازمان مللکمیته سوم مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه ای را تصویب کرده که از ایران خواسته فعالان زندانی حقوق زنان را آزاد کند، به تبعیض علیه زنان و اقلیت های دینی و قومی پایان دهد، شرایط زندانیان را بهتر کند و به آزادی بیان احترام بگذارد.

تجمع در برخی از شهرهای ایران در اعتراض به گرانی بنزیندر پی اعلام ناگهانی افزایش نرخ بنزین، گزارشها حاکی از موج اعتراض ها در برخی از شهرهای ایران است.\r\n بر اساس ویدئوهای ارسالی به صدای آمریکا، گروهی از شهروندان در اهواز، مشهد، شیراز و برخی دیگر از شهرها

یووال نوح هراری در ایران؛ زندگی مخفی نویسنده اسرائیلی همجنسگرای خداناباور«حکومت ایران از تحقیق علمی آزاد می‌هراسد. اما من امیدوارم که مردم ایران راه‌های به دست آوردن دانش را بیابند و نظرات خود را بیان کنند.»

نوشتن نظر

Thank you for your comment.
Please try again later.

آخرین اخبار

اخبار

16 نوامبر 2019, شنبه اخبار

اخبار قبلی

آزمایش عدم نمایش شمار 'لایک' پست‌های کاربران در اینستاگرام | DW | 15.11.2019

اخبار بعدی

اوکراین فرمانده نظامی ارشد داعش را دستگیر کرد