کتاب باب وودوارد: ترامپ عمدا ویروس کرونا را کمرنگ جلوه داد - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 47 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کتاب باب وودوارد: ترامپ عمدا ویروس کرونا را کمرنگ جلوه داد

باب وودوارد، خبرنگاری که رسوایی واترگیت را برملا کرد، از ماه دسامبر تا ژوئیه ۱۸ بار با آقای ترامپ مصاحبه کرد.

آقای ترامپ پیش از تایید اولین مورد مرگ در اثر ویروس کرونا در آمریکا، به او گفت که این ویروس "چیز مرگباری" است و بعدا افزود می خواست آن را "کمرنگ جلوه دهد" تا مانع وحشت مردم شود.آقای ترامپ در توییتی در ماه اوت نوشت: "کتاب باب وودوارد جعلی خواهد بود، مثل همیشه، همانطور که خیلی های دیگر بوده اند.

در زیر به برخی از نقل قول های چشمگیرتری که در این کتاب آمده و روز ۱۵ سپتامبر در بازار عرضه خواهد شد اشاره می شود.آقای ترامپ در این مصاحبه ها با آقای وودوارد اشاره کرد که او بیش از آنکه به طور علنی فاش کند درباره شدت کووید-۱۹ می دانست. براساس نوار این مصاحبه، آقای ترامپ در ماه فوریه به باب وودوارد گفت که ویروس کرونا از آنفلوآنزا مرگبارتر است و حتی به اختلاف آمار مرگ مبتلایان به آنها اشاره کرد.آقای ترامپ بعدا در همان ماه فوریه علنا گفت که این ویروس "کاملا تحت کنترل است" و آمار ابتلا به زودی به صفر نزدیک خواهد شد. او همچنین اشاره کرد که آنفلوآنزا مرگبارتر از کووید-۱۹ است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ترامپ امروز خروج تعداد بیشتری از نیروهای آمریکایی از عراق را اعلام می‌کندیک مقام آمریکایی اعلام کرد که ترامپ امروز بیانیه‌ جدیدی در خصوص خروج تعداد بیشتری از سربازان این کشور از عراق منتشر خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زینب کریمی؛ طالبان مدرسه‌اش را به آتش کشید اما دست از تدریس برنداشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آتش ۸۰۰ هزار هکتار از زمین‌‌های کالیفرنیا را سوزاندآتش‌سوزی‌ مراتع کالیفرنیای آمریکا، در سه روز گذشته اوج تازه‌ای یافت تا جایی که بزرگترین نیروگاه ایالتی از کار افتاد و امدادگران ناگزیر شدند بیش از ۲۰۰ تن را به‌وسیلهٔ بالگرد از محاصرهٔ آتش بیرون بکشند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

فائزه هاشمی: خاتمی ورزش زنان را ابتر کرد، احمدی‌نژاد تیر آخر را به آن زدفائزه هاشمی،‌ رییس اسبق فدراسیون ورزش اسلامی زنان، ضمن اشاره به کارشکنی‌ دولت‌های جمهوری اسلامی برای توسعه ورزش زنان گفت «ابتر» کردن این حوزه در دولت محمد خاتمی صورت گرفت و دولت محمود احمدی‌نژاد «تیر آخر» را به آن زد
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

زهر زنبور عسل نوع تهاجمی سرطان پستان را در ۶۰ دقیقه از بین می‌بردمحققان برای نخستین بار دریافته‌اند که زهر زنبور عسل می‌تواند به عنوان درمانی برای دو نوع تهاجمی سرطان پستان به کار رود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد از حزب‌الله در لبنان: نقش سرنیزه را برای ایران بازی نکنید!
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »