کتاب جدید: شاهزاده هری از سخنان متکبرانه برادرش در مورد همسر آینده خود رنجیده بود

26/07/2020 10:52:00 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

کتاب, شاهزاده

🔺 کتاب جدید: شاهزاده هری از سخنان متکبرانه برادرش در مورد همسر آینده خود رنجیده بود ⚡️بر اساس کتاب جدیدی که قرار است ماه اوت منتشر شود، ظاهراً شاهزاده هری زمانی که با مگن مارکل دوست بود از طرز صحبت برادرش شاهزاده ویلیام درباره همسر آینده‌اش رنجیده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageآرشیو - شاهزاده ویلیام و همسرش کاترین دوشس کمبریج، شاهزاده هری و همسرش مگن دوشس ساسکس، در بالکن کاخ باکینگهمبر اساس کتاب جدیدی که قرار است ماه اوت منتشر شود، ظاهراً شاهزاده هری زمانی که با مگن مارکل دوست بود از طرز صحبت برادرش شاهزاده ویلیام درباره همسر آینده‌اش رنجیده بود.

به گزارش رویترز، در این کتاب آمده است که شاهزاده هری نصیحت شاهزاده ویلیام، که در طول رابطه عاشقانه او با همسر کنونی‌اش مگن به او گفته بود، «هر چقدر لازم است با این دختر وقت بگذران تا او را خوب بشناسی» را «متکبرانه» دانسته بود.شاهزاده هری و همسرش مگن، گفته‌اند که آنها برای این کتاب زندگی‌نامه، که عنوان آن «یافتن آزادی» (به انگلیسی: Finding Freedom) است و به صورت پاورقی در روزنامه‌های تایمز و ساندی تایمز منتشر می‌شود، مصاحبه نشده بودند.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

اعتراض‌های گسترده و سرکوب شدید در ایران؛ شورای هماهنگی تشکل‌های صنفی فرهنگیان دعوت به اعتصاب کرد

صدا و سیمای جمهوری اسلامی می‌گوید در اعتراضات یک هفته گذشته تاکنون و بر اساس آمار غیررسمی دست‌کم ۴۱ نفر جان خود را از دست داده‌اند. ادامه مطلب >>

وزیر آموزش و پرورش: آغاز سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور قطعی استتهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با توجه به شرایط ویژه جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا با آمادگی کامل، سال تحصیلی جاری را از ۱۵ ش هری ورماه امسال آغاز می‌کند.

حذف کارگران از گفتگو درباره جهش تولید / چرا 'اجماع' آخرین راه‌حل خروج از بحران است؟گفتگوی اجتماعی نباید از متن سیاست‌هایی که محقق‌کننده جهش تولید یا همان رشد سطح تولید هستند، حذف شود. تنها با برخورداری از یک اجماع ملی می‌توان راه گریزی برای رهایی از خمودگی و تکرار پرهزینه پیدا کرد.

شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیشسخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیش

ترامپ از برخی توییت‌های خود پشیمان است | DW | 25.07.2020توییتر مهم‌ترین وسیله ارتباطی و تریبون دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای رساندن پیام‌هایش است. برخی از توییت‌های او باعث جنجال شده و او اکنون اعتراف کرده که گاهی اوقات از برخی توییت‌ها‌ و بازنشر آن پشیمان است.

برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است🔺برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج_فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.

قاضی صلواتی در مقابل طرح اعتراف اجباری از سوی موکلم از من شکایت کرد!

Share via Email Print this page آرشیو - شاهزاده ویلیام و همسرش کاترین دوشس کمبریج، شاهزاده هری و همسرش مگن دوشس ساسکس، در بالکن کاخ باکینگهم بر اساس کتاب جدیدی که قرار است ماه اوت منتشر شود، ظاهراً شاهزاده هری زمانی که با مگن مارکل دوست بود از طرز صحبت برادرش شاهزاده ویلیام درباره همسر آینده‌اش رنجیده بود.محسن حاجی میرزایی روز یکشنبه در حاشیه کلنگ زنی مدرسه ۱۲ کلاسه شهدای مظفر پاکدشت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سال تحصیلی جدید با برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش و با تدبیر و پیش‌بینی سناریوهای مختلف آغاز خواهد شد و دانش‌آموزان آموزش‌های لازم را در بسترهای مختلف دریافت می‌کنند.به گزارش خبرنگار ایلنا، سال گذشته و در چهار ماهه ابتدای سال جاری، بر اثر رکود اقتصادی ناشی از کرونا و تصمیم اقتصادی رکودزا، صدها کارگاه کوچک، متوسط و بزرگ تعطیل یا با کاهش ظرفیت تولید مواجه شدند.به گزارش ایلنا، سیما سادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین آمار مبتلایان به بیماری کرونا طی شبانه‌روز گذشته گفت: از دیروز تا امروز ۴ مرداد ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۳۱۶ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که  یک هزار و ۲۹۸ نفر از آنها بستری شدند و مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۲۸۸ هزار و ۸۳۹ نفر رسید.

به گزارش رویترز، در این کتاب آمده است که شاهزاده هری نصیحت شاهزاده ویلیام، که در طول رابطه عاشقانه او با همسر کنونی‌اش مگن به او گفته بود، «هر چقدر لازم است با این دختر وقت بگذران تا او را خوب بشناسی» را «متکبرانه» دانسته بود. شاهزاده هری و همسرش مگن، گفته‌اند که آنها برای این کتاب زندگی‌نامه، که عنوان آن «یافتن آزادی» (به انگلیسی: Finding Freedom) است و به صورت پاورقی در روزنامه‌های تایمز و ساندی تایمز منتشر می‌شود، مصاحبه نشده بودند. وی اظهار کرد: درصورتی که امکان حضور دانش‌آموزان در مدرسه وجود نداشته باشد، با توزیع آموزش در طول هفته و ارائه آن در بستر فضای مجازی و به صورت غیرحضور، سال تحصیلی آغاز می‌شود. به گزارش ساندی تایمز، هری در دو واژه‌ای که برادرش در آخر به کار برده بود، یعنی واژه‌های «این دختر»، لحن متکبرانه‌ای را احساس کرده و از آن رنجیده بود. بنابر اعلام "بانک جهانی"، اقتصاد کشور در سال ۹۹، رشد منفی ۵. شاهزاده هری و مگن مارکل، بازیگر آمریکایی، در ماه مه ۲۰۱۸ ازدواج کردند و خیلی سریع به یکی از مشهورترین زوج های جهان تبدیل شدند. وی با اشاره به این که آموزش و پرورش پیش‌بینی لازم برای تأمین نیروی مورد نیاز را داشته اظهار کرد: کمبود آموزش و پرورش مربوط به نیروهای رسمی شاغل است و برای آغاز سال تحصیلی جدید هیچ کمبودی وجود ندارد. خبرهای دیگر . وی ادامه داد: همانند روزهای گذشته استانهای مازندران، فارس، آذربایجان های شرقی و غربی، خراسان رضوی، البرز، خوزستان، لرستان، گلستان، کرمان، زنجان و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند.

. حاجی‌میرزایی با اشاره به آغاز عملیات احداث مدرسه شهدای مظفر در پاکدشت گفت: این مدرسه با همت سرکارخانم اسکندری، مادر شهید مظفر که سه فرزند خود را در عملیات مرصاد به اسلام تقدیم کرده احداث می‌شود تا بخشی از نیازهای این منطقه به فضای آموزشی برطرف شود. در این میان اما، قشر حقوق‌بگیر و کلیه افرادی که  درآمد ثابت دارند، در مقابل رکود تورمی قد خم کرده‌اند و در خانه‌های خود را به روی آسیب‌های اجتماعی باز.. . مدرسه شهیدان مظفر در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع و زیربنای هزار و ۲۰۰ متر مربع در ۱۲ کلاس احداث می‌شود.