کتاب, شاهزاده, پرنس, هری, ویلیام, مگن مارکل, نصیحت, رنجیده, متکبرانه, افاده, کتاب جدید

کتاب, شاهزاده

کتاب جدید: شاهزاده هری از سخنان متکبرانه برادرش در مورد همسر آینده خود رنجیده بود

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

26/07/2020 10:52:00 ب.ظ

🔺 کتاب جدید: شاهزاده هری از سخنان متکبرانه برادرش در مورد همسر آینده خود رنجیده بود ⚡️بر اساس کتاب جدیدی که قرار است ماه اوت منتشر شود، ظاهراً شاهزاده هری زمانی که با مگن مارکل دوست بود از طرز صحبت برادرش شاهزاده ویلیام درباره همسر آینده‌اش رنجیده بود.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageآرشیو - شاهزاده ویلیام و همسرش کاترین دوشس کمبریج، شاهزاده هری و همسرش مگن دوشس ساسکس، در بالکن کاخ باکینگهمبر اساس کتاب جدیدی که قرار است ماه اوت منتشر شود، ظاهراً شاهزاده هری زمانی که با مگن مارکل دوست بود از طرز صحبت برادرش شاهزاده ویلیام درباره همسر آینده‌اش رنجیده بود.

شهادت سرباز دهه هشتادی با ضربات چاقوی یک شرور + عکس- اخبار پلیس - اخبار اجتماعی تسنیم | Tasnim انجام نخستین عملیات اطفای حریق از سوی نیروهای مسلح ایران در ترکیه سرکوب تجمعات اعتراضی در تهران؛ شعار «مرگ بر دیکتاتور» در حمایت از خوزستان

به گزارش رویترز، در این کتاب آمده است که شاهزاده هری نصیحت شاهزاده ویلیام، که در طول رابطه عاشقانه او با همسر کنونی‌اش مگن به او گفته بود، «هر چقدر لازم است با این دختر وقت بگذران تا او را خوب بشناسی» را «متکبرانه» دانسته بود.شاهزاده هری و همسرش مگن، گفته‌اند که آنها برای این کتاب زندگی‌نامه، که عنوان آن «یافتن آزادی» (به انگلیسی: Finding Freedom) است و به صورت پاورقی در روزنامه‌های تایمز و ساندی تایمز منتشر می‌شود، مصاحبه نشده بودند.

به گزارش ساندی تایمز، هری در دو واژه‌ای که برادرش در آخر به کار برده بود، یعنی واژه‌های «این دختر»، لحن متکبرانه‌ای را احساس کرده و از آن رنجیده بود.شاهزاده هری و مگن مارکل، بازیگر آمریکایی، در ماه مه ۲۰۱۸ ازدواج کردند و خیلی سریع به یکی از مشهورترین زوج های جهان تبدیل شدند. headtopics.com

ادامه مطلب: VOA Farsi »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

وزیر آموزش و پرورش: آغاز سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور قطعی استتهران- ایرنا- وزیر آموزش و پرورش گفت: این وزارتخانه با توجه به شرایط ویژه جامعه ناشی از شیوع ویروس کرونا با آمادگی کامل، سال تحصیلی جاری را از ۱۵ ش هری ورماه امسال آغاز می‌کند.

حذف کارگران از گفتگو درباره جهش تولید / چرا 'اجماع' آخرین راه‌حل خروج از بحران است؟گفتگوی اجتماعی نباید از متن سیاست‌هایی که محقق‌کننده جهش تولید یا همان رشد سطح تولید هستند، حذف شود. تنها با برخورداری از یک اجماع ملی می‌توان راه گریزی برای رهایی از خمودگی و تکرار پرهزینه پیدا کرد.

شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیشسخنگوی وزارت بهداشت خبر داد: شناسایی ۲۳۱۶ بیمار جدید کووید ۱۹ در کشور/ خودداری از سفر به جزیره کیش

ترامپ از برخی توییت‌های خود پشیمان است | DW | 25.07.2020توییتر مهم‌ترین وسیله ارتباطی و تریبون دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا برای رساندن پیام‌هایش است. برخی از توییت‌های او باعث جنجال شده و او اکنون اعتراف کرده که گاهی اوقات از برخی توییت‌ها‌ و بازنشر آن پشیمان است.

برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است🔺برایان هوک: اختلافات میان کشورهای عربی خلیج_فارس با قطر بیش از حد طولانی شده است ⚡️نماینده ویژه آمریکا در امور ایران با اشاره به اختلاف میان کشورهای عربی حوزه خلیج فارس با قطر از آنها خواست که روابط خود را دوباره، بر پایه وحدت و اعتماد، برقرار کنند.

قاضی صلواتی در مقابل طرح اعتراف اجباری از سوی موکلم از من شکایت کرد!