کبیری از شفاف‌سازی در باره سرقت از منزلش سر باز زد | DW | 30.09.2019

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کبیری از شفاف‌سازی در باره سرقت از منزلش سر باز زد سرقت صدها میلیون تومان و صدها هزار یورو از منزل نماینده مجلس شورای اسلامی همچنان خبرساز است. تقی کبیری در جمع خبرنگاران از شفاف‌سازی در این زمینه طفره رفت و خبرنگاران را به بیانیه‌ای که منتشر کرده رجوع داد

روز دوشنبه، هشتم مهر تقی کبیری، نماینده خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی، به پرسش‌های خبرنگاران درباره میزان پول‌های به‌ سرقت‌ رفته از منزل مسکونی‌اش در تهران پاسخ نداد. او گفت که حرف‌هایش در این مورد را در بیانیه‌ای قید کرده که روز دوشنبه منتشر شده است.

کبیری در ادامه بیانیه‌اش توضیح داده است: «شایعه‌پراکنی و تخریب شان نمایندگی مردم و تضعیف جایگاه مجلس شورای اسلامی و ایجاد فضای بی‌اعتمادی نسبت به خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی توسط برخی افراد و بلندگوهای احزاب مخالف شناسنامه‌‌‌‌‌دار روشی منسوخ و دارای سابقه دیرینه است.»رئیس مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در پایان بیانیه خود تهدید کرده است که علیه"برخی افراد و رسانه‌های هتاک" به اتهام"نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی" شکایت می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سرمای زودرس با بیش از ۱۲۰ سانتیممتر برف در بخش‌هایی از آمریکا و کاناداشدت بارش در برخی مناطق به حدی بود که ماشین‌ها و خانه‌ها زیر برف مدفون شده‌اند. بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرمای زودرس با بیش از ۱۲۰ سانتیمتر برف در بخش‌هایی از آمریکا و کاناداسرمای زمستانی زودرس در اوایل پائیز بخش‌هایی از شمال قاره آمریکا واقع در ایالات متحده و کانادا را سفیدپوش کرد بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دادستان کل کشور: حضور زنان بی‌حجاب در خيابان‌ها به ویژه در قم از تحرکات دشمن استدادستان کل کشور، در مراسم معارفه دادستان جدید قم، گفت: «حضور زنان بی‌حجاب در خيابان، فيلم گرفتن و انتشار در فضای مجازی به ویژه در قم از تحرکات دشمن است.» بعد از انتشار خبر نارضایی خامنه‌ای از وضعیت قم، تاکنون فرمانده انتظامی و دادستان قم تغییر کرده‌اند.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

فرار تقی کبیری از پاسخگویی و شفاف سازی درباره حواشی مالی به خبرنگارانتهران-ایرنا- سید تقی کبیری نماینده خوی از پاسخگویی و شفاف سازی از حواشی ایجاد شده در خصوص سرقت ۲۵۰ هزار یورو از منزل خود و مراودات مالی و منشا این پول خودداری کرد. فرار تقی_کبیری از پاسخگویی و شفاف سازی درباره حواشی مالی به خبرنگاران کبیری، نماینده خوی، بی‌توجه به خبرنگاران حاضر در جایگاه در اقدامی گزینشی فقط با خبرنگار شبکه تلویزیونی خبر مصاحبه و از پاسخگویی به سوالات دیگر خبرنگاران خودداری کرد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

انتخابات ریاست جمهوری افغانستان؛ نگرانی از حمله باعث شد مشارکت از پنج سال پیش کمتر شودانتخابات ریاست جمهوری افغانستان پس از یک بار تمدید مهلت رای گیری به پایان رسید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

گزارش نیویورکر از تماس تلفنی بی‌پاسخ ترامپ از سوی روحانینیویرکر در گزارشی مدعی شد که روحانی تماس تلفنی ترامپ را پاسخ نداده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »