کایرا نایتلی: کارگردان مرد باشد، صحنه لخت بازی نمی‌کنم - BBC News فارسی

06/11/1399 09:14:00 ب.ظ

کایرا نایتلی: کارگردان مرد باشد، صحنه لخت بازی نمی‌کنم

کایرا نایتلی هنرپیشه بریتانیایی می‌گوید در فیلم‌هایی که کارگردان‌شان مرد باشد در سکانس‌ برهنه بازی نخواهد کرد. این بازیگر ۳۵ ساله گفت برای بازی در این صحنه‌ها منع کلی صادر نمی‌کند اما دیگر علاقه‌ای ندارد نگاه مردانه را تصویر کند و اگر موضوع بدن زن باشد ترجیح می‌دهد با کارگردان زن کار کند. بسیاری از شرکت‌های فیلم‌سازی اکنون کارشناسانی را برای سکانس‌های سکسی استخدام می‌کنند تا مطمئن شوند بازیگران هنگام فیلم‌برداری این صحنه‌ها راحت هستند و حرمت آنها رعایت می‌شود.

نایتلی قبلا گفته بود پس از به دنیا آمدن فرزندش در سال ۲۰۱۵، بندی مبنی بر عدم بازی در صحنه‌های برهنه را به قراردادهایش اضافه کرده است.

'نگاه مردانه' خانم نایتلی همچنین گفت که اگر فیلمی در رابطه با تجربه‌های زندگی زنان باشد ترجیح می‌دهد با کارگردان‌های زن همکاری کند: "اگر پیشنهاد بازی در فیلمی شود درباره سیر مادر شدن و پذیرش بدن خود، احساسم این است که، خب ببخشید اما ترجیح می‌دهم با یک فیلم‌ساز زن همکاری کنم."

"اگر موضوع فیلم در مورد مادری، اینکه بدن چقدر شگفت‌انگیزاست، اینکه بدنی که باید بشناسید و بدن خود شماست ولی اکنون کاملا به شکل دیگری دیده می‌شود و طوری تغییر کرده که پیش از اینکه مادر شوید برایتان قابل درک نبوده، بله من کاملا آماده بررسی آن با زنی که اینها را درک کند خواهم بود. ولی دیگر اصلا دوست ندارم 'نگاه مردانه' را تصویر کنم." headtopics.com

اخبار ورزشی تموم شده اینو گذاشتی؟

چه ربطی به بی بی سی ورزشی داشت

عجب

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : حمله پهپادی روسیه به کی‌یف؛ ساکنان آپارتمانی تخریب سکونت‌گاه خود را به نظاره نشسته‌اند

ویدیوها : در این ویدئو گوشه‌ای از حملات موشکی و پهپادی روسیه به اوکراین در بامداد سه‌شنبه ۳۰ مه به تصویر کشیده شده است. ادامه مطلب >>

اخلاق ورزشکاری به این میگن؟