کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی در عربستان سعودی

07/03/1399 11:23 ق.ظ

وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی عربستان سعودی از کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی در این کشور از اول ماه ژوئن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی

وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی عربستان سعودی از کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی در این کشور از اول ماه ژوئن خبر داد. - خبرگزاری آناتولی احمد الراجحی، وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی عربستان سعودی طی اظهاراتی در شبکه تلویزیونی الاخباریه این کشور، اعلام کرد که روند بازگشت به حالت عادی از روز 31 مه ماه جاری آغاز و در 14 ژوئن ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

الراجحی در ادامه گفت که در مرحله اول 50 درصد کارمندان دولتی شروع به کار در ادارات خواهند کرد. در هفتم ژوئن ماه آتی این میزان به 75 درصد خواهد رسید و در 14 ژوئن نیز همه ماموران در ادارات دولتی به کار خود بر می‌گردند.

دولت عربستان سعودی روز گذشته جزئیات برنامه بازگشت تدریجی زندگی به حالت طبیعی در این کشور پس از گذشت حدود سه ماه تعطیلی از جمله حضور تدریجی کارمندان در ادارات دولتی، بازگشایی مساجد و مجوز سفر مجدد بین شهرها را اعلام کرد. headtopics.com

ادامه مطلب:
aa_persian »

طرح ترافیک در تهران از فردا اجرا می‌شودقرار است طرح‌های ترافیکی در تهران پس از ۵۲ روز دوباره از فردا (سه‌شنبه) در تهران اجرایی شود؛ آن هم با سبک و سیاق کرونایی و بر اساس ساعت کار کارمندان.

فوت 501 بیمار کرونایی در مکزیک طی شبانه‌روز گذشتهشمار قربانیان ویروس کرونا در مکزیک با فوت 501 نفر طی شبانه‌روز گذشته به 8 هزار و 134 تن افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

جدل در آلمان بر سر رفع محدودیت‌های کرونا | DW | 25.05.2020ایالت تورینگن اعلام کرده که قصد دارد محدویت‌های ناشی از پاندمی کرونا را از اوایل ژوئن رفع کند. دولت آلمان به این اقدام با شگفتی و انتقاد واکنش نشان داده و حال اعلام کرده است، محدودیت‌های تماس تا ۵ ژوئیه تمدید می‌شود. دولت آلمان عن خورد. این ایالتها هستند که برای خود تصمیم میگیرند و تازه قرار استکه در آن ایالت راجع بآن تصمیم بگیرند. وقتش رسیده که کونگشادها بروند سرکار.

مابه‌ازای نفت به ما آب بدهید/ مردم برای شنیدن‌ صدایشان تجمع‌ کردند/ غیزانیه 20 بیمار کرونایی دارد بدون داشتن حتی یک درمانگاهنایب رئیس شورای شهرستان اهواز و عضو شورای بخش غیزانیه در استان خوزستان با بیان اینکه مردم غیزانیه اگر تجمعی داشته‌اند برای احقاق حق‌شان بوده، گفت: بخاطر بی‌کفایتی برخی از مسئولان استان به مردم منطقه برچسب‌های ناجور نزنید.

بحران کرونا؛ تبدیل رسانه از نهاد ناظر به ابزار سیاستدر آخرین گزارش‌ها از سازمان‌های بین‌المللی که برای آزادی مطبوعات در سراسر جهان تلاش می‌کنند، از یک تغییر بزرگ در مناسبات میان رسانه و سیاست در کشورهای دموکراتیک و غیردموکراتیک حکایت دارد.

افزایش دو هزار تخت بیمارستانی در سال ۹۹ در استان تهران / میانگین فوت شدگان کرونا در استان تهران از میانگین کشوری پایین تر استایلنا: استاندار تهران در جمع مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس دهم گفت : میانگین فوت شدگان کرونا در استان تهران از میانگین کشوری پایین تر است.

وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی عربستان سعودی از کاهش تدریجی محدودیت‌های کرونایی در این کشور از اول ماه ژوئن خبر داد.ریاض/خبرگزاری آناتولی

احمد الراجحی، وزیر منابع انسانی و توسعه اجتماعی عربستان سعودی طی اظهاراتی در شبکه تلویزیونی الاخباریه این کشور، اعلام کرد که روند بازگشت به حالت عادی از روز 31 مه ماه جاری آغاز و در 14 ژوئن ماه آینده به اتمام خواهد رسید.

الراجحی در ادامه گفت که در مرحله اول 50 درصد کارمندان دولتی شروع به کار در ادارات خواهند کرد. در هفتم ژوئن ماه آتی این میزان به 75 درصد خواهد رسید و در 14 ژوئن نیز همه ماموران در ادارات دولتی به کار خود بر می‌گردند.

دولت عربستان سعودی روز گذشته جزئیات برنامه بازگشت تدریجی زندگی به حالت طبیعی در این کشور پس از گذشت حدود سه ماه تعطیلی از جمله حضور تدریجی کارمندان در ادارات دولتی، بازگشایی مساجد و مجوز سفر مجدد بین شهرها را اعلام کرد.

بر اساس آخرین آمار وزارت بهداشت عربستان سعودی 411 نفر بر اثر ویروس کرونا در این کشور جان باختند و 76 هزار و 726 نفر نیز به این ویروس مبتلا شدند.