کاهش محسوس بیماران کرونایی در بیمارستان های مازندران

08/06/1400 08:01 ق.ظ

کاهش محسوس بیماران کرونایی در بیمارستان‌های مازندران مازندران هرچند مانند شهرهای دیگر کشور گرفتار بحران کروناست اما اکنون شاهد کاهش محسوس تعداد بستری‌شدگان این بیماری در سطح بیمارستان‌های استان است وتاکنون ۱۹۵۳ بیمار مبتلا به کووید در این خطه بستری هستند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۵۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۳۹۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۳۹۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد. رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۵۰۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۲۹۳ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۴۴۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ بیمار جدید بستری و ۳۸۷ بیمار هم ترخیص شدند و ۵۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند. شایان ذکر است، در روز دوشنبه ۸ شهریور فقط دُز دوم واکسن‌های «برکت، سینوفارم و ایران‌کوبا» در مراکز تجمیعی مصلی، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل و مرکز خودرویی تزریق خواهد شد.

و مردم این شهرستان که باید نوبت دوم این سه واکسن را تزریق کنند به این مراکز مراجعه نمایند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

چرا دروغ میزنی خبر! گوشه ای از بیمارستان های شمال پیدا نمیشه از بیمار خالی باشه میگفتی فرستادنشون خونه خوب شن یا بمیرن این صحیح تر بود

یک ایرانی‌تبار در میان سربازان کشته شده آمریکایی در فرودگاه کابل

پنتاگون: در عملیات علیه داعش در افغانستان از طالبان کمک نگرفتیمسخنگوی پنتاگون درباره عملیات آمریکا علیه داعش در افغانستان گفت که در این خصوص از طالبان کمکی دریافت نکرده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

پنتاگون: در عملیات ضدتروریستی جمعه شب در ننگرهار دو عضو عالیرتبه داعش کشته شدندصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. 😅😅😅😅😜😜😜😜نه بابا !! شونصد رهبر داعش کشته شدند. واقعا خاک بر سر دروغگوتون درصورتیکه امریکاازموجودیت افرادعالی رتبهٔ گروه داعش درداخل افغانستان آگاهی دارد،واضعیست که ازموجودیت شان درپاکستان نیزخبرداریدکه باعث قتل افغانها شده اند.چون چشم بسته آنها را میکُشند.بناًامریکادرکنارهمه جفا ها،جنایت بشری را نیزمرتکب شده که آنهارادراختیارافغانها نگذاشته اند. آمریکا و متحدانش در سال 2001 به بهانه مبارزه با تروریسم و تامین امنیت در افغانستان به افغانستان یورش بردند اما از آن زمان تاکنون، ناامنی، تروریسم و تولید مواد مخدر در افغانستان رشد چشمگیری داشته است.

ده‌ها هزار نفر در حال فرار از 'آیدا' در سواحل جنوب آمریکا | DW | 29.08.2021مقام‌های ایالت لوئیزیانا در آمریکا وضعیت فوق‌العاده اعلام کرده و از مردم خواسته‌اند خود را به محلی امن برسانند. به پیش‌بینی سازمان هواشناسی آمریکا، سرعت توفند 'آیدا' ممکن است در سواحل آمریکا به ۲۰۹ کیلومتر در ساعت برسد. آمریکا قبله آمال غربگدایان را باد برد! کشتار جمعی به انواع و اقسام مختلف،بدست فریماسیونر ها و ایلومیناتی ها

نخستین مدال طلای جودو ایران در پارالمپیک؛ وحید نوری دومین طلایی ایران در توکیوپارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو نخستین مدال طلای جودو ایران در پارالمپیک؛ وحید نوری دومین طلایی ایران در توکیو

افزایش ۱۰ درصدی جانباختگان کرونا در هفته گذشته؛ مجموع مبتلایان در ایران از کلمبیا پیشی گرفتایران با وجود آن که از نظر نسبت انجام آزمایش تشخیص کرونا به ازای هر یک میلیون نفر در رتبه ۱۱۶ جهان قرار دارد ولی روز یکشنبه بر پایه مجموع بیماران شناسایی شده با سبقت از کلمبیا به رده نهم جهان صعود کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران،سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه، اعلام کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۲۵۱ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی افزود: ظرف همین مدت تعداد ۳۹۲ نفر از افراد مشکوک بستری شده ، از بیمارستان ها مرخص شدند و تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با بیان اینکه هم اکنون ۱۵۰۴ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند ، تصریح کرد: از این تعداد ۲۹۳ نفر نیز با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.بر اساس گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل در حال حاضر ۴۴۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های بابل بستری هستند.

بر اساس این آمار در ۲۴ ساعت گذشته ۷۴ بیمار جدید بستری و ۳۸۷ بیمار هم ترخیص شدند و ۵۲ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

شایان ذکر است، در روز دوشنبه ۸ شهریور فقط دُز دوم واکسن‌های «برکت، سینوفارم و ایران‌کوبا» در مراکز تجمیعی مصلی، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی بابل و مرکز خودرویی تزریق خواهد شد.

و مردم این شهرستان که باید نوبت دوم این سه واکسن را تزریق کنند به این مراکز مراجعه نمایند.

به گزارش ایسنا، در حال حاضر ۱۹۵۳ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های تحت حمایت دانشگاه علوم پزشکی مازندران و بابل بستری هستند.