کاهش ۱.۸ میلیارد مترمکعبی حجم آب دریاچه ارومیه

01/06/1400 08:10 ق.ظ

کاهش ۱.۸ میلیارد مترمکعبی حجم آب دریاچه ارومیه مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی از کاهش ۵۶ سانتی‌متری تراز دریاچه ارومیه خبر داد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای آذربایجان غربی از کاهش ۵۶ سانتی متری تراز دریاچه ارومیه خبر داد. وی وسعت فعلی دریاچه ارومیه را ۲۵۰۹ کیلومتر مربع عنوان کرد و افزود: دریاچه ارومیه در حال حاضر ۳ میلیارد و ۲۱۰ میلیون متر مکعب آب دارد.

رهبر دین خاطرنشان کرد: حجم آب موجود در دریاچه ارومیه نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۵ میلیارد و ۵٠ میلیون مترمکعب بود، کاهش یک میلیارد و ۸۴۰ میلیون متر مکعبی را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان با اشاره به خلاصه وضعیت بارش‌ها در استان نیز گفت: از ابتدای سال آبی جاری تاکنون ۲۹۵.۵ میلیمتر بارش در استان ثبت شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۲۴.۷ درصد و نسبت به دراز مدت ۱۶.۴ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سقوط قیمت بلیت هواپیما با کاهش تقاضای مردمسقوط قیمت بلیت هواپیما با کاهش تقاضای مردم مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه‌ها، شرکت‌ها و موسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد: در پی کاهش ۷۰ درصدی پروازها و تقاضای مردم برای سفرهای هوایی در هفته گذشته، قیمت بلیت هواپیما به کمترین حد خود رسید. تف تو صورتت خامنه ای ناکارامدترین حکومت دنیا رو ساختی دنیا داره فاز سه واکسیناسیونشو شروع میکنه ما اندر خم فاز یکش مونده ایم! لعنت بر خامنه ای و حامیان بیشرفش

کاهش ۴۰ درصدی سفرهای مردم در هفته گذشتهکاهش ۴۰ درصدی سفرهای مردم در هفته گذشته مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان تهران اعلام کرد که ممنوعیت‌های تردد اعمال شده در هفته گذشته باعث کاهش حدود ۴۰ درصدی سفرهای جاده‌ای شد و تقاضای مردم برای سفر هم کاهش پیدا کرد.

یونیسف نسبت به کمبود آب در لبنان هشدار دادصندوق کودکان سازمان ملل متحد هشدار داد که به دلیل بحران شدید سوخت ممکن است بیش از 4 میلیون لبنانی با کمبود شدید یا قطعی آب مواجه شوند. - خبرگزاری آناتولی

پس از بحران‌های بنزین و برق نوبت به قطعی آب در لبنان رسیدبحران‌های بی‌وقفه گریبان‌گیر لبنان همچنان ادامه دارد، اینک به‌دنبال بحران گسترده اقتصادی و کاهش بیش از 90 درصدی نرخ ارز و همچنین بحران بنزین، نبود دارو و جمهوری اسلامی هر جا پا گذاشت بحران هایش را برای آن مردم خواهد برد و بعنوان میراث تاریخی خود قهقرایی، فقر، گرسنگی، تورم وحشتناک، جنگ بی دولتی در کارنامه هایش دارد باید بگی جمهوری بحرانی اسلامی خاورمیانه و مرکز توزیع مواد مخدر دنیا نسرلا از ایران وارید مهکنه سر سیاستمدار هایی مثل حریری سلامت که قبل از منافع کشورش منافع سعودی و صهیونیست ها رو تامین میکنه تا لبنان همیشه در بحران باشه.

یونیسف: یک میلیارد کودک در معرض خطر بالای تغییرات اقلیمی قرار دارندیونیسف، صندوق کودکان ملل متحد در گزارشی جدید اعلام کرده است تقریبا نیمی از جمعیت 2.2 میلیارد نفری کودکان جهان در یکی از 33 کشوری که تغییرات اقلیمی در آن به

یونیسف نسبت به کمبود آب در لبنان هشدار دادصندوق کودکان سازمان ملل متحد هشدار داد که به دلیل بحران شدید سوخت ممکن است بیش از 4 میلیون لبنانی با کمبود شدید یا قطعی آب مواجه شوند. - خبرگزاری آناتولی