کاهش ساعت کاری مترو و اتوبوس تا ساعت ۲۰ ، از فردا

19/08/1399 07:53 ب.ظ

نظر به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل و نقل، ترافیک از فردا ( ٢٠ آبان ماه ) به مدت یک ماه اعمال می‌شود.

نظر به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی در پایتخت از سوی معاونت حمل و نقل، ترافیک از فردا ( ٢٠ آبان ماه ) به مدت یک ماه اعمال می‌شود. بر این اساس از فردا ( ٢٠ آبان ماه ) اتمام ساعت کاری کلیه خطوط داخلی مترو ساعت ٢٠.٣٠ و خط متروی کرج و گلشهر تا ساعت ٢٠ خواهد بود.

بر این اساس از فردا ( ٢٠ آبان ماه ) اتمام ساعت کاری کلیه خطوط داخلی مترو ساعت ٢٠.٣٠ و خط متروی کرج و گلشهر تا ساعت ٢٠ خواهد بود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

خر پیش مسئولین ج.ا علامه ی دهره گاو هم اینو تشخیص میده که کاهش ساعات مترو اتفاقا باعث بیشتر شدن ازدحامش میشه. این هم مثل کار ابلهانه ی دیگری در کارنامه مسئولین بی کفایت. کسی نیست به این دوستان که نه گویی دشمنان بفرماید هر چقدر ساعات کار مترو را کم کنید به ازدحام مسافران در ساعت قبل آن افزوده میشود. مشکلات معیشتی مردم را حل کنید خیالشان را راحت کنید خودشان بهتراز شما بفکر سلامتشان هستند

غیر از دردسر برای مردم هیچی نیست یعنی ویروس ۸ به بعد حمله میکنه عجب! یعنی گاو پیش مسئولان ج.ا جراح مغزواعصابه. یعنی نمیفهمن با این کار سفرها رو کم نمی‌کنن. فقط تراکمش رو بیشتر میکنن؟؟:))) با توجه به اینکه ویروس کرونا همانند سایر ویروس ها رأس ساعت ۲۰:۳۰ پخش می‌شوند لذا این حرکت موجب غافلگیری آن ویروس خواهد شد انشاالله!😇

به گزارش ایسنا، معاونت حمل و نقل و ترافیک طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: بامجوزی شهردار تهران و نظر به تصمیمات ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر اعمال محدودیت یک ماهه برای فعالیت مشاغل، کاهش ساعت کاری خطوط حمل و نقل عمومی از سوی این معاونت اعمال می‌شود.

بر این اساس از فردا ( ٢٠ آبان ماه ) اتمام ساعت کاری کلیه خطوط داخلی مترو ساعت ٢٠.٣٠ و خط متروی کرج و گلشهر تا ساعت ٢٠ خواهد بود.

همچنین به منظور اعمال محدودیت و کاهش فعالیت در خطوط اتوبوسرانی پایان زمان فعالیت ناوگان در تمامی خطوط بی آر تی ( انبوه بر) در مسیر رفت( آخرین اعزام) ساعت ٢٠ و در مسیر برگشت آخرین اعزام به ساعت ٢٠.٣٠ کاهش خواهد یافت.