کاهش۴ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر

30/04/1399 09:38 ق.ظ

کاهش۴ تا ۶ درجه‌ای دما در سواحل دریای خزر مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم رگبارهای پراکنده در برخی نقاط کشور طی دو روز آینده گفت: طی روزهای پایانی هفته جاری در سواحل دریای خزر کاهش دمای ۴ تا ۶ درجه‌ای خواهیم داشت.

صادق ضیاییان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با توجه به آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی امروز (۳۰ تیر) برای جنوب سیستان و بلوچستان و ارتفاعات اردبیل، قزوین، البرز، تهران و ارتفاعات زاگرس مرکزی رشد ابر همراه با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی ادامه داد: روز سه‌شنبه (۳۱ تیر) طی ساعات بعد ازظهر و اوایل شب در شمال آذربایجان غربی، شمال آذربایجان شرقی و اردبیل افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و گاهی رعد و برق و وزش باد رخ می دهد. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه (۱و ۲ مرداد) در شمال غرب سواحل دریای خزر و ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز و تهران رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت خواهیم داشت، اظهارکرد: طی این دو روز دریای خزر مواج می شود و در سواحل دریای خزر کاهش۴ تا ۶ درجه‌ای دما خواهیم داشت.

وی با بیان اینکه روز جمعه (۳ مرداد) برای نوار شمالی کشور افزایش ابر و بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، گفت: از امروز تا آخر هفته به ویژه طی ساعات بعد ازظهر در جنوب سیستان و بلوچستان و شرق هرمزگان افزایش ابر گاهی رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می‌دهد همچنین در این مدت پدیده غالب در شرق کشور به ویژه منطقه زابل وزش باد شدید همراه با خیزش گرد و خاک خواهد بود. headtopics.com

به گفته مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی شرق دریای عمان طی دور روز آینده مواج پیش بینی می شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

زنان تاثیرگذار ایران: ساره امیری؛ از وزارت علوم در امارات تا مدیریت یک پروژه جسورانه

روحانی: تا الان ۲۵ میلیون نفر در ایران به کرونا مبتلا شده‌اندرئیس جمهوری ایران همچنین گفت که ۳۰ تا ۳۵ میلیون نفر دیگر نیز در معرض خطر ابتلا به بیماری کووید ۱۹ هستند و کشور تا پایان امسال یا اوائل سال آینده درگیر ویروس کرونا خواهد بود. معاون ریاست‌جمهوری: ۲۵ میلیون ایرانی مقابل کرونا به ایمنی کامل رسیده‌اند

کارگران نامرئی در مزارع اروپا؛ حقوق کم، استثمار و در معرض خطر سلامتهنگامی که شیوع ویروس کرونا در اروپا گسترش یافت، این کارگران نامرئی به یکباره قابل رویت شدند و حتی بعنوان «کارگران ضروری و حیاتی» مورد توجه قرار گرفتند. حقوق کار و شرایط زندگی آنها برای دهها سال نادیده گرفته شده است. UnreportedEurope

ازسرگیری دادگاه نتانیاهو در میان اعتراض به مدیریت دولتش در بحران کرونااو امیدوار بود که بتواند با تکیه بر مهار موج اول کرونا بر محبوبیت خود بیفزاید اما حالا دولت او متهم است که در برابر موج دوم بیماری تعلل کرده است.

بعید نیست صلاحیت یک فرد در دوره‌ای رد و در دوره بعد تأیید شودعضو فقهای شورای نگهبان گفت: بعید نیست صلاحیت یک فرد در دوره‌ای رد شود و در دوره بعد تأیید شود، حضور ذهن ندارم، ولی نادراً چنین اتفاقی افتاده است؛ مثلاً مواردی بوده که خود نماینده آمده دفاع کرده، توضیح داده و شواهدی آورده که باعث شده نظر شورا اصلاح شود.

ترکیه در نیمه اول سال جاری 220 هزار بسته‌ غذایی در ادلب توزیع کرد