کاهش محدودیت‌های کرونایی در هنگ کنگ

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 26 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

با کاهش شمار مبتلایان روزانه کرونا در هنگ‌کنگ، محدودیت تجمعات عمومی به چهار نفر افزایش یافته و از روز جمعه با کاهش محدودیت‌ها در برابر موج سوم کرونا، مکان‌های ورزشی بیشتری بازگشایی خواهد شد

به گزارش ایسنا، این اقدامات در حالی صورت می‌گیرد که موارد جدید روزانه ابتلا به کووید-۱۹ از سه رقم به یک رقم کاهش یافته است. هفته گذشته سالن‌های بدنسازی و سالن‌های ماساژ مجدداً افتتاح و ساعات فعالیت غذاخوری‌های شبانه تمدید شد.

مقامات بهداشتی هنگ کنگ با بیان اینکه باید تعادلی میان محدودیت‌های قرنطینه‌ای و زندگی عادی برقرار کرد اعلام کردند: موج سوم کرونا در حال ورود ماه دوم خود بوده و آن‌ها هنوز نتوانسته‌اند به آن پایان دهند. دولت هنگ کنگ امروز اعلام کرد یک طرح تست‌گیری گسترده کرونا توسط چین برای هنگ کنگ ۱۶ مورد جدید ابتلا را از بین بیش از ۸۰۰ هزار نفر شناسایی کرده است.بنا بر گزارش رویترز، هنگ کنگ قصد دارد از ۲۳ سپتامبر کلاس‌های حضوری مدارس را برای حدود ۹۰۰ هزار دانش‌آموز که بیش از چهار ماه در خانه مانده‌اند، بازگشایی کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشورکاهش ۴ تا ۶ درجه‌ای دمای هوا در نوار شمالی کشور هواشناسی: از فردا تا آخر هفته دمای هوا در نوار شمالی کاهش می‌یابد و حدود ۴ تا ۶ درجه سانتیگراد خنک‌تر می‌شود طی پنج روز آینده در نوار شرقی بویژه منطقه زابل وزش باد شدید گاهی همراه با گردوخاک پیش‌بینی می‌شود
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش نرخ استخدام در حوزه یورو و اتحادیه اروپانرخ استخدام در منطقه یورو و اتحادیه اروپا در سه ماهه دوم سال جاری 2.7 درصد افت کرده‌است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش تعهدات برجامی ایران، هیاهو برای هیچ
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورسکاهش ۴۰ هزار واحدی شاخص بورس شاخص کل بورس امروز برخلاف دو روز گذشته، روندی نزولی به خود گرفت و بیش از ۴۰ هزار واحد کاهش یافت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش رشد جمعیت؛ نگرانی‌های رهبر نظام و بی‌اعتنایی مردم کشور
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کاهش 70 درصدی "نرخ باروری ایران" طی 30 سال گذشته!- اخبار خانواده و جوانان - اخبار اجتماعی تسنیم - Tasnimبرآوردها نشان می‌دهد که میزان باروری کل در کشور از حدود 7.7 فرزند برای هر زن در سال 1345 به سطح باروری حدود 1.8 فرزند به ازای هر زن در سال 1390 رسیده است و بر اساس گزارش ملل متحد، نرخ باروری کل ما در 30 سال گذشته حدود 70 درصد کاهش داشته است!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »