کاهش ۷۳ درصدی تردد در جاده های گیلان

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در_خانه_بمانیم | رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان: از ۲۵ اسفند گذشته تا پایان روز دوم فروردین شاهد کاهش ۷۳ درصدی تردد در ورودی به استان بوده‌ایم

سرهنگ حسین محمد پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تاکید به توجه بیشتر مردم به توصیه ها تصریح کرد: با توجه به خلوتی جاده ها؛ شماری از رانندگان با بی احتیاطی و سرعت های غیر مجاز و غیر مطمئنه در مسیرها رانندگی می کنند که گاهی تصادف های دلخراشی را رقم می زند.سرهنگ محمدپور افزود: طی ۱۰ روز گذشته حداقل پنج تصادف منجربه فوت در راههای استان اتفاق افتاده که فقط در دو تصادف چهار نفر جان خود را از دست داده اند.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به آلودگی فضاهای بیمارستانی و درگیری شدید کادر درمانی در شرایط کنونی با توجه به جمعی قابل توجه بیماران کرونایی بستری شده و کانونی بودن این محیط برای انتقال ویروس تاکید کرد : رانندگان با سرعت مطمئنه و رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی نسبت حفظ سلامت خود و سایرین عمل کنند زیرا بروز تصادفات و مجروح و مصدوم شدن افراد موجب می شود در بیمارستان ها در معرض انتقال و آلودگی ویروس کرونا نیز قرار گیرند.

وی در اداکه با اشاره به بارش باران در راههای استان گفت: در حال حاضر تمامی راههای استان باز و تردد در آنها برقرار است اما جاده ها به دلیل بارندگی لغزنده است و رانندگان با رعایت قانون و سرعت مطمئنه تردد کنند. هواشناسی، آسمان استان را برای امروز ابری تا نیمه ابری و مه آلود، بعضی نقاط بارندگی و گاهی وزش باد پیش بینی کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

در صورت عدم رعایت مردم به روزهای اول مواجهه با کرونا برمی‌گردیم/ کاهش ۶۷ درصدی ورود به گیلان از طریق مسیر اتوبان قزوین- رشت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

زالی: آمار مبتلایان به کرونا در استان تهران چندان کاهش نیافته است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کرونا؛ شیوع ویروس و کاهش 'بی‌سابقه' آلودگی هواشیوع ویروس کرونا و توقف کار و مسافرت سبب شده میزان آلاینده‌های هوا و گازهای گرم کننده کره زمین در بعضی شهر‌ها‌‌ و مناطق کاهش چشمگیری داشته باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

۲۱۶۳۸ مبتلا، ۱۶۸۵ فوتی و ۷۹۱۳ بهبود یافته/ نگرانیم تعطیلات موج دوم کرونا را تحمیل کند/ بازگشت به روزهای اول مواجهه با کرونا در صورت عدم رعایت مردم/ کاهش ۶۷ درصدی ورود به گیلان/ تعطیلی تمام اصناف به جز «مراکز خدماتی»آخرین اخبار از شیوع کرونا در ایران؛ ۲۱۶۳۸ مبتلا، ۱۶۸۵ فوتی و ۷۹۱۳ بهبود یافته/ نگرانیم تعطیلات موج دوم کرونا را تحمیل کند/ بازگشت به روزهای اول مواجهه با کرونا در صورت عدم رعایت مردم/ کاهش ۶۷ درصدی ورود به گیلان/ تعطیلی تمام اصناف به جز «مراکز خدماتی»
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

در صورت عدم رعایت مردم به روزهای اول مواجهه با کرونا برمی‌گردیم/ کاهش ۶۷ درصدی ورود به گیلان از طریق مسیر اتوبان قزوین- رشت
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

درخواست پزشکان ایرانی از روحانی برای اعمال محدودیت های بیشتر در مبارزه با کروناجمعی از پزشکان و متخصصان ایرانی طی نامه ای به رئیس جمهور این کشور خواستار اعمال محدودیت تردد درون‌شهری و برون‌شهری شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »