کاهش دمای کشور در هفته آینده

06/02/2020 09:40:00 ق.ظ

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دمای اغلب استان‌های کشور به جز مناطق جنوبی و جنوب شرق کشور خبر داد.

کاهش دمای کشور در هفته آینده مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دمای اغلب استان‌های کشور به جز مناطق جنوبی و جنوب شرق کشور خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از کاهش محسوس دمای اغلب استان‌های کشور به جز مناطق جنوبی و جنوب شرق کشور خبر داد.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این‌که از بعد از ظهر پنج‌شنبه و طی روز جمعه در شمال غرب کشور و غرب سواحل دریای خزر وزش باد شدید و افزایش دمای چهار تا هفت درجه‌ای را شاهد خواهیم بود، اظهار کرد: از بعد از ظهر روز جمعه به تدریج با ورود سامانه بارشی در شمال غرب، بخش‌هایی از غرب و دامنه‌های زاگرس شمالی و مرکزی بارش باران و برف آغاز می‌شود.

وی با بیان این‌که روز شنبه با توجه به گسترش و تقویت این سامانه بارشی در بخش‌هایی از مرکز کشور، دامنه‌های البرز مرکزی، سواحل دریای خزر و در اواخر وقت به صورت پراکنده شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد و در این روز در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه، ارتفاعات جنوب لرستان و شمال چهارمحال و بختیاری بارش از شدت بیشتری برخوردار است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حتی اگه هوا، هوای کانادا هم بشه رای_نمیدم

کاهش ۱۵ درجه‌ای دما در برخی نقاط کشورتهران - ایرنا - با نفوذ سامانه بارشی از روز شنبه ۱۹ بهمن ماه به کشور، شاهد کاهش محسوس دما تا ۱۵ درجه در برخی مناطق کشور خواهیم بود که سرمازدگی و یخ زدگی را به همراه خواهد داشت.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| کاهش ۵۰ درصدی سفر ایرانیان به خارج در سال ۹۷احتمالا یک انگل زاده ای انحصار ورود کالای خارجی رو گرفته این حکومت مافیایی بر پایه فساد اداره میشه واقیعیت هایی از داخل ایران : قیمت لوازم خانگیه خارجی به دلیل تحریم هایه بشردوستانه و انسان دوستانه ی امریکا در شب عید دوباره گران شد !!! صحیحش اینه !!

یک متخصص: تحریم‌های آمریکا داروهای ضد سرطان را در ایران کاهش نداده استدکتر محسن رضوی، سرطان‌شناس و فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان می‌گوید که تحریم‌های آمریکا علیه ایران داروهای سرطان را در کشور کاهش نداده اما با افزایش نرخ ارز در ایران، قیمت این داروها افزایش یافته است.

توافق کردستان عراق با بغداد در مورد سهم کردستان از بودجه کشورخبرگزاری دولتی عراق روز چهارشنبه فوریه 5 گفت که دولت این کشور و منطقه شبه خودمختار کردستان، به

چگونه قدرت سرایت کرونا را کاهش دهیم؟ غول‌های اینترنتی وارد عمل شدندسازمان جهانی بهداشت اعلام کرد که با غول‌های اینترنتی جهان از جمله گوگل وارد همکاری شده است تا با اطلاعات نادرستی که دربارۀ گسترش ویروس کرونا در شبکه‌های مجازی منتشر می‌شود، مبارزه کند. مراقب باشید که : غرب و آمریکا در حال هراس افکنی از ویروس کرونا بر علیه چین ، در افکار عمومی جهان هستند؟!!! اطلاعاتش بسیار عالی بود ، بخونید حتمان Let’s o

سرقت نفت و فراورده کاهش یافتافزایش دستبرد به خطوط نفتی بعد از سهمیه بندی بنزین مدیرعامل شرکت خطوط لوله نفت ایران: در مدتی که قیمت فراورده و بنزین افزایش پیدا کرد، انگیزه برای دستبرد به خطوط نفت افزایش یافت اما نظارت‌هایی که در این راستا صورت گرفت موجب شد میزان سرقت‌ها کاهش پیدا کند اسفند زیر تخماتون دود کنید ققققر نشید

ضیاییان در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور گفت: پیش‌بینی کلی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد که روز پنج‌شنبه و جمعه آسمان اغلب مناطق کشور صاف بوده و افزایش نسبی دما به ویژه در نیمه شمالی کشور رخ می‌دهد.به گزارش سازمان هواشناسی، شنبه ۱۹ بهمن ماه سامانه بارشی وارد کشور می شود که موجب بارش برف و باران در استان های آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، اردبیل، کردستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، نوار غربی اصفهان، کهگیلویه و بویر احمد، شمال و شرق خوزستان، زنجان، قزوین، البرز، تهران، ارتفاعات شمال غرب سمنان، گیلان، مازندران و گلستان می‌شود.تنزل صنعت نساجی ایران در جهان از رتبه پنجم به هشتاد‌ و هفتم کارخانه نساجی و تولید نخ آکریلیک جلفاکاران در منطقه ارس در شمال ایران مدیرعامل موسسه فرهنگی ــ پژوهشی عفاف و حجاب بنیتا گفت: مشکل اصلی کشور رکود صنعت نساجی است، ما در گذشته پنجمین صنعت نساجی جهان را داشتیم اما متاسفانه در حال حاضر هشتاد و هفتمین کشور هستیم! بیش از ۱۰۰ کارخانه تولید پارچه تعطیل یا نیمه‌تعطیل هستند؛ باید مسئله نساجی مورد توجه قرار گیرد و من به عنوان یک تولیدکننده چادر شاهد رونق این صنعت بوده‌ام؛ ۹۸ درصد از مواد اولیه چادر از خارج وارد می‌شود با این حال ۱۲ درصد پارچه چادر در شهرکرد تولید می‌شود.Aa گزارش از هومان دوراندیش دکتر محسن رضوی، سرطان‌شناس و فوق تخصص بیماری‌های خون و سرطان می‌گوید که تحریم‌های آمریکا علیه ایران داروهای ضد سرطان را در ایران کاهش نداده اما با افزایش نرخ ارز در ایران، قیمت این داروها افزایش یافته است.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این‌که از بعد از ظهر پنج‌شنبه و طی روز جمعه در شمال غرب کشور و غرب سواحل دریای خزر وزش باد شدید و افزایش دمای چهار تا هفت درجه‌ای را شاهد خواهیم بود، اظهار کرد: از بعد از ظهر روز جمعه به تدریج با ورود سامانه بارشی در شمال غرب، بخش‌هایی از غرب و دامنه‌های زاگرس شمالی و مرکزی بارش باران و برف آغاز می‌شود. وی با بیان این‌که روز شنبه با توجه به گسترش و تقویت این سامانه بارشی در بخش‌هایی از مرکز کشور، دامنه‌های البرز مرکزی، سواحل دریای خزر و در اواخر وقت به صورت پراکنده شمال شرق کشور را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد و در این روز در جنوب آذربایجان غربی، غرب کردستان، شمال کرمانشاه، ارتفاعات جنوب لرستان و شمال چهارمحال و بختیاری بارش از شدت بیشتری برخوردار است. دوشنبه ۲۱ بهمن ماه رگبار، رعد و برق و وزش باد موقتی در استان‌های هرمزگان، جنوب کرمان و جنوب سیستان و بلوچستان رخ می دهد. ضیاییان با بیان این‌که روز یکشنبه فعالیت سامانه بارشی در سواحل دریای خزر، شمال غرب، غرب کشور و دامنه‌های زاگرس شمالی و مرکزی ادامه دارد، گفت: علاوه بر مناطق یاد شده در شمال شرق و بخش‌هایی از شرق کشور نیز احتمال بارندگی وجود دارد. وی با بیان این‌که روز دوشنبه شاهد افت محسوس دما در نیمه شمالی کشور و بارش برف در سواحل دریای خزر، شمال شرق و بارش باران و برف در بخش‌هایی از شرق و جنوب شرقی کشور پیش‌بینی می‌شود، گفت: یکشنبه تا سه‌شنبه در اغلب مناطق کشور به جز جنوب و جنوب شرق کاهش محسوس دما حدود هشت تا ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود که افت دما در سواحل دریای خزر محسوس‌تر خواهد بود. همچنین بعدازظهر جمعه ۱۸ بهمن ماه شاهد وزش باد شدید در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، زنجان، کرمانشاه، لرستان، ایلام، قزوین، سمنان، مرکزی، همدان، گیلان، خراسان شمالی و خراسان رضوی و شنبه ۱۹ بهمن ماه در قزوین، تهران، قم، سمنان، مرکزی، اصفهان، یزد، خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی خواهیم بود. مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی در مورد وضعیت هوای پایتخت نیز با بیان این که برای تهران آسمانی صاف همراه با وزش باد برای روزهای پنج‌شنبه و جمعه پیش‌بینی می‌شود، ادامه داد: از روز شنبه آسمان تهران نیمه ابری، گاهی وزش باد و در بعضی ساعات بارش باران تا روز دوشنبه پیش‌بینی می‌شود، اما در روز دوشنبه احتمال بارش باران و برف وجود دارد. این طور نیست که در اثر تحریم، دارویی در ایران وجود نداشته باشد.

انتهای پیام . در تردد جاده‌ای احتیاط لازم رعایت شود، خودروها به تجهیزات زمستانی مجهز شوند، از صعود به ارتفاعات خودداری شود و سایر اقدامات پیشگیرانه نیز انجام شود.