کاهش میزان زباله‌‌های خانگی در پی کم‌شدن قدرت خرید مردم/ حجم زباله‌های ویژه و بیمارستانی تغییری نکرده‌است

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

عضو شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با ایلنا: کاهش میزان زباله‌‌های خانگی در پی کم‌شدن قدرت خرید مردم/ حجم زباله‌های ویژه و بیمارستانی تغییری نکرده‌است

ایران اخبار, ایران سرفصلها

«زهرا صدراعظم نوری» رئیس کمیسیون سلامت،‌ محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، در خصوص کاهش میزان زباله در شهر تهران گفت: یکی از اقدامات خوبی که در حوزه مدیریت پسماند انجام گرفته‌، راه‌اندازی چهار سامانه برخط و مکانیزه است که می‌تواند اطلاعات را دقیقا به صورت آنلاین بدهد و همچنین دقت کافی در زمینه میزان زباله ایجاد می‌کند.

رئیس کمیسیون سلامت،‌ محیط‌زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران به نکته دیگری در خصوص کاهش توان اقتصادی خانواده‌ها نیز اشاره کرد و ادامه داد: اکنون در شرایط اقتصادی خاصی به سر می‌بریم که به دلیل محدودتر شدن وضعیت معیشت مردم، میزان مصرف شهروندان کاهش یافته و متعاقب آن دورریز و پسماند نیز کمتر شده است که یک بخش از کاهش میزان زباله تهرانی‌ها را باید به این دلیل نسبت داد.

صدراعظم نوری افزود: بررسی‌های دقیقی درخصوص کاهش میزان زباله در شهر تهران انجام شد و آمارها نشان داد،‌ مصرف منابع و تولید پسماند نرمال‌تر شده که این جای امیدواری است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش بینی کاهش فروش نفت در بودجه سال آینده ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

چگونه استرس خود را سریع کاهش دهیم؟علت به وجود آمدن استرس در افراد مختلف متفاوت است، استرس و فشار عصبی اجتناب‌ناپذیر است و انسان در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افزایش تلفات آنفلوآنزا در ایران؛ 'کاهش پیک بیماری' | DW | 08.12.2019تعداد قربانیان بیماری آنفلوآنزا در ایران به بیش از ۸۰ نفر رسیده است. مسئولان وزارت بهداشت از کاهش پیک بیماری در هفته آینده خبر می‌دهند و شهروندان نگران سلامتی خود هستند. دیروز خبر زدی ۸۱ نفر، احتمالا از دیروز تا حالا یکی از مرده‌ها زنده شده 😂 خودتونو مسخره کردید! خوبی روزنامه‌های کاغذی این بود که تو همچین شرایطی، بعد از انجام دادن کاری میشد باهاشون جایی رو تمیز کرد که به اون درد هم نمی‌خورید. جالبه آمار قربانیان بیماری آنفلوآنزا را اعلام میکنن ولی از آمار قتل مردم در خیابانها اطلاع ندارند. جاش جاش = خودفروخته
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آمار نهایی داوطلبان دکتری اعلام شد/کاهش متقاضیان دکتریمشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از ثبت‌نام بیش از ۱۷۵ هزار نفر در آزمون دکتری سال ۹۸ خبر داد و گفت: این تعداد نسبت به آمار ۱۹۶ هزار و ۶۴۶ نفر داوطلب آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) نیمه‌متمرکز سال ۹۸ 'کاهش' را نشان می‌دهد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سوبسید ریالی داده شود/ ارز ۴۲۰۰ تومانی از بودجه حذف شود/ کاهش سهم صندوق توسعه ملی تعجب‌آور استرئیس کنفدراسیون صادرات انرژی گفت: پیشنهاد این است که دلار نیما و تک نرخی در بودجه گنجانده شود و سوبسید به ریال داده شود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روحانی: مسیر صحیحی در اقتصاد کشور شروع شده است/می‌دانیم مردم در سختی هستند و قدرت خریدشان کاهش یافته است- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروحانی پیش از تقدیم لایحه بودجه_۹۹: مسیر صحیحی در اقتصاد کشور شروع شده است می‌دانیم مردم در سختی هستند و قدرت خریدشان کاهش یافته است می‌کوشیم حقوق و مستمری افرادی که در جامعه آسیب‌پذیرتر هستند را به مقداری که در توان دولت است را افزایش دهیم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »