کاهش ۵۵۰ هزار تومانی نرخ سکه در واکنش به لغو تحریم‌ها/ دیگر مناسبت‌ها در میزان تقاضا تاثیری ندارد

17/11/1400 04:23 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا مطرح شد: کاهش ۵۵۰ هزار تومانی نرخ سکه در واکنش به لغو تحریم‌ها/ دیگر مناسبت‌ها در میزان تقاضا تاثیری ندارد

نائب رییس اتحادیه طلا و جواهر درباره واکنش بازار طلا و سکه به لغو برخی تحریم‌ها علیه برنامه‌های هسته‌ای ایران گفت: واکنش بازار به لغو این تحریم ها کاهش ۵۵٠ هزار تومانی سکه بود. وی ادامه داد: در حالی در روز گذشته با افزایش نرخ انس جهانی مواجه بودیم اما به دلیل کاهش قیمت چند صد تومانی نرخ دلار در بازار داخلی، قیمت سکه و طلا کاهش یافت و این کاهش قیمت‌ها تا به امروز ادامه داشت.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر افزود: از روز گذشته تا به امروز قیمت سکه تا ۵۵٠ هزار تومان و هر گرم طلا تا ۴۵ هزار تومان کاهش پیدا کرده است و این واکنش بازار طلا به رفع برخی از تحریم‌های هسته‌ای بوده است.

کشتی آرای با اشاره که وضعیت تقاضا در بازار اظهار داشت: در حال حاضر عمده فعالان بازار معاملات خود را با احتیاط انجام می‌دهند و مردم فعلا برای خرید و فروش دست نگهداشته‌اند. وی درباره میزان تقاضا در بازار به مناسبت عید نوروز تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مردم دیگر چنین مناسبت‌هایی در میزان تقاضا در بازار تاثیری ندارند و مردم به مناسب نوروز تقاضای خرید طلا و سکه ندارند.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به قیمت روز طلا و سکه گفت: امروز یکشنبه هفدهم بهمن ماه نرخ انس جهانی ١٨٠٩ دلار، قیمت سکه تمام طرح قدیم ١١ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان، قیمت هر سکه تمام طرح جدید ١١میلیون و ٧٠٠ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۶ میلیون و ۶۵٠ هزار تومان، قیمت ربع سکه ٣ میلیون و ۶۵٠ هزار تومان، قیمت سکه یک گرمی ٢ میلیون و ٢۶٠ هزار تومان و قیمت هر گرم طلا ١میلیون و ١٨٠ هزار تومان است.

ادامه مطلب:
ilnanews »

بازداشت دو ایرانی در اتریش به ظن دست داشتن در قاچاق انسان | DW | 05.02.2022پلیس جنایی ایالت اتریش علیا، دو ایرانی را در روزهای اخیر به ظن همدستی در قاچاق انسان دستگیر کرده است. اتحادیه اروپا برای این دو حکم جلب صادر کرده بود و پلیس مجارستان محل اختفای آنها را به اتریش اطلاع داده بود.

دختر ۱۸ ساله «به دلیل عضویت در حزب دموکرات کردستان» به حبس و ممنوع‌الخروجی محکوم شدیک دختر ۱۸ ساله در پاوه به دلیل عضویت چندماهه در حزب دموکرات کردستان به یک سال حبس و سه سال ممنوعیت خروج از کشور محکوم شده است. جدیدا سن عضویت توی گروه های تروریستی کاهش پیدا کرده، از بچه ها هم عضو میگیرن! والا اینا خوبن که یک سال حبس دادن GIZ- police cooperation Project Consultants-Honest service to the German government has endangered our lives and even the lives of our innocent children. But the German government does not protect us.

هشدار صدراعظم آلمان به روسیه در باره حمله به اوکراین | DW | 06.02.2022اولاف شولتس، صدراعظم آلمان پیش از سفرش به آمریکا در مورد حمله به اوکراین به مسکو هشدار داد و مسکو را به پیامدهای سنگین تهدید کرد. اپوزیسیون دولت از سفر 'دیرهنگام' شولتس به واشنگتن انتقاد کرده است. در آلمان بر سر خایه مالی واسه آمریکا، شدیدا دعواس حمله نمیکنه 😬 🤣🤣🤣

توضیح فیلمساز نزدیک به حکومت درباره ساخت‌وساز بی‌مجوز در محوطه تاریخی شیرازدر پی انتقاد از ساخت دکور یک سریال در باغ عفیف‌آباد شیراز، نرگس آبیار، کارگردان، گفت گرفتن مجوز با «گروه تولید» بوده و تلویحا تایید کرد که این اقدام بدون مجوز انجام شده است. Why I think Muhammad Qasim is Imam Al-Mahdi? Because his dreams have a strange connection with Hadiths of Prophet Muhammad SAW. and most importantly, he does not claim the title.

محکومیت سه ایرانی در دانمارک به اتهام جاسوسی برای عربستان | DW | 04.02.2022سه تن از اعضای گروه 'جنبش مبارزه عربی برای آزادی اهواز' در دادگاهی در دانمارک مجرم شناخته شدند. اتهام آنها 'تبلیغ برای ترور' و جمع آوری اطلاعات برای سرویس‌های اطلاعاتی عربستان سعودی است. The black flags that will support the Imam Al-Mahdi will come from Pakistan. In April 2015, Muhammad Qasim bin al-Karim saw Prophet Muhammad SAW in a dream explaining to him where the black flags would come from. Is Qasim the awaited Mahdi? تیتر خبرتون واضح نیست! چطور الان ایرانی شدن ولی اگر به همین جرم یا هر جرمی ( به حق یا ناحق) در ایران دستگیر بشن، روی قومیتشون به شدت تاکید می‌کنید؟ mr_yousefi_

حضور کاروان ایران در بازی‌های المپیک زمستانی؛ تیم ۳ نفره در پکن سنت‌شکنی می‌کند؟مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۲۲ پکن در حالی روز جمعه به صورت رسمی آغاز شد که کاروانی ۳ نفره از ایران متشکل از دو مرد و یک زن در این رقابت‌ها حضور دارند و به مسابقه خواهند پرداخت. The fall of Turkey and the Middle East countries is soon. Muhammad Qasim saw a vision that a war would start in Turkey with the countries of the West and gradually destroy the Middle East. Imam Al-Mahdi will save the Muslims after this. When muslims are in their worst condition and great wars are just around the corner. Allah SWT would send someone as hope for the Muslim ummah. This is Imam Al-Mahdi. The time is today, we must find where he is. Some people are claiming to have found him.

محمد کشتی آرای در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره وضعیت بازار سکه و طلا با توجه به رفع برخی از تحریم‌های هسته ای ایران اظهار داشت: لغو این تحریم‌ها باعث ریزش قیمت دلار شد و از روز گذشته شاهد کاهش قیمت ارز در بازار هستیم و تحت تأثیر کاهش قیمت دلار، قیمت‌ها در بازار سکه و طلا هم کاهش یافت.

وی ادامه داد: در حالی در روز گذشته با افزایش نرخ انس جهانی مواجه بودیم اما به دلیل کاهش قیمت چند صد تومانی نرخ دلار در بازار داخلی، قیمت سکه و طلا کاهش یافت و این کاهش قیمت‌ها تا به امروز ادامه داشت.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر افزود: از روز گذشته تا به امروز قیمت سکه تا ۵۵٠ هزار تومان و هر گرم طلا تا ۴۵ هزار تومان کاهش پیدا کرده است و این واکنش بازار طلا به رفع برخی از تحریم‌های هسته‌ای بوده است.

کشتی آرای با اشاره که وضعیت تقاضا در بازار اظهار داشت: در حال حاضر عمده فعالان بازار معاملات خود را با احتیاط انجام می‌دهند و مردم فعلا برای خرید و فروش دست نگهداشته‌اند.

وی درباره میزان تقاضا در بازار به مناسبت عید نوروز تاکید کرد: با توجه به شرایط اقتصادی مردم دیگر چنین مناسبت‌هایی در میزان تقاضا در بازار تاثیری ندارند و مردم به مناسب نوروز تقاضای خرید طلا و سکه ندارند.

نایب رییس اتحادیه طلا و جواهر با اشاره به قیمت روز طلا و سکه گفت: امروز یکشنبه هفدهم بهمن ماه نرخ انس جهانی ١٨٠٩ دلار، قیمت سکه تمام طرح قدیم ١١ میلیون و ۵٠٠ هزار تومان، قیمت هر سکه تمام طرح جدید ١١میلیون و ٧٠٠ هزار تومان، قیمت نیم سکه ۶ میلیون و ۶۵٠ هزار تومان، قیمت ربع سکه ٣ میلیون و ۶۵٠ هزار تومان، قیمت سکه یک گرمی ٢ میلیون و ٢۶٠ هزار تومان و قیمت هر گرم طلا ١میلیون و ١٨٠ هزار تومان است.

انتهای پیام/