کاهش محدودیت‌های کرونا در بریتانیا با بازگشایی رستوران‌ها و میخانه‌ها - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

کاهش محدودیت‌های کرونا در بریتانیا با بازگشایی رستوران‌ها و میخانه‌ها

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شش ماه پس از شروع همه گیری کووید ۱۹، امروز با بازگشایی بیشتر مشاغل و اماکن عمومی، انگلستان هم کم کم به حالت عادی برمی گردد.

شش ماه پس از شروع همه گیری کووید ۱۹، امروز با بازگشایی بیشتر مشاغل و اماکن عمومی، انگلستان هم کم کم به حالت عادی برمی گردد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۱۶ درصدی سفرهای بین استانی در تیر ماه/ هیچ جاده‌ای مسدود نیستمدیر مرکز مدیریت اطلاعات راه‌ها و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: براساس آمارهای دریافت شده از میزان تردد وسایل نقلیه مختلف، سفرهای بین استانی در ۱۱ روز ابتدای تیر ماه نسبت به همین بازده زمانی در سال گذشته ۱۶.۲۱ درصد کاهش داشته است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

احتمال کاهش جراحی‌های غیراورژانس برای ایجاد تخت خالی در بیمارستان‌هامعاون درمان دانشگاه علوم‌پزشکی ایران با اشاره به روند افزایشی موارد بستری در بیمارستان‌های تهران طی 10 روز اخیر، گفت: اگر قرار باشد روند به همین شکل ادامه داشته باشد باید فکری کنیم که اعمال الکتیوی که در برخی مراکز انجام می‌شود، کاهش یابد تا ظرفیت تخت خالی ایجاد کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

برایان هوک: کاهش وجوه ارسالی توسط رژیم ایران برای نیروهای نیابتی‌اش «گواهی دیگر بر موفقیت کارزار فشار حداکثری است»برایان هوک: کاهش وجوه ارسالی توسط رژیم ایران برای نیروهای نیابتی‌اش «گواهی دیگر بر موفقیت کارزار فشار حداکثری است»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

شاهزاده ویلیام پیش از بازگشایی بارها و رستوران‌ها در انگلستان به میخانه رفتمیخانه‌ها در انگلستان روز بیستم مارس گذشته در پی اعمال محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا بسته شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شیوع دوباره ویروس کرونا در ژاپن و وضع محدودیت‌های رفت و آمد در توکیوگفته می‌شود مهمترین مراکز شیوع این ویروس در روزهای اخیر کلوپ‌های شبانه بوده‌اند و بیماران نیز عمدتا در دهه دوم یا سوم زندگی‌شان به سر می‌بردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در مواجهه با اشخاص، مبنا را بر این بگذاریم که فرد به کرونا مبتلاست/ اگر کارمندی بدون‌ماسک به اداره می‌آید، برای او غیبت بزنیدرئیس جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا به تشریح شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »