کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی قیمت سکه/ کشتی‌آرای: حباب سکه 700 هزار تومان کم شد- اخبار پول | ارز | بانک - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

کاهش ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی قیمت سکه نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر: قیمت سکه با کاهش ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانی نسبت به دیروز ۱۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان شده است حباب سکه ۷۰۰ هزار تومان کم شد

ایران اخبار, ایران سرفصلها

دیروز 15 میلیون و 200 هزار تومان بود ولی امروز با کاهش 2 میلیون و 400 هزار تومانی به 12 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

کشتی آرای از کاهش 700 هزار تومانی حباب سکه نسبت به دیروز خبر داد و گفت: حباب سکه از یک میلیون و 750 هزار تومان به یک میلیون و 50 هزار تومان کاهش یافته است. نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر با تأکید براینکه خرید و فروش در بازار با احتیاط انجام می شود، گفت: قیمت نیم سکه با 500 هزار تومان کاهش 7 میلیون و 300 هزار تومان،با 300 هزار تومان کاهش 5 میلیون و 200 هزار تومان و سکه یک گرمی با 150 هزار تومان کاهش 2 میلیون و 750 هزار تومان شده است.

به گفته کشتی آرای، هم اکنون هر مثقال طلای آبشده با 550 هزار تومان کاهش نسبت به دیروز با قیمت 5 میلیون و 150 هزار تومان و هر گرم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فکر کنم مدیریت داخل کشور بهبود پیدا کرده است شاید هم به دلیل سخنان گهربار رهبر انقلاب، وضعیت اقتصاد بهبود یافته شاید هم به خاطر رونمایی از سامانه جدید موشکی سپاه مردم الان احساس امنیت بیشتری می کنند شاید ... ولی قطعا این موضوع ربطی به انتخابات آمریکا ندارد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

۵ تا ۶ میلیون کارگر زیرزمینی با حقوق ۸۰۰ هزار تومانی در کشور داریم!عضو هیئت مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار کشور گفت: بین پنج تا شش میلیون نفر کارگر غیررسمی و زیرزمینی در کشور داریم که بین ۸۰۰ تا ۹۰۰ هزار تومان حقوق می‌گیرند و قانون کار در قبال آنان اجرا نمی‌شود و هیچ نهادی هم وجود ندارد که به داد آنان برسد. کارگران ساختمانی، منشی‌ها و افرادی که سر چهارراه‌ها به دنبال کار می‌گردند از جمله این کارگران هستند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کاهش ۸۰۰ تا دو میلیون تومانی پایه حقوق/ مزایای عرفی نداریم!پرسنل پیمانکاری پارس جنوبی مستقر در شهرستان کنگان از وضعیت حقوق خود گله‌مند هستند و کسی پیگیر حق و حقوق آن‌ها نیست.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

ورود دلار به کانال ۲۱ هزار تومانی/ ریزش ۸۰۰ تومانی نرخصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و نهم دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش ۸۰۰ تومانی دارد. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز ۲۱ هزار و ۶۰۰ تومان است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تنظیم بودجه ۱۴۰۰ با دلار ۱۱ هزار تا ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانیتنظیم بودجه ۱۴۰۰ با دلار ۱۱ هزار تا ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومانی رییس سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه لایحه بودجه سال۱۴۰۰ قبل از ۱۵ آذر تقدیم مجلس شورای اسلامی می‌شود، گفت: در این لایحه قیمت دلار بین ۱۱هزار تا ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان محاسبه شده است. الان مگه دلار ۱۱ تومنه احمق ها Fuck🖕
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

درآمد نفتی ۱۰هزار میلیارد تومانی در ۱۱ ماه‌ امسال/ تامین مالی ۱۴۰۰ هزار میلیارد تومانی از بورس عدد درشتی نیست/ درآمد ۳۰ هزار میلیارد تومانی دولت از بازار سهاموزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به واسطه تحریم‌های مالی که از سال ۹۱ و ۹۲ شروع شد و همچنین اعمال تحریم‌های جدی‌تر بعد از سال ۹۷، بودجه غیرنفتی شکل عملیاتی گرفت به‌طوریکه در 11 ماه سال جاری درآمد حاصل از فروش نفت بسیار کم‌تر از مقدار مشابه در سال گذشته و حدود 10 هزار میلیارد تومان بود.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »