سرزمینهای فلسطینی, فلسطینی‌ها, کانادا, کمک های انسان دوستانه, کمک مالی, خاورمیانه

سرزمینهای فلسطینی, فلسطینی‌ها

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی می‌دهد

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی کمک می‌کند بیشتر بخوانید🔽

22/12/2020 11:16:00 ق.ظ

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی کمک می‌کند بیشتر بخوانید🔽

دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند. فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس از قطع کمک‌های ایالات متحده آمریکا عملا متوقف شده بود.

دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند. فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس ازقطع کمک‌های ایالات متحده آمریکاعملا متوقف شده بود.وزارت امور خارجه دولت جاستین ترودو روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «این کمک‌ها امکان پاسخ به نیازهای فزاینده آوارگان ضعیف فلسطینی در ۵ منطقه عملیاتی را خواهد داد.»

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد اعتراضات خوزستان؛ جان باختن یک مجروح و تظاهرات در رباط کریم

آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانهدر کرانه باختری، نوار غزه، سوریه، لبنان و اردن فعالیت می‌کند.دولت کانادا می‌گوید کمک‌های مالی به این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد به بیش از ۵۰۰ هزار دختر و پسر فلسطینی امکان برخورداری از آموزش و پرورش ابتدایی را خواهد داد. به‌علاوه این مبلغ برای فعال شدن بیش از ۱۴۰ درمانگاه و ایجاد سرپناه و کمک‌های غذایی برای فقیرترین گروه‌های آوارگان فلسطینی هزینه خواهد شد.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندیددولت لیبرال جاستین ترودو در سال ۲۰۱۶ کمک مالی به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه را از سر گرفت. این رویه در سال ۲۰۱۲ از سوی دولت محافظه‌کار استفان هارپر،حامی بزرگ اسرائیل، قطع شده بود.به گزارش خبرگزاری فرانسه کارینا گولد، وزیر توسعه بین‌المللی دولت کانادا درباره کمک‌های مالی به آوارگان فلسطینی گفت: «نیازهای آنان، به‌ویژه در دوره شیوع جهانی ویروس کرونا، انکار ناشدنی است. آوارگان با فقر شدید، ناامنی غذایی گسترده و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند.» headtopics.com

اتحادیه اروپا، بزرگترین حامی مالی آوارگان فلسطینیکانادا در سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ صد و ده میلیون دلار کانادا (معادل ۷۰ میلیون یورو) به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک کرده است. دولت جاستین ترودو در بهار سال ۲۰۲۰ و همزمان با موج نخست شیوع جهانی ویروس کرونا، ۱/۵ میلیون دلار برای آماده کردن این شهروندان بی‌‌وطن خاورمیانه برای رویارویی با بیماری کووید-۱۹ به آژانس سازمان ملل پرداخت کرد.

ادامه مطلب: euronews فارسی »

بایدن: اگر آمریکا وارد یک جنگ واقعی شود در نتیجه حمله سایبری خواهد بود- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

کانادا سه برابر نیازش واکسن نخره که به بقیه هم برسه نمیخواد کار دیگه کنه

پراید ۴ میلیون تومان گران‌تر شد/ احتمال افزایش قیمت شاهین به بالای ۳۰۰ میلیون توماننایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: به خاطر نوسانات کوچک قیمت دلار قیمت بعضی خودروهای سبک ارزان قیمت مقدار کمی افزایش داشته است.

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان از 90 میلیون نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 86 هزار و 549 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 90 میلیون و 177 نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 177 هزار و 626 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به بیش از 86 میلیون نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 86 میلیون و 105 هزار و 851 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۱۰۰ میلیون نفر رسید | DW | 25.01.2021برای نخستین بار شمار مبتلایان به کرونا در جهان به حدود ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. آمریکا، هند، برزیل، روسیه، بریتانیا بیشترین رقم ابتلا به ویروس کرونا را در جهان دارند. لطفا یک ادیتور فارسی استخدام کنید. یعنی چه که برای اولین بار به ۱۰۰ میلیون رسیده؟ قراره یک بار دیگر هم به ۱۰۰ میلیون برسه؟ اصولا یک بار به یه عدد خاص میرسه هرچیزی! ممکنه برای دومین بار هم به عدد ۱۰۰ میلیون برسه؟؟