کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی می‌دهد

22/12/2020 11:16:00 ق.ظ

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی کمک می‌کند بیشتر بخوانید🔽

سرزمینهای فلسطینی, فلسطینی‌ها

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی کمک می‌کند بیشتر بخوانید🔽

دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند. فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس از قطع کمک‌های ایالات متحده آمریکا عملا متوقف شده بود.

دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند. فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس ازقطع کمک‌های ایالات متحده آمریکاعملا متوقف شده بود.وزارت امور خارجه دولت جاستین ترودو روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «این کمک‌ها امکان پاسخ به نیازهای فزاینده آوارگان ضعیف فلسطینی در ۵ منطقه عملیاتی را خواهد داد.»

آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانهدر کرانه باختری، نوار غزه، سوریه، لبنان و اردن فعالیت می‌کند.دولت کانادا می‌گوید کمک‌های مالی به این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد به بیش از ۵۰۰ هزار دختر و پسر فلسطینی امکان برخورداری از آموزش و پرورش ابتدایی را خواهد داد. به‌علاوه این مبلغ برای فعال شدن بیش از ۱۴۰ درمانگاه و ایجاد سرپناه و کمک‌های غذایی برای فقیرترین گروه‌های آوارگان فلسطینی هزینه خواهد شد.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

دوازدهمین روز اعتراضات در ایران؛ شمار هشتگ‌های مهسا امینی از ۱۳۰ میلیون عبور کرد

دور جدید اعتراضات مردمی در ایران که از ۲۵ شهریور با کشته شدن مهسا امینی، شهروند ایرانی ساکن سقز در اثر ضرب و شتم مأموران گشت ارشاد تهران آغاز شد، وارد دوازدهمین روز خود شده است. ادامه مطلب >>

کانادا سه برابر نیازش واکسن نخره که به بقیه هم برسه نمیخواد کار دیگه کنه

پراید ۴ میلیون تومان گران‌تر شد/ احتمال افزایش قیمت شاهین به بالای ۳۰۰ میلیون توماننایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: به خاطر نوسانات کوچک قیمت دلار قیمت بعضی خودروهای سبک ارزان قیمت مقدار کمی افزایش داشته است.

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان از 90 میلیون نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 86 هزار و 549 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 90 میلیون و 177 نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 177 هزار و 626 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به بیش از 86 میلیون نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 86 میلیون و 105 هزار و 851 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۱۰۰ میلیون نفر رسید | DW | 25.01.2021برای نخستین بار شمار مبتلایان به کرونا در جهان به حدود ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. آمریکا، هند، برزیل، روسیه، بریتانیا بیشترین رقم ابتلا به ویروس کرونا را در جهان دارند. لطفا یک ادیتور فارسی استخدام کنید. یعنی چه که برای اولین بار به ۱۰۰ میلیون رسیده؟ قراره یک بار دیگر هم به ۱۰۰ میلیون برسه؟ اصولا یک بار به یه عدد خاص میرسه هرچیزی! ممکنه برای دومین بار هم به عدد ۱۰۰ میلیون برسه؟؟

Aa دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند.اسد کرمی در گفت‌وگو با ایلنا در مورد بازار امروز خودرو اظهار کرد: در یک هفته گذشته بازار خودرو تغییر چندانی نداشته است.مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 86 هزار و 549 نفر افزایش یافت.مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 177 هزار و 626 نفر افزایش یافت.

فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس از قطع کمک‌های ایالات متحده آمریکا عملا متوقف شده بود. وزارت امور خارجه دولت جاستین ترودو روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «این کمک‌ها امکان پاسخ به نیازهای فزاینده آوارگان ضعیف فلسطینی در ۵ منطقه عملیاتی را خواهد داد. خودروهایی مثل پژو 405 و 206 را حدود 2 تا 3 میلیون بالاتر از چهارشنبه هفته گذشته می‌فروشند.» آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه در کرانه باختری، نوار غزه، سوریه، لبنان و اردن فعالیت می‌کند.2021 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی براساس جدیدترین آمار پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، تاکنون 90 میلیون و 86 هزار و 549 نفر در سراسر جهان به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند. دولت کانادا می‌گوید کمک‌های مالی به این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد به بیش از ۵۰۰ هزار دختر و پسر فلسطینی امکان برخورداری از آموزش و پرورش ابتدایی را خواهد داد. وی با اشاره به نرخ روز خودرو گفت:‌ قیمت پراید از 100 میلیون به 104 میلیون تومان رسیده است. به‌علاوه این مبلغ برای فعال شدن بیش از ۱۴۰ درمانگاه و ایجاد سرپناه و کمک‌های غذایی برای فقیرترین گروه‌های آوارگان فلسطینی هزینه خواهد شد. تاکنون در این کشور 22 میلیون و 699 هزار و 938 مورد ابتلا به کرونا ثبت شده است.

به توییتر یورونیوز فارسی بپیوندید دولت لیبرال جاستین ترودو در سال ۲۰۱۶ کمک مالی به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه را از سر گرفت. پژو 207 دنده‌ای از 280 میلیون 282 میلیون تومان و اتوماتیک آن از 410 به 412 میلیون تومان و سمند از 180 میلیون به 182 میلیون تومان رسیده است. هند با 10 میلیون و 451 هزار و 346، برزیل با 8 میلیون و 75 هزار و 998، روسیه با 3 میلیون و 379 هزار و 103، انگلستان با 3 میلیون و 17 هزار و 409، فرانسه با 2 میلیون و 767 هزار و 312، ترکیه با 2 میلیون و 317 هزار و 118، ایتالیا با 2 میلیون و 257 هزار و 866، اسپانیا با 2 میلیون و 50 هزار و 360، آلمان با 1 میلیون و 914 هزار و 335، كلمبیا با 1 میلیون و 771 هزار و 363، آرژانتین با 1 میلیون و 714 هزار و 409، مکزیک با 1 میلیون و 493 هزار و 569، لهستان با 1 میلیون و 365 هزار و 645، ایران با 1 میلیون و 274 هزار و 514، آفریقای جنوبی با 1 میلیون و 214 هزار و 176، اوکراین با 1 میلیون و 110 هزار و 15 و پرو با 1 میلیون و 32 هزار و 275 مورد ابتلا در رده‌های بعدی قرار دارند. این رویه در سال ۲۰۱۲ از سوی دولت محافظه‌کار استفان هارپر،حامی بزرگ اسرائیل، قطع شده بود. به گزارش خبرگزاری فرانسه کارینا گولد، وزیر توسعه بین‌المللی دولت کانادا درباره کمک‌های مالی به آوارگان فلسطینی گفت: «نیازهای آنان، به‌ویژه در دوره شیوع جهانی ویروس کرونا، انکار ناشدنی است. این خودرو هنوز وارد بازار نشده و احتمالا سال 1400 به بازار بیاید. آوارگان با فقر شدید، ناامنی غذایی گسترده و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند..» اتحادیه اروپا، بزرگترین حامی مالی آوارگان فلسطینی کانادا در سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ صد و ده میلیون دلار کانادا (معادل ۷۰ میلیون یورو) به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک کرده است. احتمالا در صورت ورود به بازار، شاهین با قیمت بالای 300 میلیون تومان خرید و فروش شود.

دولت جاستین ترودو در بهار سال ۲۰۲۰ و همزمان با موج نخست شیوع جهانی ویروس کرونا، ۱/۵ میلیون دلار برای آماده کردن این شهروندان بی‌‌وطن خاورمیانه برای رویارویی با بیماری کووید-۱۹ به آژانس سازمان ملل پرداخت کرد. هم‌رسانی این مطلب: .