کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی می‌دهد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 43 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانادا ۹۰ میلیون دلار به آژانس امدادرسانی به آوارگان فلسطینی کمک می‌کند بیشتر بخوانید🔽

دولت کانادا در سه سال آینده حدود ۹۰ میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک می‌کند. فعالیت‌های این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد در سال ۲۰۱۸ و پس ازوزارت امور خارجه دولت جاستین ترودو روز دوشنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: «این کمک‌ها امکان پاسخ به نیازهای فزاینده آوارگان ضعیف فلسطینی در ۵ منطقه عملیاتی را خواهد داد.»در کرانه باختری، نوار غزه، سوریه، لبنان و اردن فعالیت می‌کند.

دولت کانادا می‌گوید کمک‌های مالی به این نهاد وابسته به سازمان ملل متحد به بیش از ۵۰۰ هزار دختر و پسر فلسطینی امکان برخورداری از آموزش و پرورش ابتدایی را خواهد داد. به‌علاوه این مبلغ برای فعال شدن بیش از ۱۴۰ درمانگاه و ایجاد سرپناه و کمک‌های غذایی برای فقیرترین گروه‌های آوارگان فلسطینی هزینه خواهد شد.دولت لیبرال جاستین ترودو در سال ۲۰۱۶ کمک مالی به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه را از سر گرفت.

به گزارش خبرگزاری فرانسه کارینا گولد، وزیر توسعه بین‌المللی دولت کانادا درباره کمک‌های مالی به آوارگان فلسطینی گفت: «نیازهای آنان، به‌ویژه در دوره شیوع جهانی ویروس کرونا، انکار ناشدنی است. آوارگان با فقر شدید، ناامنی غذایی گسترده و بیکاری دست و پنجه نرم می‌کنند.»کانادا در سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹ صد و ده میلیون دلار کانادا به آژانس امدادرسانی و کاریابی برای آوارگان فلسطینی در خاورمیانه کمک کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کانادا سه برابر نیازش واکسن نخره که به بقیه هم برسه نمیخواد کار دیگه کنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پراید ۴ میلیون تومان گران‌تر شد/ احتمال افزایش قیمت شاهین به بالای ۳۰۰ میلیون توماننایب رییس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو اظهار داشت: به خاطر نوسانات کوچک قیمت دلار قیمت بعضی خودروهای سبک ارزان قیمت مقدار کمی افزایش داشته است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان از 90 میلیون نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 86 هزار و 549 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 90 میلیون و 177 نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 90 میلیون و 177 هزار و 626 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در سراسر جهان به بیش از 86 میلیون نفر رسیدمجموع مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان به 86 میلیون و 105 هزار و 851 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان به ۱۰۰ میلیون نفر رسید | DW | 25.01.2021برای نخستین بار شمار مبتلایان به کرونا در جهان به حدود ۱۰۰ میلیون نفر رسیده است. آمریکا، هند، برزیل، روسیه، بریتانیا بیشترین رقم ابتلا به ویروس کرونا را در جهان دارند. لطفا یک ادیتور فارسی استخدام کنید. یعنی چه که برای اولین بار به ۱۰۰ میلیون رسیده؟ قراره یک بار دیگر هم به ۱۰۰ میلیون برسه؟ اصولا یک بار به یه عدد خاص میرسه هرچیزی! ممکنه برای دومین بار هم به عدد ۱۰۰ میلیون برسه؟؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »