کانادا: پلیس در جستجوی عامل تیراندازی که احتمالا سوار بر خودروی پلیس است

31/01/1399 10:18 ب.ظ

پلیس کانادا روز یکشنبه 19 آوریل، از ساکنان یک منطقه کشاورزی استان نوا اسکوشیا مشرف بر اقیانوس اطلس

پلیس کانادا روز یکشنبه 19 آوریل، از ساکنان یک منطقه کشاورزی استان نوا اسکوشیا مشرف بر اقیانوس اطلس پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا اعلام کرد که هویت فرد مسلح در پورتابک واقع نوا اسکوشیا را شناسایی کرده که نامش گابریل فورتمن (51 ساله) است. پلیس خاطرنشان کرد که این حادثه، قربانیان زیادی برجای گذاشت اما مشخص نکرد که قربانیان، کشته شده‌اند یا زخمی.

پلیس 9 ساعت پس از نشر یک توییت در حدود نیمه شب، توانست فورتمن را شناسایی کند و از شهروندان خواست تا زمانی که نیروهای امنیتی مشغول پیگیری شکایتی مربوط به کاربرد سلاح گرم هستند، از تردد در منطقه پورت پایک خوداری کرده و در خانه بمانند.

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا در نوا اسکوشیا به مردم توصیه کرده بود که از تردد درمنطقه «دیبر» از توابع این استان خودداری کنند زیرا ممکن است فورتمن، سوار خورویی شبیه خود روی پلیس باشد و یونیفورم پلیس سواره نظام سلطنتی را بر تن داشته باشد. headtopics.com

wrong time wrong place!!

صدای اذووون میاد (از کانادا)

ادامه مطلب:
AlArabiya_Fa »

پلیس هنگ کنگ رهبران جنبش دموکراسی را دستگیر کرد | DW | 18.04.2020پلیس هنگ کنگ ۱۵ تن از رهبران جنبش دموکراسی‌خواه را به اتهام تجمع غیرقانونی دستگیر کرد. یک نماینده مجلس طرفدار جنبش دمکراسی​خواهی گفته است که دولت محلی هنگ کنک تلاش می​کند جلوی فعالیت اپوزیسیون را بگیرد.

پلیس هنگ کنگ ۱۴ رهبر جنبش مخالفان را دستگیر کردچهارده فردی که روز شنبه دستگیر شدند قرار است اوایل ماه آینده میلادی برای دفاع از اتهامات در دادگاه حضور یابند.

پیش‌بینی افزایش ترافیک پایتخت از امروزپیش‌بینی افزایش ترافیک پایتخت از امروز رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از آماده‌باش پلیس برای مدیریت ترافیک در پایتخت همزمان با آغاز هفته اول اردیبهشت ماه خبر داد. پیش به سوی دور دوم شیوع عامدانه کرونا توسط سپاه_تروریستی_پاسداران و بیزینس نهادهای تحت رهبری خامنه‌ای الدنگ. پیش بینی؟! آقا وقتی با یه ثبت نام در سامانه میشه مغازه و شرکت ات را باز کنی، اسمش پیش بینی نیست، باید جای کلمه یش بینی رو با «انجام» عوض کنید.

آغاز فعالیت کسب‌وکارها در تهران با وجود هشدار کارشناسان؛ ترافیک ۷۰ درصد افزایش یافتبا وجود هشدار کارشناسان درباره موج دوم شیوع بیماری کرونا،‌ فعالیت کسب‌وکارهایی که دولت آن‌ها را «کم‌خطر» می‌خواند آغاز شد؛ هم‌زمان پلیس راهور تهران از افزایش ۷۰ درصدی ترافیک این شهر خبر داده است. فکر کنم تا آخرش دوسوم ملت ایران قربانی کرونا بشوند

جهانگیری: به رسانه‌های ماهواره‌ای پاس گل ندهیم/ افزایش ظرفیت تولید ماسک افتخارآمیز استمعاون اول رییس‌جمهور گفت: مدیری که بداند فساد در زیرمجموعه‌اش رخ داده اما فوراً برخورد نکند، در حالت خوش‌بینانه مدیری بی‌عرضه و در حالت بدبینانه مدیری آلوده است. اقای جهانگیری، شما هم یه مدیر ارشد هستین ایاااا. پس..... در خوشبینانه ترین حالت جهانگیری یه کوصخوله باید یقه ی حاکم کشور رو گرفت، حاکم دزد باشه وزیر زیر دستشم دزد میشه ک بعد شورش 57دیگ غارت کردن کشورو

نور خورشید آلودگی کروناویروس سطوح را از بین می‌بردنور خورشید آلودگی کروناویروس سطوح را از بین می‌برد بر اساس نتایج اولیه منتشرشده از آزمایشگاه‌های دولتی ایالات‌متحده، کرونا_ویروس در رطوبت و دمای بالا از بین می‌رود، البته این تحقیق هنوز در مراحل اولیه بوده و هنوز منتشرنشده است. فعلا كه هوا هي داره سرد تر ميشه و همچنان ابري! كاش نور خورشيد ويروس اسلام رو از بين ببره

خواست با توجه به اقدامات نیروهای امنیتی برای دستگیری فرد مظنون به تیراندازی در لباس پلیس، از منازل خود خارج نشوند.

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا اعلام کرد که هویت فرد مسلح در پورتابک واقع نوا اسکوشیا را شناسایی کرده که نامش گابریل فورتمن (51 ساله) است.

پلیس خاطرنشان کرد که این حادثه، قربانیان زیادی برجای گذاشت اما مشخص نکرد که قربانیان، کشته شده‌اند یا زخمی.

پلیس 9 ساعت پس از نشر یک توییت در حدود نیمه شب، توانست فورتمن را شناسایی کند و از شهروندان خواست تا زمانی که نیروهای امنیتی مشغول پیگیری شکایتی مربوط به کاربرد سلاح گرم هستند، از تردد در منطقه پورت پایک خوداری کرده و در خانه بمانند.

پلیس سواره نظام سلطنتی کانادا در نوا اسکوشیا به مردم توصیه کرده بود که از تردد درمنطقه «دیبر» از توابع این استان خودداری کنند زیرا ممکن است فورتمن، سوار خورویی شبیه خود روی پلیس باشد و یونیفورم پلیس سواره نظام سلطنتی را بر تن داشته باشد.

بیل بلر، وزیر ایمنی عمومی و وضعیت های فوق العاده، در توییتر نوشت: «ما نگران خبرهای رسیده از پورت بایک بودیم و این موضوع را به دقت نبال کرده و از همه ساکنان می خواهیم که دستورالعمل های نیروهای انتظامی محلی را رعایت کنند.»