کانادا درباره سقوط هواپیمای اوکراینی مستقل تحقیق می‌کند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 16 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانادا مستقلا درباره سقوط هواپیمای اوکراینی تیم تحقیقاتی تشکیل داد

قرار است تیم تحقیقاتی کانادا به دولت این کشور درباره اعتبار اطلاعات گردآوری‌شده از طرف ایران مشاوره بدهد.

هواپیمای اوکراینی علاوه بر شهروندان ایرانی و کانادایی حامل ۱۱ اوکراینی، ۱۷ سوئدی، چهار افغان و چهار بریتانیایی هم بود.به تازگی اطلاعات جعبه سیاه هواپیما بازخوانی شده است. جاستین ترودو، نخست‌وزیر کانادا، نخستین مقام رسمی بود که پس از سقوط هواپیمای اوکراینی خبر از سرنگونی آن با پدافند هوایی ایران داد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فقط باید دعا کنی و مواظب باشی که خودت و نزدیکانت بی سبب جونتون را از دست ندید یا آسیب نبینید. دنیا خیلی بی در و پیکر و بی عدالتی و ظلم بیش از حد تصور است.

نگووووو

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کانادا‌ برای بررسی مستقل شواهد و اطلاعات درباره هواپیمای اوکراینی تیم تحقیق تشکیل دادوزیر خارجه کانادا با اعلام اینکه «کانادا تیم تحقیق و ارزیابی پزشکی قانونی خود را برای بررسی مستقل شواهد و اطلاعات درباره هواپیمای_اوکراینی تشکیل می‌دهد»،گفت:این اقدام گامی برای کشف حقیقت،پاسخ‌گو کردن حکومت ایران و عدالت‌خواهی برای خانواده‌های قربانیان است از همون بررسی جعبه سیاه معلوم شد که این حرفا فقط در حد حرفه! ترامپ چهار سال رئیس جمهور است، اما تاکنون نتوانسته رژیم وحشی خامنه‌ای را نابود کند، و قومپوز در میکند، او اگر چهار سال دیگر هم رئیس جمهور آمریکا باشد، هم نمی تواند رژیم وحشی خامنه‌ای را نابود کند، زیرا هدف او نابودی مردم ایران است ، نه رژیم وحشی خامنه‌ای, به جو بایدن رای دهید مثلا پزشکی‌قانونی بیاد بگه همه سوختن ااثار‌موشک‌هم هست!!!! خوب که جی؟؟؟
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

کانادا بطور مستقل درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه تحقیق می‌کنددولت کانادا پیش از این گزارش‌های ایران درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه را محدود و حاوی اطلاعات انتخابی دانسته و رد کرده بود. اوتاوا اعلام کرده بود که تهران هنوز به پرسش‌های بسیاری درباره این حادثه پاسخ نداده است. کانادا هم احمقه چطور بگن سپاه زده از طرف اسراییل ديگه سپاه زده چيو تحقيق كني !؟ زدن مردم كشتن با بي كفايتي خودشون حالا تحقيقات مستقل هم ميخوان ديونه خونه است اين كانادا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هشدار درباره سه تا پنج برابر شدن ابتلا به کرونا در تهران | DW | 03.10.2020علیرضا زالی از استاندار تهران خواست برای اعمال محدودیت‌ها و تعطیلی یک هفته‌ای در استان تهران 'تصمیمات قاطع' گرفته شود. موارد ابتلای جدید به کرونا در ایران برای ششمین روز متوالی فراتر از سه هزار و ۵۰۰ نفر بوده است. هیچ مدرکی وجود نداره و میخوان مردم رو تو خونه نگه دارن. بخصوص الان که ترکها هوس قره باغ کردند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آیا قاضی منتخب ترامپ درباره سقط جنین همانند فقهای اسلام فکر می‌کند؟پس از انتخاب خانم برت برای نشستن بر صندلی قضات دیوان عالی، بسیاری از رسانه‌های اروپایی به خوانندگان خود یادآوری کردند که گروه مذهبی که وی عضو آن است، مدل نگارش داستان هولناک «سرگذشت ندیمه»/(The Handmaid's Tale) بوده است. سقط جنین گرفتن جان و اختیار زندگی شخصی حقیقی است.. اگه پدر مالک فرزندش نیست مادر هم صاحب جنینش نیست البته دلیل انتخاب تیتر مبهمه چون ایشون مثل کسی فکر نمیکنه جز منش فکری خودش سقط جنین پیش از اسلام در مسیحیت کاتولیک هم رفتار مردود و نکوهیده بود و ایشونم به عنوان یه کاتولیک مذهبی طبیعتا به همون دلیل چنین نظری داره خفه شو یورو نیوز چپول
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چطور با بچه‌ها درباره نژاد و نژادپرستی حرف بزنیم - BBC News فارسیمادر و پدرها باید به ناچار درباره مسائل سختی با فرزندان خود گفتگو کنند از بحث درباره سکس تا کارکرد اعضای بدن. اما بحث نژاد و نژاد‌پرستی یکی از مسایل حساس است و شاید کار چندان ساده‌ای نباشد. مطمئنا بی‌بی‌سی و کارکنان نژادپرستش، میتونن بهترین راهکار رو ارائه بدن بهتره گوه نخوری، این نباید به بچه ها معرفی بشه، شما آمادگی داشته باش اگر بچه بنوعی چنین بویی از محیط حس کرد از محیط دور نکه داشته بشه همونطور که در مورد وقاحت و بی شرفی بی بی سی باهاشون حرف میزنیم .
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

انتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغانتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغ رئیس جمهوری ترکیه: یک آتش بس دائمی تنها زمانی دست می‌یابد که 'اشغالگران ارمنستانی' از قره باغ خارج شوند خفه شو آخوند کراواتی رهبر مفنگیان جهان خفه خون گرفته در حالیکه ترکیه در حال تجاوز به منافع ملی ایران است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »