کانادا سلاح‌های جنگی را ممنوع کرد

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کانادا مالکیت خصوصی سلاح‌های جنگی را ممنوع کرد

Reuters

جاستین ترودو روز جمعه، اول مه، گفت که این ممنوعیت بلافاصله و از امروز به اجرا گذاشته خواهد شد هر چند دارندگان چنین سلاح‌هایی دو سال فرصت خواهند داشت که دواطلبانه اسلحه‌هایی که شامل این قانون می‌شوند را تحویل پلیس دهند. آقای ترودو در سخنان امروز خود دلیل وضع این قانون جدید را چنین تشریح کرد که از نظر او اکثریت مالکان اسلحه در کانادا افراد قانون‌مداری هستند اما حق مالکیت خصوصی سلاح‌های جنگی هیچ منفعت عمومی و دلیل قانع کننده‌ای ندارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

فاک تو آیت اله IslamicRipublicOfBBC

این اقدام درستی است. در امریکا هم چنین اقدامی لازم است همینطور هرجا که امکان داشتن سلاح وجود دارد. امکان در اختیار داشتن سلاح برای غیر نیروی پلیس و انتظامی که بطور رسمی مامور حفظ نظم و امنیت جوامع هستند،سمّی مهلک و باعث هرج و مرج جامعه است.

بی بی سی به لبه بابای همه ی کارمندات ریدم

اقدام ستودنی است زیرا هر کشوری نیاز به چنین قانونی دارد به دلیل اینکه داشتن و استفاده کردن از اسلحه به ویژه در مقابل انسان کار کاملا احمقانهٔ است امیدوار استم روزی شود نسل جدید بشر فقط بالای ارزش های طبیعی و مثبت تمرکز کنند تا دنیایی زیبا برای همه داشته باشیم حتی برای موجودات

چپها به آرزوهاشون برای کنترل هر چه بیشتر مردمشون در کانادا رسیدند!

سربازان گم نام امام زمان هستیم در همه زمان

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گفت‌وگوی سفیر اوکراین در کانادا با خانواده‌های قربانیان هواپیمای اوکراینی؛ رژیم ایران برای «ارسال جعبه سیاه کوتاهی کرده است»🔺گفت‌وگوی سفیر اوکراین در کانادا با خانواده‌های قربانیان هواپیمای_اوکراینی؛ رژیم ایران برای «ارسال جعبه سیاه کوتاهی کرده است» ⚡️سفیر اوکراین در کانادا تاکید کرد که «این جعبه حتما در حضور نمایندگان کانادا خوانده خواهد شد.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

رقابت با «زوم» گوگل خدمات «گوگل میت» را برای همه مجانی کرددر خدماتی که «گوگل میت» ارائه می کند تا ۱۰۰ نفر می توانند در ویدئو کنفرانس شرکت کنند، در صفحه موزائیکی آن می توان ۱۶ نفر را در کنار هم دید و این خدمات در جریان شیوع کرونا مجانی و بدون محدودیت خواهد بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ایران اقدام مداخله‌جویانه آمریکا در انتشار گزارش آزادی مذاهب در کشورها را محکوم کرد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی وزارت امور خارجه گزارش سالانه آزادی مذاهب زا که از سوی وزارت امور خارجه آمریکا منتشر می‌شود دخالت آشکار در امور داخلی سایر کشورها و بر مبنای اطلاعات غلط، محکوم و مردود دانست. The All-American President Reagan's political scandal adds to the interesting history, but is it still peaceful and unsolved? It's a wonderful gene for that cell 🧬 Former US President Reagan's political scandal has joined an interesting history, but is it still peaceful and unsolved? It's a great gene for that cell 🧬
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

دولت فرانسه نقشه تقسیمات کشوری بر اساس شیوع ویروس کرونا را منتشر کردبه گفته وزیر بهداشت فرانسه از هفته آینده مناطق نارنجی از این تقسیم بندی خارج می‌شوند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کوزوو پیشنهاد تبادل خاک با صربستان برای عضویت در اتحادیه اروپا را رد کردآمریکا دولت کوزوو را برای پذیرفتن پیشنهاد تبادل خاک با صربستان تحت فشار گذاشته و ریچارد گرنل، نماینده خود را در ماه گذشته میلادی به پایتخت این کشور، پریشتینا فرستاده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوسترهای جدید خانه طراحان به مناسبت روز معلم و روز کارگر+عکس- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnimخانه طراحان انقلاب اسلامی به مناسبت بزرگداشت روزهای معلم و کارگر، پوسترهای جدیدی را طراحی و منتشر کرد. چقدر بیشعورند! مشکل ما دولته نه چین! چین یعنی خرده ابزار!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »