کانادا بطور مستقل درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه تحقیق می‌کند

12/07/1399 12:08 ق.ظ

دولت کانادا پیش از این گزارش‌های ایران درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه را محدود و حاوی اطلاعات انتخابی دانسته و رد کرده بود. اوتاوا اعلام کرده بود که تهران هنوز به پرسش‌های بسیاری درباره این حادثه پاسخ نداده است.

دولت کانادا پیش از این گزارش‌های ایران درباره سرنگونی هواپیمای اوکراینی توسط سپاه را محدود و حاوی اطلاعات انتخابی دانسته و رد کرده بود. اوتاوا اعلام کرده بود که تهران هنوز به پرسش‌های بسیاری درباره این حادثه پاسخ نداده است. دفتر فرانسوا فیلیپ شامپین، وزیر خارجه کانادا به آسوشیتدپرس گفت که قرار است این تیم تمام اطلاعات و شواهد مربوط به این حادثه را جمع‌آوری، سازماندهی و تجزیه و تحلیل کند و به دولت کانادا در مورد اعتبار این اسناد مشاوره دهد.

آقای شامپین نیز اعلام کرد: «این گام دیگری برای کشف حقیقت و بازخواست رژیم ایران و عدالت‌خواهی برای خانواده‌های قربانیان است. ما به نمایندگی از طرف خانواده‌های قربانیان برای به دست آوردن عدالت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.»

گزارش ایران از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی: مسافران پس از شلیک موشک اول سالم بودند این هواپیما که تهران را به مقصد کی‌یف، پایتخت اوکراین ترک کرده بود، با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه از چند کشور، شامل ۸۲ ایرانی و بیش از ۵۰ کانادایی که برخی از آنها ایرانیان دو تابعیتی بودند، همچنین ۱۱ اوکراینی هدف پدافند سپاه قرار گرفت. headtopics.com

یکی به این کانادا بگه بجای این نمایش های نخ نما اجازه حضور افراد شناخته شده را در خاکش نده. یک رفتار کاملا دورویی. مگر اینکه با جون یک عده و یک مملکت تجارت راه انداخته. پول که میبینه چشمش بسته میشه

شورشو در اوردن .

تحقیق نیاز نیس رژیم فاسد اسلامی به عمد زد

ادامه مطلب:
euronews_pe »

کانادا نقش آدم خوبارو بازی میکنه و ثابت شده فقط پولو میشناسه و انسانیت براش مهم نیست و اون رئیس جمهورش جلو دوربین الکی گریه میکنه تو اگه مرد بودی تمام دزدا و اختلاسگرا را رو از کشورت مینداختی بیرون نه اینکه با آغوش باز قبولشون کنی هیچ غلطی نمیکنن اینم شو اگر میخواستن اول جیره خور اخوند مینداختن بیرون ديگه سپاه زده چيو تحقيق كني !؟ زدن مردم كشتن با بي كفايتي خودشون حالا تحقيقات مستقل هم ميخوان ديونه خونه است اين كانادا

از طرف اسراییل کانادا هم احمقه چطور بگن سپاه زده

بریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردندبریتانیا و کانادا لوکاشنکو و شماری از مقامات ارشد بلاروس را تحریم کردند لوکاشنکو و سایر تحریم‌شدگان به واسطه این تحریم‌ها مشمول ممنوعیت‌های مسافرتی و توقیف دارایی‌ها می‌شوند.

آیا قاضی منتخب ترامپ درباره سقط جنین همانند فقهای اسلام فکر می‌کند؟پس از انتخاب خانم برت برای نشستن بر صندلی قضات دیوان عالی، بسیاری از رسانه‌های اروپایی به خوانندگان خود یادآوری کردند که گروه مذهبی که وی عضو آن است، مدل نگارش داستان هولناک «سرگذشت ندیمه»/(The Handmaid's Tale) بوده است. سقط جنین گرفتن جان و اختیار زندگی شخصی حقیقی است.. اگه پدر مالک فرزندش نیست مادر هم صاحب جنینش نیست البته دلیل انتخاب تیتر مبهمه چون ایشون مثل کسی فکر نمیکنه جز منش فکری خودش سقط جنین پیش از اسلام در مسیحیت کاتولیک هم رفتار مردود و نکوهیده بود و ایشونم به عنوان یه کاتولیک مذهبی طبیعتا به همون دلیل چنین نظری داره خفه شو یورو نیوز چپول

چطور با بچه‌ها درباره نژاد و نژادپرستی حرف بزنیم - BBC News فارسیمادر و پدرها باید به ناچار درباره مسائل سختی با فرزندان خود گفتگو کنند از بحث درباره سکس تا کارکرد اعضای بدن. اما بحث نژاد و نژاد‌پرستی یکی از مسایل حساس است و شاید کار چندان ساده‌ای نباشد. مطمئنا بی‌بی‌سی و کارکنان نژادپرستش، میتونن بهترین راهکار رو ارائه بدن بهتره گوه نخوری، این نباید به بچه ها معرفی بشه، شما آمادگی داشته باش اگر بچه بنوعی چنین بویی از محیط حس کرد از محیط دور نکه داشته بشه همونطور که در مورد وقاحت و بی شرفی بی بی سی باهاشون حرف میزنیم .

انتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغانتقاد ترکیه از بیانیه مشترک آمریکا، روسیه و فرانسه درباره قره‌باغ رئیس جمهوری ترکیه: یک آتش بس دائمی تنها زمانی دست می‌یابد که 'اشغالگران ارمنستانی' از قره باغ خارج شوند خفه شو آخوند کراواتی رهبر مفنگیان جهان خفه خون گرفته در حالیکه ترکیه در حال تجاوز به منافع ملی ایران است.

گفتوگوی تلفنی چاووش‌اغلو و لاوروف درباره اشغال قره‌باغ توسط ارمنستان

استقبال مایک پمپئو از توافق اسرائیل و لبنان برای آغاز مذاکره درباره حدود دریایی: این نتیجه سالها تلاش آمریکا استاستقبال مایک پمپئو از توافق اسرائیل و لبنان برای آغاز مذاکره درباره حدود دریایی: این نتیجه سالها تلاش آمریکا است کلی کرفت، سفیر آمریکا در سازمان ملل، نیز در توئیتی این رویداد را «نمونه دیگری از تلاش‌های تاریخی پرزیدنت ترامپ برای صلح خاورمیانه» نامید.

کانادا در حال تشکیل تیمی برای بررسی شواهد و اطلاعات مربوط به سرنگونی هواپیمای اکراینی توسط پدافند سپاه پاسداران ایران است؛ حادثه‌ای که ژانویه گذشته روی داد و باعث کشته شدن همۀ ۱۷۶ سرنشین هواپیما شد.

دفتر فرانسوا فیلیپ شامپین، وزیر خارجه کانادا به آسوشیتدپرس گفت که قرار است این تیم تمام اطلاعات و شواهد مربوط به این حادثه را جمع‌آوری، سازماندهی و تجزیه و تحلیل کند و به دولت کانادا در مورد اعتبار این اسناد مشاوره دهد.

آقای شامپین نیز اعلام کرد: «این گام دیگری برای کشف حقیقت و بازخواست رژیم ایران و عدالت‌خواهی برای خانواده‌های قربانیان است. ما به نمایندگی از طرف خانواده‌های قربانیان برای به دست آوردن عدالت از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.»

گزارش ایران از جعبه سیاه هواپیمای اوکراینی: مسافران پس از شلیک موشک اول سالم بودند

این هواپیما که تهران را به مقصد کی‌یف، پایتخت اوکراین ترک کرده بود، با ۱۶۷ مسافر و ۹ خدمه از چند کشور، شامل ۸۲ ایرانی و بیش از ۵۰ کانادایی که برخی از آنها ایرانیان دو تابعیتی بودند، همچنین ۱۱ اوکراینی هدف پدافند سپاه قرار گرفت.

شلیک به این هواپیما در همان شبی رخ داد که ایران یک حمله موشکی را علیه یکی از پایگاه‌های نظامیان آمریکا در عراق به اجرا گذاشت. بعدها اعلام شد که ضد حملۀ ایران این هواپیما را با موشک آمریکا اشتباه گرفته است.

دولت کانادا پیش از این گزارش‌های ایران درباره این حادثه را محدود و حاوی اطلاعات انتخابی دانسته و رد کرده بود. اوتاوا اعلام کرده بود که تهران هنوز به پرسش‌های بسیاری درباره این حادثه پاسخ نداده است.