کامیل احمدی، پژوهشگر کرد، بازداشت شد

23/05/1398 12:22:00 ق.ظ

خانواده کامیل_احمدی، پژوهشگر و نویسنده کرد، اعلام کرد که او از روز یکشنبه بیستم مرداد به دست نیروهای امنیتی در منزل شخصی خود در تهران بازداشت شده است. بیشتر بخوانید:

او در دوران زندان به دلیل اطلاع‌رسانی درباره مشکلات زندانیان دادگاهی و در ابتدا به تحمل ۱۴۸ ضربه...

او در دوران زندان به دلیل اطلاع‌رسانی درباره مشکلات زندانیان دادگاهی و در ابتدا به تحمل ۱۴۸ ضربه شلاق محکوم شد. سازمان عفو‌ بین‌الملل با هشدار نسبت به بیماری سرطان آرش صادقی، زندانی سیاسی، در نامه‌ای به سعید نمکی، وزیر بهداشت جمهوری اسلامی ایران، درخواست کرده است تا مراقبت‌های پزشکی تخصصی و مورد نیاز آرش صادقی، از جمله معالجات مربوط به سرطان، را به هزینه دولت و در بیمارستان مناسبی بیرون از زندان، در اختیار او قرار داده شود.

صادقی از سال ۱۳۹۵ و با اتهام «اقدام علیه امنیت ملی» در زندان رجایی‌شهر کرج به سر می‌برد. دادگاه او را در دو پرونده مربوط به فعالیت‌های سیاسی و حقوق‌بشری مجموعا به تحمل ۱۹ سال حبس محکوم کرده است. عفو بین‌الملل در این‌باره نوشته است: «امتناع عامدانه‌ مقام‌ها و مسئولان از فراهم آوردن مراقبت‌های پزشکی برای آرش صادقی، بنا به قوانین بین‌المللی مصداق شکنجه به شمار می‌رود.»

بهروز کمالوندی، سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران، گفت بتن‌ریزی واحد دوم نیروگاه اتمی بوشهر، اواخر مهرماه سال جاری انجام می‌شود.

ادامه مطلب:
ايران اينترنشنال »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

کامیل احمدی شهروند ایرانی ـ بریتانیایی بازداشت شد

کامیل احمدی شهروند ایرانی ـ بریتانیایی بازداشت شد

"حسن عباسی" بازداشت شد- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim«حسن_عباسی بازداشت شد» حسن عباسی طی روزهای گذشته، طی یک سخنرانی، مطالبی درباره وزارت اطلاعات و برخی ارتباطات با 'آمدنیوز' مطرح کرده بود که نهایتاً با شکایت این وزارتخانه احضار و بازداشت شد توضیحات مدیرکل حقوقی وزارت اطلاعات در خصوص حبس حسن_عباسی

حسن عباسی به دلیل متهم کردن وزیر اطلاعات به ارتباط با آمدنیوز بازداشت شدحسن عباسی، تحلیلگر اصولگرای مسائل سیاسی ایران، پس از آنکه محمود علوی، وزیر اطلاعات این کشور را به

حمله با چاقو در سیدنی/ مهاجم بازداشت شد + فیلمپلیس سیدنی یک نفر را در پی گزارش‌هایی مبنی بر حمله مردی با چاقو به مردم بازداشت کرده است.

بازداشت 'حسن رعیت' تایید شدسخنگوی قوه قضائیه ایران بازداشت حسن میرکاظمی، چهره جنجالی نزدیک به بابک زنجانی را تأیید کرده است.