کامیون‌های پلاک روسیه و بلاروس فقط ۴۰ ساعت برای ترک اتحادیه اروپا وقت دارند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کامیون‌ها و تریلرها پلاک روسیه و بلاروس از نیمه‌شب یکشنبه تنها ۴۰ ساعت فرصت دارند تا خاک اتحادیه اروپا را ترک و از طریق ایستگاه مرزی برست وارد بلاروس شوند.

این تصمیم در حالی اجرا می‌شود که مخالفان اوکراینی و لهستانی جنگ روسیه علیه اوکراین از ۵ روز پیش بخشی از جاده میان بلاروس و لهستان را مسدود کرده‌اند. پیش از این قرار بود این ممنوعیت از نیمه شب یکشنبه اجرایی و رانندگان متخلف جریمه شوند. با این حال مقام‌های مسئول ۴۰ ساعت برای اطمینان از تخلیه بار به کامیون‌‌دارها فرصت داده اند.

براساس تصمیم اتحادیه اروپا از این پس تنها خودروهای سنگین حاوی نامه، دارو و محصولات نفتی دو کشور روسیه و بلاروس اجازه تردد در خاک ۲۷ کشور عضو را دارند.در پی نزدیک شدن به زمان پایان اولتیماتوم، در شرق لهستان ترافیکی به طول ۸۰ کیلومتر ایجاد شده است. از زمان آغاز حمله روسیه به اوکراین، اتحادیه اروپا تحریم‌های بی‌سابقه‌ای علیه روسیه و همچنین در مقیاسی کم‌تر بر ضد بلاروس وضع کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عالی

اروپا داره خودش رو گرم میکنه برا افتادن تو دام. این روسا هم کم کله خر نیستند و از شرمندگی هم در میان. واقعن یه قرن بدون جنگ و وحشی بازی نمیتونن زندگی کنن این سفید ها؟ هنوز از جنگ دوم یه قرن نگذشته دارن میفتن ب جون هم دوباره.

اوه اوه اوه، قضیه بدجوری پیچیده شد

وگرنه چی می‌شه؟ جنگ سوم شورو می‌شه؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنگ اوکراین؛ روسیه ۱۸ دیپلمات اتحادیه اروپا را اخراج می‌کنداتحادیه اروپا این تصمیم روسیه را «غیرقابل توجیه» خواند و گفت که چنین اقدامی باعث انزوای بیشتر مسکو خواهد شد. ۱۸ دیپلمات ۱۸ کشور وقتی اخراج شده یعنی این کشور عامل بی نظمیه منطقه است دیگه !!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ هر عضو اتحادیه اروپا در چه مرحله‌ای از قطع واردات نفت و گاز روسیه قرار دارد؟وزرای کشورهای عضو اتحادیه اروپا از آغاز حمله نظامی روسیه به اوکراین تاکنون شش دور درباره تحریم‌ فراگیر نفت و گاز روسیه گفت‌وگو کرده‌اند، اما همچنان تحریم نفت و گاز روسیه با هدف ممانعت از تامین مالی ماشین جنگی ولادیمیر پوتین موجب حصول اجماع در میان ۲۷ کشور عضو اتحادیه اروپا نشده است. خاک بر سر آلمان بدبخت خایمال...حرومزاده اتحاد کشورهای اروپایی قرار بود به اروپا قدرت ایستادگی در مقابل این متجاوزین بدهد اما در عمل یک کشور خاص بخاطر منافع اقتصادی شرکتهایش چشم بر همه وحشیگریهای پوتین بسته است. انگلیسی‌ها تصمیم درستی گرفتند از اتحادیه خارج شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مسکو: پیوستن سوئد و فنلاند به ناتو قطعا بدون عواقب نخواهد بودروسیه در ادامه تهاجم نظامی خود به خاک اوکراین، بار دیگر نسبت به گسترش ناتو به شرق اروپا هشدار داده و کشورهای سوئد و فنلاند را که مایل به پیوستن به ناتو اوکراین WeStandWithUkraine - مواضع حکومت پوتین ،‌مطلقا مسخره ودرعین حال تروریستی وفاشیستی است. - جنگ علیه گسترش قدرت غرب وناتو ، آنچنان که پوتین وخامنه ای مدعی آن هستند ، یک فریب ودروغ برای حفظ قدرت است . مثل شعارفتح قدس ازطریق کربلا...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

هیچگونه اصلاح قیمتی در سال جدید برای دارو نداشته‌ایمرییس سازمان غذا و دارو گفت: داروها در کشور، یک قیمت واحد دارند و در سال جدید هیچگونه اصلاح قیمتی برای دارو نداشته‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ کی‌یف با وجود تعیین اولتیماتوم روسیه اعلام کرد سربازان تا لحظه آخر مقاومت می‌کنندجنگ در اوکراین در حالی وارد پنجاه و سومین روز خود شده است که نیروهای روسیه تلاش دارند شهر بندری ماریوپل را پس از هفته‌ها محاصره تحت تصرف خود درآورند. 😂😂😂😂😂🍆 سردمداران اوکراین مثل زلنسکی کمدین یهودی باید ابله باشند با صدقات بعضی کشورها جنگ را با روسیه ادامه می دهند با نابودی اوکراین و گشتار ملتهای اوکراین دنبال خوشخدمتی و ماهیگری برای یهودیها و صلیبچیهای انگلستان و غربند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ اوکراین؛ روسیه برای تسلیم شدن نیروهای اوکراینی در ماریوپل اولتیماتوم تعیین کردجنگ در اوکراین در حالی وارد پنجاه و سومین روز خود شده است که نیروهای روسیه تلاش دارند شهر بندری ماریوپل را پس از هفته‌ها محاصره تحت تصرف خود درآورند. دیروز تصرف کردن 😂 صبح بخیر
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »