کامران ساختمانگر، فعال کارگری سنندجی به شش سال زندان محکوم شد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

دادگاه انقلاب اسلامی سنندج «کامران ساختمانگر»، فعال کارگری را به اتهام «همکاری با یکی از احزاب کرد اپوزیسیون» و «تبلیغ علیه نظام» به شش سال زندان محکوم کرد. اخبار_ایران کارگران

استان وایر- دادگاه انقلاب اسلامی سنندج «کامران ساختمانگر»، فعال کارگری را به اتهام «همکاری با یکی از احزاب کرد اپوزیسیون» و «تبلیغ علیه نظام» به شش سال زندان محکوم کرد.

کامران ساختمانگر از سوی شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج بابت اتهام «همکاری با یکی از احزاب کرد اپوزیسیون حکومت ایران» به ۵ سال زندان و به اتهام «تبلیغ علیه نظام» به ۱ سال حبس محکوم شده است. در صورت تایید نهایی این حکم و بر اساس اعمال ماده ۱۳۴ قانون مجازات اسلامی ۵ سال از آن قابل اجراست.دفاع از زندانیان سیاسی و مدنی این حکم توسط شعبه اول دادگاه انقلاب سنندج به ریاست قاضی حسین سعیدی صادر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خار مادر نظام و با سید علی و حسن همشون با هم گاییدم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

یک فعال کارگری اهل سنندج به ۶ سال زندان محکوم شدیک فعال کارگری اهل سنندج به ۶ سال زندان محکوم شد این فعال کارگری در تاریخ ۱۳ شهریورماه سال جاری توسط ماموران اداره اطلاعات بازداشت و پس از ۸۵ روز با تودیع وثیقه ۲۰۰ میلیون تومانی به‌ صورت موقت و تا پایان مراحل بازرسی از زندان مرکزی سنندج آزاد شده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سروش فرهادیان، روزنامه‌نگار به یک سال زندان محکوم شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

محرومیت روسیه از حضور در تمامی رویدادهای ورزشی بین‌المللیچرنوبیل ورزشی | براساس اعلام سازمان جهانی مبارزه با دوپینگ (وادا) روسیه به مدت چهار سال از حضور در کلیه رویدادهای ورزشی معتبر محروم شد.| پرچم و سرود ملی روسیه در رویدادهایی همچون المپیک ۲۰۲۰ و جام جهانی ۲۰۲۲ جایی نخواهد داشت.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

تیراندازی در ایالت نیوجرسی منجر به کشته شدن شش نفر از جمله یک افسر پلیس شد🔺تیراندازی در ایالت نیوجرسی منجر به کشته شدن شش نفر از جمله یک افسر پلیس شد ⚡️در پی کشته شدن یک افسر پلیس و پنج از شهروندان شهر جرسی سیتی در نزدیکی نیویورک، پرزیدنت ترامپ با قربانیان حادثه و خانواده های آنها ابراز همدردی کرد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مهدی محمودیان، فعال سیاسی، بازداشت شد🔺مهدی محمودیان، فعال سیاسی، بازداشت شد ⚡️مهدی محمودیان، زندانی_سیاسی سابق و از امضا کنندگان بیانیه «۷۷ نفر»، در پی احضار به دادسرای فرهنگ و رسانه بازداشت شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ماجرای حامد آس و داستان غم‌انگیزی که تکرار نشدتهران- ایرناپلاس- هفته گذشته ماجرای عجیب انتقال جوان ایلامی کرولال به افغانستان جنجالی زیادی به پا کرد. اگرچه این ماجرا ختم به خیر شد اما این نخستین بار نبود که چنین اشتباهی در جریان طرد اتباع غیرمجاز رخ می‌دهد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »