کامالا هریس: شاهد اقدامات وحشتناک و غیرقابل تصور در اوکراین هستیم

19/12/1400 05:37:00 ب.ظ

معاون رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد در 24 ساعت گذشته شاهد اقدامات وحشتناک غیرقابل تصور در اوکراین بوده‌ایم. - خبرگزاری آناتولی

معاون رئیس‌جمهور آمریکا اعلام کرد در 24 ساعت گذشته شاهد اقدامات وحشتناک غیرقابل تصور در اوکراین بوده‌ایم. - خبرگزاری آناتولی 10.03.2022 ژنو/ خبرگزاری آناتولی کامالا هریس، معاون رئیس‌جمهور آمریکا در نشست مشترک خبری با آندژی دودا، رئیس‌جمهور لهستان گفت: ظرف 24 ساعت گذشته شاهد اقدامات وحشتناکی در ابعاد غیرقابل تصور در اوکراین شدیم.

به‌ویژه تخلیه زنان باردار از بیمارستانی به‌علت حملات غیرموجه را دیدیم.

وی تصریح کرد:‌ اکنون برخی اصول‌های هدایتگر ائتلاف ناتو در معرض خطر قرار دارد و در این وضعیت دفاع از حاکمیت و تمامیت ارضی اوکراین جائز اهمیت فراوانی است. هریس با بیان اینکه از هر وجب از خاک ناتو دفاع خواهند کرد، اظهار داشت: در این راستا، به لهستان 4700 نیرو اضافی آمریکایی اعزام و همچنین در لهستان سامانه‌های پدافند هوایی پاتریوت مستقر شدند.

معاون رئیس‌جمهور آمریکا حملات روسیه به اوکراین را نقض حاکمیت کشوری توسط کشور قدرتمندتری دانسته و تاکید کرد که این حملات باید تحت تحقیقات بین‌المللی قرار بگیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

سفیر روسیه در ایران: در مذاکرات وین منافع خودمان را هم در نظر می‌گیریملوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران در خصوص مذاکرات برجامی در وین گفت این کشور منافع خود را نیز در نظر می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی

مطالبه آزادی زندانیان سیاسی در ایران در روز جهانی زن

چرا سریال «خادم ملت» در جهان پربیننده اما در ایران ممنوع شد؟در روزهایی که حمله ویرانگر روسیه به اوکراین ادامه دارد، بسیاری کنجکاوانه سراغ سریال اوکراینی «خادم ملت» با بازی زلنسکی رفته‌اند و تکه‌هایی از آن در شبکه‌های اجتماعی بازنشر شده است.

فقط گاهی در شناسنامه و رویای مادرم فرشته‌ام؛ زن در اشعار بکتاش آبتینSGhadarkhan

کرونا در ایران | وضعیت ناپایدار شهرهای قرمز در آستانه نوروزکرونا در ایران | وضعیت ناپایدار شهرهای قرمز در آستانه نوروز فرمانده ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران گفته است که از جمعیت ۱۴ میلیونی این استان، بیش از ۳ میلیون نفر هنوز دز نخست واکسن را دریافت نکرده‌اند. ⬇️ بیشتر بخوانید:

۲ سرهنگ سپاه در جریان حمله موشکی اسرائیل در سوریه کشته شدند