کامبک و پیروزی شیرین سپاهانی‌ها در اولین دیدار آسیایی

18/01/1401 10:17 ب.ظ

هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا *سپاهان (۳) - پاختاکور ازبکستان (۱) | کامبک و پیروزی شیرین سپاهانی‌ها در اولین دیدار آسیایی *فولاد (صفر) - الغرافه قطر (صفر) | تقابل نکونام و استراماچونی برنده نداشت فولادی‌ها کم شانس بودند

دیدار دو تیم سپاهان ایران و پاختاکور ازبکستان با پیروزی ۳ بر یک شاگردان نویدکیا به پایان رسید. این دیدار با حملات و مالکیت توپ سپاهانی‌ها آغاز شد اما در برخلاف جریان بازی پاختاکور روی یک حرکت تمرین شده و سانتر از جناح راست با ضربه دراگان چران در دقیقه ۲۹ گلزنی کرد تا نیمه اول را با این گل به پایان برساند.

در ادامه نیمه اول فشار سپاهانی‌ها بیشتر شد و در مهم ترین موقعیت ضربه محمدرضا حسینی در یک فرصت خوب در محوطه جریمه با واکنش دروازه‌بان پاختاکور همراه شد. نیمه اول این دیدار با برتری ازبکستانی‌ها به پایان رسید.

در نیمه دوم سپاهانی‌ها فشار بیشتری روی دروازه حریف خود آوردند تا این‌که در دقیقه ۴۹ روی سانتر سروش رفیعی از روی نقطه کرنر و ضربه سر پای شهریار مغانلو طلایی‌پوشان به گل تساوی رسیدند. در ادامه حملات سپاهانی‌ها در دقیقه ۵۵ سانتر فرشاد احمدزاده روی سر محمد نژادمهدی و پاس او در مقابل دروازه به مغانلو رسید و در نهایت ضربه مغانلو وارد دروازه پاختاکور شد تا طلایی‌پوشان نتیجه را برگردانند و از حریف پیش بیفتند. headtopics.com

نفوذ دانیال اسماعیلی فر در دقیقه ۷۰ و پاس او به محمدرضا حسینی با ضربه بغل پا و زیبای این مهاجم سپاهان در گوشه دروازه سویونوف قرار گرفت و سپاهانی‌ها به سومین گل خود رسیدند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

خریدهای نظامی گسترده ارتش لهستان و وحشت از حمله احتمالی روسیه/ ایجاد حاشیه امن برای دونباس و حفظ مناطق تصرف شده، کلید پیروزی روسیه در جنگ/ نگاهی به لیست خسارات ارتش روسیه و اوکراین پس از ۶ هفته نبرد +تصاویرخریدهای نظامی گسترده ارتش لهستان و وحشت از حمله احتمالی روسیه ایجاد حاشیه امن برای دونباس و حفظ مناطق تصرف شده، کلید پیروزی روسیه در جنگ نگاهی به لیست خسارات ارتش روسیه و اوکراین پس از ۶ هفته نبرد تحولات روز چهل و دوم جنگ اوکراین را در مشرق بخوانید:

دیدار جمعی از نمایندگان مجلس، مسئولان قوه قضائیه و فرماندهان ارتش با رئیس جمهورجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز پنج شنبه با آیت الله سید ابراهیم رئیسی، دیدار و گفتگو کردند. ايران يک کفري نظام دار ايران يک ظالم جابر هيواد است لطفاًصدای اعتراض کارکنان قراردادمدت موقت وزارت نفت را به بیعدالتی و اپارتاید اداری و مالی حاکم بشنوید و ناجی 27000 خانوار بستوه آمده از ۱۰ سال جبر و ظلم باشید. تبدیل_وضعیت_بی_قید_و_شرط_کارکنان_قرارداد_مدت_موقت_وزارت_نفت_به_پیمانی_پس_از۱۰_سال_انتظار_و_بلاتکلیفی

آمریکا و تروئیکای اروپا: برای سناریوهای دیگر در قبال مسئله هسته‌ای ایران آماده‌ایموزارت امور خارجه آمریکا در بیانیه‌ای به محورهای برجامی دیدار و رایزنی وزیر امور خارجه این کشور با وزرای امور خارجه کشورهای اروپایی عضو توافق هسته‌ای اشاره کرد.

ظرفیت تولید ماهانه ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا در کشور / صادرات ۴ میلیون دز واکسن ایرانی کرونارییس سازمان غذاودارو: ظرفیت تولید ماهانه ۵۰ میلیون دز واکسن کرونا در کشور وجود دارد برخی از تولیدکنندگان داخلی توانسته‌اند مشتری‌های خارجی را جذب کنند نزدیک به ۴ میلیون دز واکسن تاکنون صادر کرده‌ایم در زمینه تولید واکسن‌های mRNA به نتایج مطلوب رسیده‌ایم

بخشی از پول‌های بلوکه شده ایران از طریق مذاکرات فرا‌برجامی آزاد می‌شوددر حالی که هنوز مذاکرات وین به نتیجه نرسیده و توافق هسته‌ای در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، ایران توانسته تا از طریق امتیازات تشویقی و مذاکرات موازی، از پولی درکار نیست

دیوان عالی پاکستان علیه عمران خان رأی داد و پارلمان منحل شده را احیا کردبر اساس دستور دیوان عالی پاکستان، پارلمان باید روز شنبه در مورد طرح عدم اعتماد به عمران خان رای‌گیری کند و در صورت برکناری او، نخست‌وزیر جدید در اسرع وقت انتخاب شود.

به گزارش ایسنا، در آغاز لیگ قهرمانان آسیا دو تیم سپاهان ایران و پاختاکور ازبکستان از گروه C این رقابت‌ها از ساعت ۲۱:۴۵ دقیقه عبدالله القاسم شهر بریده به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳ بر یک سپاهانی‌ها به پایان رسید.

این دیدار با حملات و مالکیت توپ سپاهانی‌ها آغاز شد اما در برخلاف جریان بازی پاختاکور روی یک حرکت تمرین شده و سانتر از جناح راست با ضربه دراگان چران در دقیقه ۲۹ گلزنی کرد تا نیمه اول را با این گل به پایان برساند.

در ادامه نیمه اول فشار سپاهانی‌ها بیشتر شد و در مهم ترین موقعیت ضربه محمدرضا حسینی در یک فرصت خوب در محوطه جریمه با واکنش دروازه‌بان پاختاکور همراه شد. نیمه اول این دیدار با برتری ازبکستانی‌ها به پایان رسید.

در نیمه دوم سپاهانی‌ها فشار بیشتری روی دروازه حریف خود آوردند تا این‌که در دقیقه ۴۹ روی سانتر سروش رفیعی از روی نقطه کرنر و ضربه سر پای شهریار مغانلو طلایی‌پوشان به گل تساوی رسیدند.

در ادامه حملات سپاهانی‌ها در دقیقه ۵۵ سانتر فرشاد احمدزاده روی سر محمد نژادمهدی و پاس او در مقابل دروازه به مغانلو رسید و در نهایت ضربه مغانلو وارد دروازه پاختاکور شد تا طلایی‌پوشان نتیجه را برگردانند و از حریف پیش بیفتند.

نفوذ دانیال اسماعیلی فر در دقیقه ۷۰ و پاس او به محمدرضا حسینی با ضربه بغل پا و زیبای این مهاجم سپاهان در گوشه دروازه سویونوف قرار گرفت و سپاهانی‌ها به سومین گل خود رسیدند.

پس از کامبک شاگردان نویدکیا، پاختاکور سعی در جبران گل خورده داشت اما ناموفق بود تا این دیدار در نهایت با همین نتیجه به پایان برسد و سپاهانی‌ها به اولین پیروزی خود در اولین دیدار از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کنند.