کامبیز دیرباز: سلبریتی‌ها نباید نظر تخصصی بدهند

02/10/1398 08:46 ب.ظ

سلبریتی‌ها | کامبیز_دیرباز می‌گوید با شنیدن اسم سلبریتی کهیر می‌زند

تهران- ایرنا- بازیگر فیلم سینمایی «اخراجی‌ها»، گفت: هنرمندان و سلبریتی‌ها باید درباره اتفاقات جامعه طرح موضوع کنند نه اینکه نظر تخصصی بدهند. وی ادامه داد: فرض کنید اگر یک جامعه دچار بحران مالی شود، نمی‌توانیم بگوییم که ۱۰۰ درصد جامعه دچار بحران مالی است. به هر حال به همان اندازه که عده‌ای فقیرتر می‌شوند یک عده هم پولدارتر می‌شوند.

حالا اگر آن درصد کمی که پولدار می‌شوند بیایند و این زندگی تجملاتی شان را به رخ بکشند تبدیل می‌شوند به آدمهایی که از آن آحاد جامعه نیستند. اینکه آدم آرزو کند همه مردم در رفاه کامل زندگی کنند، خیلی عالی است و اگر کسی غیر از این باشد، یعنی چشم دیدن رفاه هم وطنان و دوستانش را ندارد.

این بازیگر سینما و تلویزیون، افزود: من در اینستاگرام یک مجله شخصی دارم. پس من سردبیر مجله شخصی خودم هستم و باید فکر کنم که کدام مطلب را در سرمقاله بگذارم که خواننده‌ام ناراحت بشود یا نشود. بنابراین من فکر می کنم چیزی بالای ۷۰-۸۰ درصد دست خودمان است. گاهی واقعا هدف یک چیز است اما چیز دیگری منتقل می‌شود.

دیرباز، گفت: این که ما بخواهیم نسبت به یکسری چیزها واکنش نشان بدهیم یک بحث است و اینکه بخواهیم نسبت به همه چیز واکنش تخصصی نشان بدهیم یک بحث دیگر است. یعنی من به عنوان یک شهروند و یک ایرانی وظیفه‌ام است که مثلا به گرانی بنزین واکنش نشان بدهم اما در تخصص من نیست که بخواهم اشکال سیاسی از دولت بگیرم. من می‌گویم اگر در اینستاگرام من تنها عکس گل و بلبل هم باشد اتفاقاً این هم بد است.

ادامه مطلب:
IRNA_1313 »

همان اندازه که عده‌ای فقیرتر می‌شوند، یک عده هم پولدارتر می‌شوند/ سلبریتی‌ها نباید نظر تخصصی بدهندکامبیز دیرباز گفت: طوری شده که وقتی می‌خواهند یک نسبت منفی بدهند، از واژه سلبریتی استفاده می‌کنند. این استفاده هم به خاطر عملکرد خود سلبریتی‌هاست. درواقع از ماست که بر ماست.

همان اندازه که عده‌ای فقیرتر می‌شوند، یک عده هم پولدارتر می‌شوند/ سلبریتی‌ها نباید نظر تخصصی بدهندکامبیز دیرباز گفت: طوری شده که وقتی می‌خواهند یک نسبت منفی بدهند، از واژه سلبریتی استفاده می‌کنند. این استفاده هم به خاطر عملکرد خود سلبریتی‌هاست. درواقع از ماست که بر ماست.

YouTubeSevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın. kambizhosseini farshidmanafi فرشید 😄😄😄♥️♥️♥️ کامبیزو خیلی تفلونه kambizhosseini farshidmanafi فرشید منافی که یه هنرمند مردمی و جنتلمنه، ولی کاش به جای کامبیز حسینی یه آدم حسابی دعوت می‌کردید. لابد چند وقت دیگه هم نوبت ابراهیم نبوی و مسعود بهنوده! kambizhosseini farshidmanafi این دو‌ نفر چه ربطی به ورزش و فوتبال دارند!؟ اینجوری پیش بره هت‌تریک محبوبیت خودشو از دست می‌ده.

دولت به خسارت دیدگان بارندگی اخیر خوزستان هزینه پرداخت می‌کندرییس سازمان برنامه و بودجه کشور گفت: دولت برای پرداخت خسارت‌ آبگرفتگی ناشی از بارندگی اخیر خوزستان، منابع مالی در نظر گرفته است. 🙂🙂🙂

دولت در سایه یعنی چوب لای چرخ دولت گذاشتننایب‌رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: در کشور ما دولت در سایه به معنای حذف دولت و چوب لای چرخ دولت گذاشتن است. متاسفانه در ایران از وجه مثبت دولت در سایه استفاده نمی‌شود. تعبیر دولت در سایه در کشور از زبان آقای جلیلی مطرح شد و می‌خواستند دولت در سایه تشکیل بدهند.

آمریکایی‌ها ناچارند راه بی‌خاصیت و پر از ضرر تحریم‌ها را رها کنندرئیس جمهور در جمع شماری از مدیران ارشد بخش های سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی ژاپن در توکیو اعلام کرد که درهای ایران به روی دولت و شرکتهای ژاپنی برای مشارکت و سرمایه گذاری در پروژه های بزرگ اقتصادی باز است و ایران و ژاپن به عنوان دو دوست قدیمی، نباید اجازه دهند که کشور ثالثی در روابط دوستانه آنها اخلال ایجاد کند. شما ها ما مردم را چه فرض کردید این تحریم ها به نفع آمریکایی ها بوده و به ضرر ایران ... ایرانیان هم مطمئن میشن که ج.ا. ادامه پیدا نخواهد کرد. زباله های وطن فروش. عرب پرست های زباله! 💩 شما تحت تحریم هستید و سختی می کشید. من با تحریم ها مخالفم ولی تظاهر نکنید که آمریکا دارد چیزی را از دست می دهد. جمهوریخواهان دلشان برای شما نسوخته، هدفشان تحریم است و بقیه اش بهانه برای توجیه تحریم! به رهبر این مطلب را حالی کنید، صلح کنید و بیخود سختی نکشید.