کامالا هریس در نخستین سخنرانی خود در سازمان ملل: وضعیت زنان، وضعیت دموکراسی است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 19 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کامالا هریس در نخستین سخنرانی خود در سازمان ملل: وضعیت زنان، وضعیت دموکراسی است کامالا هریس، معاون ریاست جمهوری آمریکا، در نخستین سخنرانی خود در کنفرانس زنان سازمان ملل متحد گفت زمانی که زنان از حق برابر محروم می‌شوند، تحقق دموکراسی نیز دشوارتر می‌شود.

کامالا هریس، معاون ریاست جمهوری آمریکا، در نخستین سخنرانی خود در کنفرانس زنان سازمان ملل متحد گفت زمانی که زنان از حق برابر محروم می‌شوند، تحقق دموکراسی نیز دشوارتر می‌شود.

او که اولین زن متصدی سمت معاونت ریاست جمهوری ایالات متحده آمریکا است، گفت در‌ یک دموکراسی باید اطمینان حاصل شود که شهروندان، بدون در نظر گرفتن جنسیتشان دارای صدای برابر باشند. موضوع کنفرانس امسال «مشارکت و تصمیم‌گیری کامل و مؤثر زنان در عرصه‌های عمومی و همچنین از بین بردن خشونت برای رسیدن به برابری جنسیتی و توانمند سازی همه زنان و دختران» است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

معاون رییس جمهور هند.

پس چرا حقوق زنان را در نظام آینده افغانستان که با گروه طالبان تعهد بسته نادیده گرفته اید جایگاه زنان افغانستان را ؟ آمریکایی ها خود ناقص حقوق بشر اند در ملل جهان.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روزهای سختی در پیش است/تخت‌های بیمارستان‌ها در حال پر شدن استوزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی به شدت نگرانند چرا که بیمارانشان در حال افزایش و تخت‌های بیمارستان ها در حال پر شدن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

توفان توییتری در دفاع از محمد نوری‌زاد که جانش در زندان در خطر است
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کارشناسان سازمان ملل: وضعیت احمدرضا جلالی واقعا وحشتناک است | DW | 18.03.2021کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل نسبت به وضعیت سلامتی احمدرضا جلالی ابراز نگرانی شدید کرده‌اند. این پزشک ایرانی-سوئدی بیش از چهار سال است که در ایران زندانی است. او به اتهام جاسوسی به اعدام محکوم شده است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

عددنما| وضعیت مصرف برنج در کشور چگونه است؟📊 عددنما| وضعیت مصرف برنج در کشور چگونه است؟ 👈مشاهده تصویر باکیفیت اقتصادی EtemadOnline گرسنگی و فقر برای ملت ایران. برکت جمهوری اسلامی فقر گرسنگی . ذلت و بد بختی است .
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

وضعیت اقتصادی کشور بسیار نگران‌کننده است/ امیدوارم مردم در انتخابات مشارکت حداکثری داشته باشندآیت‌الله جنتی: *وضعیت اقتصادی کشور بسیار نگران‌کننده است *وضعیت برای اقشار کم درآمد بسیار سخت شده *معلوم نیست مسئولان از اصلاح وضعیت موجود اقتصادی، ناتوان هستند یا اینکه اعتنایی ندارند *کرونا به سرعت در حال پیشروی است و این بسیار نگران‌کننده شده داد اینم در اومد:)) اول با زنجیره ای از سیاست های غلط اقتصادی و تورمی خانه و ماشین به کالای سرمایه ای تبدیل می شود، مردم در بورس به خاک سیاه می نشینند سپس با تصویب قوانین و مقررات عجولانه و سراسر اشکال از جمله مالیات بر واحد های خالی بجای واکسن کرونا مرتباً اضطراب به جامعه تزریق می شود؟! مسئولان شامل مجلس عنقلابی میشه که تو فرستادی تو مجلس و مجلس خفتگان که تو رییسشی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »