کالدرون: با سیدجلال مشکلی ندارم / جونیور جدا نمی‌شود / چرا بازیکن استقلال را محروم نکردند؟

10/10/2019 11:15:00 ق.ظ

سرمربی پرسپولیس تهران در حاشیه تمرین امروز تیمش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

پرسپولیس تهران, گابریل کالدرون

در مادرید جای رونالدو خالی است کالدرون: با سیدجلال مشکلی ندارم / جونیور جدا نمی‌شود / چرا بازیکن استقلال را محروم نکردند؟

سرمربی پرسپولیس تهران در حاشیه تمرین امروز تیمش پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

کالدرون در واکنش به این سوال که آیا قرار است جونیور براندائو از پرسپولیس جدا شود گفت: نه، در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم، جونیور یک بازیکن جوان است که خودش را با شرایط تیم وفق می‌دهد. ما امیدواریم که بتواند یک گل بزند و با آن تماشاگران را خوشحال کند و به سطحی که مدنظر ماست برسد.

سرمربی پرسپولیس در خصوص انتقادهایی که از خط حمله این تیم می‌شود عنوان کرد: در حال حاضر الویت ما این است که علیپور به عنوان مهم ترین مهاجم ما پایش به گلزنی باز شود و آخرین بازی او خیلی خوب بازی کرد اما متاسفانه نتوانست گلزنی کند. درباره جونیور از انتقادها آگاه هستم اما او در بازی آخر اصلا بازی نکرد. الان روی جونیور زوم کردند که اصلا در بازی آخر بازی نکرد. ما خیلی از کارها را در زمین خوب انجام می‌دهیم اما در این چند بازی فقط 3 گل زدیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

شرط ایران برای مذاکره با عربستان/ اعلام آمادگی برای همکاری با همسایگان در تامین امنیت منطقهوزیر امور خارجه گفت: در شرایطی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت. ج.ا. داره رو سر خودش خراب میشه. این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست. دارن وقتتون رو طلف میکنن. 🤣

آکار: نیروهای ترکیه با کمک برادران سوری به مبارزه با تروریسم در شرق فرات خواهند پرداخت

آمریکا ۲۸ سازمان و شرکت چینی مرتبط با «نقض حقوق بشر» در رابطه با ایغورها را تحریم کرد🔺 آمریکا ۲۸ سازمان و شرکت چینی مرتبط با «نقض حقوق بشر» در رابطه با ایغورها را تحریم کرد ⚡️وزارت بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه ۱۵ مهرماه از تحریم ۲۸ شرکت و سازمان چینی به دلیل «نقش آن‌ها در نقض حقوق بشر در قبال ایغورها» در این کشور خبر داد. بر عکس، رهبر مسلمين جهان، رهبر نظام مافیایی فرقه_تبهکار حاکم بر ایران حضرت آقا سید علی خامنه‌ای عقب افتاده و علمای فسیل شده عظام در قم نسبت به این جنایت ضد بشری دولت چین خفه خون گرفته اند. زن و بچه یمنی ها بشر به حساب نمیان؟ اگه چین متحد آمریکا بود ترامپ از این ژستای حقوق بشری نمی گرفت. Parviz66249747 آمریکا گوه خورد

ایران-کامبوج؛ مسابقه با ضعیف‌ترین تیم مهم‌ترین شدبازی ایران-کامبوج در استادیوم آزادی تهران برای بسیاری از مردم ایران و جهان تبدیل به یکی از مهم‌ترین مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در ۴۰ سال گذشته شده است. شاید این مسابقه از نظر نتیجه و امتیاز کم‌اهمیت‌ترین بازی برای ایران باشد اما مهم امتیازی است که قرار است روی سکوها به زنان ایران برگردانده شود. یه دونه بازی رو چون فیفا کرده تو پاچه اینا به خاطر دختر آبی، دارن کون خودشون رو جر میدن که یه جوری زن ها بیان و برن فرقی تو اصل قضیه نکرده زنا هنوز نمیتونن وارد هیچ استادیومی بشن، بی_بی_سی پفیوز هم به های گنده کردن این یه بازی باید در مورد اصل ماجرا بنویسه که هنوز همون برنامست

صادقی: ۱۰۰ نفر از آقازاده‌ها بورسیه تحصیلی گرفتند/ «رئیسی» با فساد علمی برخورد کندمحمود صادقی: * ۱۰۰ آقا و آقازاده‌ با رانت بورسیه تحصیلی گرفتند * در میان آنان نماینده مجلس و فرزندان نمایندگان، امام جمعه، فرمانده انتظامی و وزیر است * رئیس قوه قضاییه با فسادعلمی در دانشگاه‌ها برخورد کند که زمینه ساز فسادهای دیگر است 🤣😂🤣 باز هم تف سر بالا... بارها گفته ایم و بازهم میگوئیم بوی گند میدین

ایران با هر گونه عملیات نظامی احتمالی در سوریه مخالف استوزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن نامشروع خواندن حضور نظامیان آمریکایی در سوریه، اقدام ایالات متحده آمریکا برای رفع اشغال اراضی سوریه و خروج نیروهای نظامی این کشور از سوریه را اقدامی می داند که می بایست بسیار زودتر از این اتفاق می افتاد. په ایران خودش چه غلطی میکنه تو سوریه؟ باید تمامیت ارضی خاک سوریه حفظ شود این همه شهید مدافع حرم داده نشد که هر کی هرکاری خاست بکند.

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون در حاشیه جلسه تمرینی امروز بازیکنان پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بدون بازیکنان ملی پوش تمرین را آغاز می‌کنیم و بعد از آخرین تمرین هیچ مصدومی نداشتیم و امروز هم تمام بازیکنان را در اختیار داریم که در خدمت تیم هستند.به گزارش ایسنا، محمدجواد ظریف در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به درخواست محمدبن‌سلمان ولیعهد سعودی از عراق و پاکستان برای میانجی‌گری با ایران، گفت: وزارت امور خارجه همواره آماده همکاری با همسایگان خود برای امنیت منطقه است، این موضع را به طور رسمی نیز اعلام کردیم.وزیر دفاع ترکیه اعلام کرد سربازان قهرمان ما که با انجام عملیات شاخه زیتون، مردم منطقه را از آزار و شکنجه پ.نازنین زاغری در کمیسیون پزشکی به تشریح وضعیت وخیم جسمی و روحی خود پرداخت دیدار نازنین زاغری با دختر در زندان نازنین زاغری، شهروند ایرانی بریتانیایی که به اتهامات امنیتی در تهران زندانی است، مشکلات خود را برای اعضای کمیسیون پزشکی توضیح داد تا در صورت تایید کمیسیون پزشکی با آزادی مشروط او موافقت شود.

  کالدرون در واکنش به این سوال که آیا قرار است جونیور براندائو از پرسپولیس جدا شود گفت: نه، در حال حاضر چنین تصمیمی نداریم، جونیور یک بازیکن جوان است که خودش را با شرایط تیم وفق می‌دهد. ما امیدواریم که بتواند یک گل بزند و با آن تماشاگران را خوشحال کند و به سطحی که مدنظر ماست برسد.  وزیر امور خارجه، تاکید کرد: در شرایط و وضعیتی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت. سرمربی پرسپولیس در خصوص انتقادهایی که از خط حمله این تیم می‌شود عنوان کرد: در حال حاضر الویت ما این است که علیپور به عنوان مهم ترین مهاجم ما پایش به گلزنی باز شود و آخرین بازی او خیلی خوب بازی کرد اما متاسفانه نتوانست گلزنی کند.ج. درباره جونیور از انتقادها آگاه هستم اما او در بازی آخر اصلا بازی نکرد. انتهای پیام. الان روی جونیور زوم کردند که اصلا در بازی آخر بازی نکرد. آقای رتکلیف درباره جلسه کمیسیون پزشکی نیز گفت که خانم زاغری به اعضای کمیسیون توضیح داد که از برخی از داروهای خود محروم شده است و با وجودی که از اضطراب و بیماری روحی در رنج است، گاهی در سلول انفرادی نگه داشته شده است.

ما خیلی از کارها را در زمین خوب انجام می‌دهیم اما در این چند بازی فقط 3 گل زدیم.د-ی. او ادامه داد: نمی‌شود که همه تقصیرها را به گردن جونیور انداخت که فقط سه بازی انجام داده است. همانطور که قبلا هم گفتم او گزینه نهم ما بود ولی توقع ما از او این است که یک بازیکن جوان است و امیدواریم که بتواند در نهایت در خدمت تیم باشد و به ما کمک کند. در فوتبال امروز یک مهاجم خوب و گلزن خیلی ارزون نیست مگر اینکه یک بازیکن جوان باشد. 10. مثل عبدی که دربی اولین بازی او بود و همان بازی گل هم زد. مقامات به خانم زاغری نگفتند که نتیجه کمیسیون پزشکی و پاسخ درخواست آزادی او کی مشخص می‌شود.

کالدرون درخصوص محرومیت هواداران و دو بازیکنش در دیدار مقابل پیکان تهران عنوان کرد: متوجه نمیشوم مقابل پیکان چرا باید بدون تماشاگر باشیم و به نظرم محرومیت‌ها و جریمه‌هایی به ما داده شده که آن را متوجه نمی‌شوم مثل محرومیت اخیر شجاع خلیل زاده و فرشاد احمدزاده که یک هُل کوچک داد و سه بازی محروم شد و بازیکن استقلال که همین حرکت را انجام داد محروم نشد. این را می‌دانم وقتی یک تیم در زمین خودش بازی میکند محرومیت ها و جریمه ها برای تیمی است که میزبان است.ک. هواداران تراکتور سنگ انداختند، فحاشی کردند و نارنجک هم انداختند اما دیدید که محرومیت آنها بخشیده شد اما حالا نمیدانم که ما چرا باید بدون تماشاگر بازی کنیم. به نظرم در تصمیمات معیارها متفاوت است. امیدوارم که در آینده برای فوتبال ایران یک اتفاقی بیفتد که معیارها برای همه برابر باشد.ک/پ. به نوشته گاردین، ظریف گفته بود که اگر بریتانیا این پول را که حدود ۴۰۰ میلیون پوند است آزاد می‌کرد، او نیز برای رهایی نازنین زاغری از زندان رایزنی می کرد.

متوجه نمیشوم که برای یک تیم یک طور تصمیم گرفته می‌شود و برای اتفاق مشابه آنها در تیمی دیگر تصمیم دیگری اتخاذ می‌شود. معیارها باید معقول باشد.  او افزود: من دوست دارم که عدالت برای همه یکسان باشد.پ. بیرانوند را برای آن حرکت محروم کردند و انتظار داشتم که برای تراکتور هم این محرومیت باشد. علی، شجاع و فرشاد را از دست دادیم و از طرفی دیگر محرومیت تراکتور بخشیده می‌شود. وزارت خارجه ایالات متحده بارها بازداشت بی‌دلیل و خودسرانه شهروندان آمریکا و کشورهای دیگر، از جمله ایرانیان دوتابعیتی، توسط رژیم جمهوری اسلامی را محکوم کرده و خواستار آزادی بلافاصله و بی قید و شرط آنها شده است.

شما می‌دانید چرا اما من نمی‌دانم.ک.  سرمربی آرژانتینی درباره اینکه اگر درباره تیم‌ها دیگر صحبت کند از سوی کمیته انضباطی توبیخ می‌شود گفت: من عادت دارم که همیشه آزادانه اظهار نظر کنم. در واقع همیشه به همه تیم‌ها احترام گذاشته‌ام اما نظرم را هم گفته‌ام. امیدوارم حقوقی که همه جای دنیا داشته‌ام را اینجا داشته باشم و آزادانه صحبت کنم.ک/ پ. مثل اینکه هر کدام از شما وقتی توقع دارید که عدالت برای همه یکسان باشد.

  کالدرون به عنوان سرمربی چقدر مقصر عدم گلزنی است؟ سرمربی پرسپولیس در واکنش به این سوال گفت: همیشه مربی اولین مسئول تمام اتفاق‌هایی است که در تیم می‌افتد. خودم هم انتقاد می کنم و آمار بازی ها را هم می‌بینم.پ. این مشخص است که تیم هایی که گلزنی نمی کنند، نشان می دهد که مشکل گلزنی دارند. در مادرید جای رونالدو خالی است، ما شرایط همه تیم ها را می بینیم که این اتفاق می افتد و ما هم استثنا نیستیم. من از بازی و روند تیم آگاه هستم، ما در دو بازی آخر خیلی خوب کردیم. وی با بیان اینکه سازمان های تروریستی مانند داعش و پ.

او درباره این صحبت خبرنگار که اعتقاد داشت در بازی با شهر خودرو، میزبان نمایش بهتری داشت، گفت: شما احتمالا آمار را اشتباه دیدید، من آمار بازی را دارم، ما 9 ضربه به دروازه داشتیم آن ها 7 تا. به ما گفتند از لحاظ فیزیکی آماده نیستید چون در لحظه آخر گل خوردید اما ما از تمام تیم های لیگ قهرمانان اروپا بیشتر دویدیم. یوونتوس، اتلتیکو مادرید 114 کیلومتر، آژاکس 118 کیلومتر اما ما تقریبا 120 کیلومتر و 600 متر.ج. کالدرون در واکنش به این جمله که تیمش کمتر کرنر زد، توضیح داد: ما در عوض 9 ضربه به دروازه داشتیم و شهر خودرو 7 تا. مثل بازی با سپاهان که تک به تک شدیم و گل نزدیم و بعد آن‌ها گل زدند.

وقتی بازی را می بازیم شما صحبت می‌کنید و حق با شماست، ما خوب بازی می‌کنیم اما در گلزنی مشکل داریم ولی مشکل حل می‌شود.د-ی. مطمئنم بازیکنانی هستند که در آینده حل می‌شود. سرمربی قرمزها راجع به صحبت های خودش درباره سیدجلال تشریح کرد: به نظر من اینجا وقتی یک تیم می‌بازد، بعضی خبرنگاران خبرها را عوض می‌کنند. من گفتم هیچ بازیکنی در تیم من وقتی دو هفته تمرین نمی‌کند و دو روز تمرین کند، این بازیکن نمی تواند در تیم من باشد. نیروهای مسلح ترکیه در عملیات سپر فرات ، تنها ارتش ناتو و عضو ائتلاف بین اللملی بودند که با گروه تروریستی سینه به سینه درگیرشدند. حالا وقتی یک بازیکن سنش بالا می‌رود، این احتمال کمتر هم می‌شود.

من با سیدجلال مشکلی ندارم و او یک کاپیتان نمونه است، ما رابطه خیلی خوبی باهم داریم، من سه دفاع وسط در حد تیم ملی دارم و مسلما یکی همیشه بیرون می‌ماند. اول فصل گفتید چرا کنعانی بازی نمی‌کند، حالا چون نمی بریم می‌گویید چرا سیدجلال بازی نمی کند.ک. در این باشگاه همیشه مسلما بازیکنان خوبی هستند که بازی نمی‌کنند. وقتی میبریم شما چیزی نمی‌گویید، اما وقتی می‌بازیم می‌گویید چرا؟ من به کار شما احترام می‌گذارم، من کار می کنم که ببرم و اگر نبرم مسئولش من هستم. کالدرون در پایان در خصوص بازی دادن به حسین ماهینی هم گفت: ماهینی به نظرم آماده است و بازیکن باتجربه ای است، بین المللی است.ک/ پ.

در اواخر بازی یا بازیکن جوانی مثل عبدی به زمین می آید یا بازیکن باتجربه ای مثل ماهینی. ما چون دقیقه آخر گل خوردیم حالا گفته می شود از لحاظ بدنی آماده نیستیم، ماهینی چرا آمد و..پ.. .

من می دانم این صحبت ها مطرح می شود اما مشکل اصلی ما همان گلزنی است.ک. یک تیم بزرگ مثل پرسپولیس نمی شود که در 6 بازی 3 گل بزند اما حقیقت این است که ما با سه تیم بزرگ بازی کردیم. امیدوارم در هفته های آینده آمار گلزنی ما بهتر شود. .ک/ پ.