کالدرون: با سیدجلال مشکلی ندارم / جونیور جدا نمی‌شود / چرا بازیکن استقلال را محروم نکردند؟

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 39 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در مادرید جای رونالدو خالی است کالدرون: با سیدجلال مشکلی ندارم / جونیور جدا نمی‌شود / چرا بازیکن استقلال را محروم نکردند؟

به گزارش ایلنا، گابریل کالدرون در حاشیه جلسه تمرینی امروز بازیکنان پرسپولیس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز بدون بازیکنان ملی پوش تمرین را آغاز می‌کنیم و بعد از آخرین تمرین هیچ مصدومی نداشتیم و امروز هم تمام بازیکنان را در اختیار داریم که در خدمت تیم هستند.

او ادامه داد: نمی‌شود که همه تقصیرها را به گردن جونیور انداخت که فقط سه بازی انجام داده است. همانطور که قبلا هم گفتم او گزینه نهم ما بود ولی توقع ما از او این است که یک بازیکن جوان است و امیدواریم که بتواند در نهایت در خدمت تیم باشد و به ما کمک کند. در فوتبال امروز یک مهاجم خوب و گلزن خیلی ارزون نیست مگر اینکه یک بازیکن جوان باشد. مثل عبدی که دربی اولین بازی او بود و همان بازی گل هم زد.

سرمربی آرژانتینی درباره اینکه اگر درباره تیم‌ها دیگر صحبت کند از سوی کمیته انضباطی توبیخ می‌شود گفت: من عادت دارم که همیشه آزادانه اظهار نظر کنم. در واقع همیشه به همه تیم‌ها احترام گذاشته‌ام اما نظرم را هم گفته‌ام. امیدوارم حقوقی که همه جای دنیا داشته‌ام را اینجا داشته باشم و آزادانه صحبت کنم. مثل اینکه هر کدام از شما وقتی توقع دارید که عدالت برای همه یکسان باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شرط ایران برای مذاکره با عربستان/ اعلام آمادگی برای همکاری با همسایگان در تامین امنیت منطقهوزیر امور خارجه گفت: در شرایطی که سعودی‌ها علاقمند به مذاکره با ایران شدند اگر مسائل منطقه را پای میز مذاکره و نه با کُشتن مردم دنبال کنند، جمهوری اسلامی را هم قطعا همراه با خود خواهند داشت. ج.ا. داره رو سر خودش خراب میشه. این تو بمیری از اون تو بمیری ها نیست. دارن وقتتون رو طلف میکنن. 🤣
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آکار: نیروهای ترکیه با کمک برادران سوری به مبارزه با تروریسم در شرق فرات خواهند پرداخت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا ۲۸ سازمان و شرکت چینی مرتبط با «نقض حقوق بشر» در رابطه با ایغورها را تحریم کرد🔺 آمریکا ۲۸ سازمان و شرکت چینی مرتبط با «نقض حقوق بشر» در رابطه با ایغورها را تحریم کرد ⚡️وزارت بازرگانی ایالات متحده روز دوشنبه ۱۵ مهرماه از تحریم ۲۸ شرکت و سازمان چینی به دلیل «نقش آن‌ها در نقض حقوق بشر در قبال ایغورها» در این کشور خبر داد. بر عکس، رهبر مسلمين جهان، رهبر نظام مافیایی فرقه_تبهکار حاکم بر ایران حضرت آقا سید علی خامنه‌ای عقب افتاده و علمای فسیل شده عظام در قم نسبت به این جنایت ضد بشری دولت چین خفه خون گرفته اند. زن و بچه یمنی ها بشر به حساب نمیان؟ اگه چین متحد آمریکا بود ترامپ از این ژستای حقوق بشری نمی گرفت. Parviz66249747 آمریکا گوه خورد
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران-کامبوج؛ مسابقه با ضعیف‌ترین تیم مهم‌ترین شدبازی ایران-کامبوج در استادیوم آزادی تهران برای بسیاری از مردم ایران و جهان تبدیل به یکی از مهم‌ترین مسابقات تیم ملی فوتبال ایران در ۴۰ سال گذشته شده است. شاید این مسابقه از نظر نتیجه و امتیاز کم‌اهمیت‌ترین بازی برای ایران باشد اما مهم امتیازی است که قرار است روی سکوها به زنان ایران برگردانده شود. یه دونه بازی رو چون فیفا کرده تو پاچه اینا به خاطر دختر آبی، دارن کون خودشون رو جر میدن که یه جوری زن ها بیان و برن فرقی تو اصل قضیه نکرده زنا هنوز نمیتونن وارد هیچ استادیومی بشن، بی_بی_سی پفیوز هم به های گنده کردن این یه بازی باید در مورد اصل ماجرا بنویسه که هنوز همون برنامست
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

صادقی: ۱۰۰ نفر از آقازاده‌ها بورسیه تحصیلی گرفتند/ «رئیسی» با فساد علمی برخورد کندمحمود صادقی: * ۱۰۰ آقا و آقازاده‌ با رانت بورسیه تحصیلی گرفتند * در میان آنان نماینده مجلس و فرزندان نمایندگان، امام جمعه، فرمانده انتظامی و وزیر است * رئیس قوه قضاییه با فسادعلمی در دانشگاه‌ها برخورد کند که زمینه ساز فسادهای دیگر است 🤣😂🤣 باز هم تف سر بالا... بارها گفته ایم و بازهم میگوئیم بوی گند میدین
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایران با هر گونه عملیات نظامی احتمالی در سوریه مخالف استوزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ضمن نامشروع خواندن حضور نظامیان آمریکایی در سوریه، اقدام ایالات متحده آمریکا برای رفع اشغال اراضی سوریه و خروج نیروهای نظامی این کشور از سوریه را اقدامی می داند که می بایست بسیار زودتر از این اتفاق می افتاد. په ایران خودش چه غلطی میکنه تو سوریه؟ باید تمامیت ارضی خاک سوریه حفظ شود این همه شهید مدافع حرم داده نشد که هر کی هرکاری خاست بکند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »