کاظم صدیقی: اوکراین در مسئله هواپیما به ما جفا کرد

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کاظم_صدیقی، امام جمعه منصوب علی خامنه‌ای، سکوت مقامات ایران درباره جنایات روسیه در اوکراین را به واکنش این کشور به سرنگونی هواپیمای اوکراینی مرتبط کرد و گفت «اوکراین در مسئله هواپیما با ما جفا کرد.» اخبار_ایران اوکراین هواپیمای_اوکراینی

استان‌وایر- کاظم صدیقی، امام جمعه منصوب علی خامنه‌ای، سکوت مقامات ایران درباره جنایات روسیه در اوکراین را به واکنش این کشور به سرنگونی هواپیمای اوکراینی مرتبط کرد و گفت «اوکراین در مسئله هواپیما با ما جفا کرد.»

کاظم صدیقی پیش‌ترهم بدون اشاره به نقش سپاه در سرنگونی هواپیمای اوکراینی گفته بود خانواده‌های کشته‌شدگان این هواپیما «بدهکار انقلاب» بودند. وی گفت: «مسئله جنگ روسیه و اوکراین لجن پراکنی بوق‌های تبلیغاتی غرب و بعضی از وابسته‌های بیرونی‌شان است، ایران طرفدار حق علیه باطل است، ایران طرفدار مظلوم است، اگر در فلسطین حضور پر رنگ دارد، در سوریه حضور دارد جنگ حق علیه باطل است اما در مسئله اوکراین، در زمان جنگ آلمان و شوروی اینها تعهد دادند ناتو را گسترش ندهند اما این کار را نکردند و آمدند تا مرز روسیه.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

معاون رئیس‌جمهوری آمریکا خواستار تحقیقات بین‌المللی در مورد حملات روسیه در اوکراین شدرئیس‌جمهوری لهستان نیز با اشاره به حملات روسیه به مدارس و ساختمان‌های مسکونی و غیرنظامی گفت برای او کاملا روشن است که روسیه در اوکراین مرتکب جنایات جنگی شده است. نه که امریکا تو ویتنام و افغانستان و عراق و یمن کم ساختمان مسکونی و غیر نظامی زد ؟؟؟
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

اردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شداردوغان: دیروز اولین تماس در سطح بالا بین روسیه و اوکراین در آنتالیا انجام شد اردوغان: اگر غرب سال 2014 در جریان اشغال کریمه صدای خود را بلند می‌کرد، آیا با تصویر (جنگ روسیه و اوکراین) امروز روبرو می‌شدیم؟ اردوغان: امیدمان این است که (در جنگ روسیه و اوکراین) اعتدال و عقل سلیم حاکم شده و سلاح‌ها هر چه زودتر خاموش شوند. اردوغان: ایجاد یک ساختار_جدید_امنیتی_جهانی حافظ صلح که به جای خدمت به منافع 5 کشور در خدمت همه بشریت باشد، الزامی است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پوتین: جنگ جویان داوطلب به مناطق درگیری در اوکراین منتقل شوندپوتین دستور داد تا جنگ جویان داوطلب که قرار است از خاورمیانه اعزام و در صف روسیه قرار بگیرند، به مناطق درگیری در اوکراین منتقل شوند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

استولتنبرگ: شاهد حملات به غیرنظامیان در اوکراین هستیم و این یک جنایت جنگی استاستولتنبرگ: شاهد حملات به غیرنظامیان در اوکراین هستیم و این یک جنایت جنگی است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

آمریکا اتهام کرملین درباره ساخت سلاح‌ بیولوژیکی در اوکراین را تکذیب کردوزارت خارجه آمریکا در بیانیه‌ای ضمن تکذیب اتهام مسکو درباره تلاش آمریکا و اوکراین برای ساخت سلاح‌های شیمیایی و بیولوژیکی،‌ آن را تئوری توطئه خواند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سفیر روسیه در ایران: در مذاکرات وین منافع خودمان را هم در نظر می‌گیریملوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران در خصوص مذاکرات برجامی در وین گفت این کشور منافع خود را نیز در نظر می‌گیرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »