کاشف واکسن کرونا: هدف بعدی عرضه واکسن برای سرطان است

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 19%
  • Publisher: 59%

کاشف واکسن کرونا: هدف بعدی عرضه واکسن برای سرطان است بیشتر بخوانید🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

اوزلم توره چی، یکی از کاشفان نخستین واکسن بیماری همه گیر «کووید ۱۹» می گوید به زودی از فناوری استفاده شده در تولید واکسن «بیون تک-فایزر» برای مقابله با بیماری سرطان استفاده خواهد شد.

یکی از چالش های اصلی پیش روی بنیانگذاران شرکت آلمانی «بیون تک» انجام آزمایش های بالینی برای حصول اطمینان از ایمنی واکسن ویروس کرونا بود. آنها در همین راستا با شرکت آمریکایی فایزر و شرکت چینی فوسان همکاری کردند. اوزلم توره چی یکی از درس های یک سال گذشته را واقف شدن به اهمیت «همکاری ها در سطح بین المللی» می داند.

اوزلم توره چی بر این باور است که از فناوری «پیام رسانی آر ان ای» می توان برای مقابله با انواع سرطان استفاده کرد. او می گوید: «ما چند واکسن برای انواع مختلف سرطان داریم که بر فناوری پیام رسانی آر ان ای استوار است.» اوزلم توره چی درباره جنجال های یک هفته اخیر پیرامون واکسن شرکت آسترازنکا می گوید این تصور که مراحل بررسی و تائید واکسن های کرونا به درستی طی نشده با حقیقت همخوانی ندارد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

یکی نیست بگه مگه سرطان ویروس یا باکتریه که میخوای براش واکسن بسازی؟البته برات آرزوی موفقیت میکنم ولی اونیکه قراره برای سرطان بسازی دیگه اسمش واکسن نیست

کدوم کاشف اگه اینا واکسن درست می کردن کشتار کرونا تو کشورشون اینهمه زیاد نبود

Amen

درود بی شمارنثارا ین بزرکواران باد

اين واكسن رو فايزر درست كرده. اينا همكاري كردن. حالا روشون زياد شده

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

باریکلا

این دانشمندان ،پیامبران عصر جدید هستند، درود بر این خانم دانشمند و همسرش که کره زمین رابا واکسن فایزر نجات داد...

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روسیه واکسن کرونا برای حیوانات را با کارآیی «صد در صدی» تولید می‌کندکارنیواک-کوو بر روی گربه‌‌ها، سگ‌ها، روباه‌های جنگلی و قطبی و همینطور مینک‌ها (گونه‌ای از راسو) آزمایش شده و کاملا کارا بوده است. خوش به حال آخوندا کاش به خفاشا هم بزنن پس حیوان‌ها هم مبتلا. میشوند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمبود واکسن کووید۱۹ در کشورهای فقیر؛ ممکن است دز دوم واکسن به آنها نرسدصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

۲۰۰ میلیون واکسن کرونای فیک در جهان/از مسیری که وزارت بهداشت می‌گوید، واکسن بزنیدمدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو با تاکید بر ثبت اطلاعات واکسن‌هایی که وارد کشور شده و تزریق می‌شوند در قسمتی به نام 'داشبورد' در سامانه تی‌تک، گفت: حدود ۲۰۰ میلیون واکسن فیک و تقلبی در دنیا تولید شده و دارد فروخته می‌شود؛ در ایران هم متاسفانه به اسم واکسن کرونا ارقام بسیار بالایی از مردم طلب می‌کنند، توصیه ما این است که مردم فقط از مسیری واکسن را دریافت کنند که وزارت بهداشت اعلام می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایمنی ۸۰ درصدی واکسن کرونای «پاستور»/در خرید واکسن هیچ عدالتی در میان نیسترئیس انستیتو پاستور ایران: واکسن کرونای انستیتو پاستور یک واکسن ایمن است و می‌تواند در بدن تا ۸۰ درصد ایمنی ایجاد کند، واکسن‌های دیگری هم در انستیتو پاستور برای کرونا داریم که کاملاً بومی و از تکنولوژی های فوق برتر هستند که در حال انجام مطالعات آنها هستیم خدا قوت به همکاران عزیز🌷 زارررت حالایکیشوبه ثمرمیرسوندین تا بعد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن🔺کرونا در ایران؛ ابراز نگرانی مقام بهداشتی از «واکسن گیت» و تبعیض در توزیع واکسن آمار وزارت بهداشت ایران نشان می‌دهد از نهم تا دهم اردیبهشت، ۲۰ هزار و ۷۳۲ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده است و ۳۹۱ بیمار جان خود از دست دادند. بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »