کار بیخ پیدا کرد/ AFC اجازه شروع لیگ برتر را نمی‌دهد!

08/05/1398 08:45:00 ق.ظ

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای: *کنفدراسیون فوتبال آسیا اجازه شروع لیگ برتر با شرایط فعلی را نمی‌دهد *شروع نشدن لیگ‌ به دلیل اجرا نشدن ضوابط حرفه‌‌ای‌گری است *تا زمانی که مجوز حرفه‌ای‌گری صادر نشود لیگ شروع نمی‌شود و قرعه‌کشی مسابقات انجام نخواهد شد

عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای می‌گوید AFC اجازه شروع لیگ برتر با شرایط فعلی را نمی‌دهد. کاظم اولیایی، عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای در گفت‌و گو با ایسنا، درباره وضعیت تیم‌های لیگ برتری، وضعیت ورزشگاه‌ها و مشکلات تیم‌ها برای شروع لیگ برتر و صدور مجوز سخن گفت.

او با بیان توضیحاتی درباره سازوکار صدور مجوز حرفه‌ای گفت: دپارتمانی در سازمان لیگ وجود دارد که وظیفه‌اش اجرای قانون حرفه‌ای‌ سازی برای دریافت مجوز است. پس از اینکه بخشنامه‌های حرفه‌ای سازی از سوی این کمیته در باشگاه‌ها اجرا شد، کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای بر این موضوعات نظارت می‌کند تا صحت و سقم مدارک ارائه شده به دپارتمان را بررسی کنند.

*کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای وظیفه نهایی رسیدگی به وضعیت تیم‌ها را دارد اولیایی با بیان اینکه اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای کارشناسان بی‌طرف و آزاد هستند که نماینده AFC محسوب می‌شوند، تاکید کرد: ما نمایندگی AFC را هم داریم و وضعیت حرفه‌ای تیم‌ها را تایید می‌کنیم. در واقع بررسی مجددی در AFC انجام نمی‌شود.

او در واکنش به این سوال که آیا امکان مساعدت به تیم‌های لیگ‌برتری در صورت ناقص بودن مدارک وجود دارد، گفت: حرف ما برای AFC حجت است. به همین دلیل باید سلامت نظر ما برای AFC اثبات شود. ما نمایندگان آن ها هم هستیم. در واقع AFC نقش نظارتی روی عملکرد ما دارد. بهترین مساعدت ما اعمال قانون است. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

بایدن در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی زمین خورد

رئیس جمهور آمریکا در مراسم فارغ‌التحصیلی دانشجویان آکادمی نظامی نیروی هوایی در ایالت کلرادو زمین خورد. - Anadolu Ajansı ادامه مطلب >>

برزیل اجازه سوخت رسانی به دو کشتی ایران را داد🔺برزیل اجازه سوخت رسانی به دو کشتی ایران را داد ⚡️مقام‌های رسمی برزیل اعلام کردند که کشتی‌های باری ایران که به‌دلیل تحریم‌های آمریکا و امتناع برزیل از سوخت‌رسانی در این کشور متوقف بودند، سوخت دریافت کرده‌اند. بگید زودتر گوشت های یخ زده رو بیارن که مردم از گشنگی مردند. با درود و سپاس، اشتباهی بزرگ از جانب کشور برزیل برای دادن اجازه سوخت گیری به این کشتیها، زیرا این کشتیها بخوبی میتوانند سوخت مورد نیاز خود را در سفرها ذخیره سازی نمایند بجای آنکه آن را بصورت قاچاق بفروش برسانند. کشورها دیگر نباید اجازه چنین کاری را دهند. اگر خرید سوخت با عز و التماس نشانه اقتدار سپاه نیست پس چیست؟!!

۲۱ سال برای حفظ منافع ایران در دریای خزر مذاکره کردیم/ با هیچکس تعارف نداریم/ اجازه نمی‌دهیم پهنه خزر به منطقه‌ای برای حضور نیروهای خارجی تبدیل شودوزیر امور خارجه ایران با تاکید بر اینکه برای حفظ منافع ایران در دریای خزر ۲۱ سال مذاکره شده است، گفت: ما در کنوانسیون اخیر مانع شدیم که ایران در عمل انجام شده قرار بگیرد.

اینترنت در کوبا خانگی شدبرای نخستین بار مردم کوبا اجازه یافته‌اند تا از خانه‌های خود به اینترنت وصل شوند. اینتنرنت در کوبا تا کنون با محدودیت مواجه بود. دولت کوبا از چند سال پیش دسترسی به اینترنت را در این کشور توسعه داده است. به عمله هات همچون خاننه ای بگو برند اطلاعاتشون رو در بیارن برای نظام تروریست جهانی لازم میشه Don't forget moments people teacher of future people . 5050 plus points No min copper

ظریف: تصمیم گیری در مورد کنوانسیون دریای خزر وابسته به تصمیم مجلس استوزیر امور خارجه با تاکید بر این که پس از انجام مراحل لازم در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر این کنوانسیون به مجلس برای تصویب خواهد آمد گفت: تاکنون هر تصمیمی در خصوص کنوانسیون حقوقی دریای خزر با اجازه شورای عالی امنیت ملی و امضای مقام معظم رهبری انجام شده است و پس از طی شدن مراحل کامل آن برای تصمیم نهایی به مجلس خواهد آمد. سهم ایران از دریای خزر ۵۰٪ ۱۱٪ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ جداااا؟!! پس سه تا جزیره هارم بدن امارات زمان جنگ هم غلط کردن گفتن ملت برن بجنگن! سیاست نزدیکی با همه همسایه ها رو پیش میگرفتن! اینهمه خانواده داغ عزیز نبینن! در ثانی پس چرا هی پادشاهان نالایق قاجار سر میدادن اونام دقیقا سیاست نزدیکی با همسایگان پیش گرفته بودن دیگه!

کارگر افغانستانی؛ ۳ ماه کار کردیم، کارفرما پول‌ما‌ن را نداد و به زور بیرونمان کردشرم بر ان کارفرمایی حرامخور Nazer69263435 خب خیلی بیجا کرده بدون مدارک وارد ایران شده، اینجا کار واسه کارگر خودی پیدا نمیشه .

'تعویق لیگ برتر فوتبال ایران'؛ امنیت تماشاگران یا حضور زنان؟تاریخ شروع مسابقات لیگ برتر در ایران که در سال‏های گذشته به طور معمول در هفته اول مردادماه آغاز می‎شد، همچنان نامعلوم است. آخرین خبرها حاکی از این است که احتمالا لیگ برتر ایران همزمان با عید غدیر در روز بیست و نهم مردادماه آغاز خواهد شد، با این حال فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هنوز رسما تاریخ شروع لیگ را اعلام نکرده‌اند. هیچکدام عدم برنامه ریزی