کاریکاتور/ بحران پیری از آنچه فکر می‌کنید به شما نزدیک‌تر است

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

وزیر بهداشت: جمعیت سالمند در سال‌های آتی به ۲۸درصد می‌رسد / وزیر بهداشت گفت: نرخ جمعیت سالمند کشور در حال حاضر ۸.۳درصد است که در سال‌های آتی به بیش از ۲۸درصد می‌رسد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار وزیر کشور آلمان نسبت به وقوع بحران جدید پناهجویان | DW | 06.10.2019هورست زهوفر می‌گوید ممکن است به زودی شاهد حرکت موج جدیدی از پناهجویان به سوی کشورهای اروپایی باشیم. او به کشورهای اتحادیه اروپا هشدار داد که اگر همبستگی نداشته باشند با بحرانی عمیق‌تر از سال ۲۰۱۵ روبرو می‌شوند. اين نتيجه عملكرد دخالتهاي شما از ديكتاتورها براي بدست آوردن منافعتان است ملتها زير ستم اين ظالما ازتمام حق حقوق انساني و شهروندي خود محروم ميشون و وادار ب مهاجرت از سرزمين مادري خود براي يك زندگي بهتر ميشون
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران افزایش بهای سوخت در اکوادور؛ روستائیان جاده‌ها را بستندبهای برخی از محصولات نفتی در این کشور تا ۱۲۳ درصد افزایش یافته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اسامی مدیرانی را که باعث عدم پیشرفت تبریز می‌شوند ؛ اعلام می کنم/ پرداخت حقوق با تاخیر ۱۵ روزه افتخار نیست/ بحران مالی در شهرداری تبریزسخنگوی شورای اسلامی شهر تبریز خطاب به شهردار و مردم تبریز گفت: جناب آقای شهردار و مردم محترم و شریف تبریز، شهرداری تبریز متعلق به قبیله و عشیره کسی نیست که بیاییم مدیران با سابقه و متخصص را به صورت سلیقه ای و غیرکارشناسانه حذف کنیم و شهر تبریز را به صورت فامیلی و با دوستان اداره کنیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تعداد جان باختگان ناآرامی‌های عراق به ۱۰۴ نفر رسیدمقام‌های دولتی عراق می‌گویند هیچ‌یک از نیروهای امنیتی به صورت مستقیم به تظاهر کنندگان شلیک نکرده است. اینهم نتیجه استراتژی اروپا در حمایت از ج.ا. شما مسئول خون تک تک افرادی هستین که بر زمین ریخته شده يعني مسلسل گرفته رو مردم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شکایت سپاه از بهزاد نبوی به قوت خود باقی استمعاونت حقوقی سپاه شکایت خود از سایت‌های خبری «الف» و «عصر ایران» در پی مصاحبه بهزاد نبوی را پس گرفت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خشونت در هنگ کنگ؛ پلیس برای نخستین بار معترضان نقابدار را بازداشت کردمأموران برخی دیگر از افراد نقابدار را هم پس از آن که به صورت‌شان گاز فلفل پاشیدند، به حالت سجده روی زمین نشانده و دست‌های آنها را از پست با کابل بستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »