کاریکاتور/ افول اخلاق و انسانیت غرب‌وحشی در عصر‌ کرونا!

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

نقابی که کرونا از چهره غرب برداشت / جنگ‌افروزی کشورهای غربی، عامل اصلی تلفات بالای کرونا در اروپا و آمریکا / علاوه بر ضعف‌ها، کمبودها و ناکارآمدی‌‌هایی که این روزها از غرب آشکار شده، واقعیت دیگری از غرب هم این روزها برملا شد که خود آنها

اعتراف ‌کردند و آن وحشی‌گری غرب بود؛ وحشی‌گری‌ای که دولتمردان غربی و به‌ویژه آمریکایی در دزدی وسایل و تجهیزات بهداشتی و درمانی از دیگر کشورها به نمایش گذاشتند یا در رفتاری که با سالمندان و معلولان کرونایی در برخی کشورهای اروپایی در جریان است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پیش‌بینی بارش باران در بیشتر مناطق کشور/ کاهش ۵ تا ۷ درجه‌ای دما در برخی مناطقپیش‌بینی بارش باران در بیشتر مناطق کشور مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به این که بارش‌ها در کشور تا روزهای پایانی هفته ادامه دارد گفت: دمای هوا طی روزهای جمعه و شنبه (۵ و ۶ اردیبهشت) در برخی مناطق بین ۵ تا ۷ درجه کاهش می‌یابد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در جهان؛ محدودیت‌های سفرهای بین‌استانی در ایران برداشته شدگر چه کرونا در آمریکا همچنان با ولع هر چه بیشتر قربانی می‌گیرد، اما رشد آمار قربانیان در برخی کشورهای اروپایی اندکی از شتاب افتاده و مسئولان این کشورها در اندیشه بازگرداندن تدریجی جامعه به وضعیت عادی هستند. ۵۰ مهاجر گواتمالایی بازگردانده شده از آمریکا کرونا دارند ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر: اصلا محدودیتی نبوده که
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

در مرگبارترین تیراندازی در تاریخ کانادا دست‌کم ۱۶ نفر کشته شدندقاتل فردی سفیدپوست و کانادایی تبار است و هنوز انگیزه او از انجام این عملیات روشن نشده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

قدردانی بشار اسد از 'نقش بی‌بدیل' شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم در سوریهرئیس جمهور سوریه در دیدار با ظریف ضمن اشاره به شهادت سردار سلیمانی به نقش بی بدیل وی در مبارزه با تروریسم در سوریه اشاره و از همراهی با ملت سوریه قدردانی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

شیوع کرونا در جهان؛ محدودیت‌ سفرهای بین‌استانی در ایران برداشته شدگر چه کرونا در آمریکا همچنان با ولع هر چه بیشتر قربانی می‌گیرد، اما رشد آمار قربانیان در برخی کشورهای اروپایی اندکی از شتاب افتاده و مسئولان این کشورها در اندیشه بازگرداندن تدریجی جامعه به وضعیت عادی هستند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چند نفر در جهان در قرنطینه به سر می برند؟با توجه به داده‌های موجود حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند. حدود 4.5 میلیارد نفر در 110 کشور جهان به دلیل شیوع کرونا و نبود راهکار دیگری جهت مبارزه با این ویروس مجبور به خانه‌نشینی شده‌اند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »