کاریکاتور هفته | DW | 29.07.2019

07/05/1398 06:44 ب.ظ

کاریکاتور هفته: تا کنون گزارش‌های مختلف و گاه ضد و نقیضی از محمدعلی نجفی و میترا استاد و نیز انگیزه قتل منتشر شده است. مانا نیستانی در این کاریکاتور به موضوع قتل میترا استاد پرداخته است.

کاریکاتور هفته خبرگزاری‌ها ظهر روز سه‌شنبه هفتم خرداد گزارش دادند که میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، در آپارتمان خود در منطقه سعادت‌آباد تهران با شلیک پنج گلوله که دو گلوله آن به مقتول اصابت کرده، به قتل رسیده است.

ساعاتی بعد نجفی به قتل همسر خود اعتراف کرد.

قتل میترا استاد حاشیه‌های فراوان و بازتاب رسانه‌‌ای گسترده‌ای داشت. تا کنون گزارش‌های مختلف و گاه ضد و نقیضی از محمدعلی نجفی و میترا استاد و نیز انگیزه قتل منتشر شده است. مانا نیستانی در این کاریکاتور به موضوع قتل میترا استاد پرداخته است.

محمدعلی نجفی و میترا استاد

ادامه مطلب:
dw_persian »

وزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کندوزیر خزانه‌داری آمریکا این هفته در چین در مذاکرات تجاری شرکت می‌کند منوشن پیشتر به شبکه خبری «سی ان بی سی» گفت او و مقام های چینی مسائل بسیاری را به بحث خواهند گذاشت. او بعدتر در کاخ سفید اذعان کرد که انتظار ندارد تمام این مسائل حل شود.

دولت افغانستان: مذاکرات مستقیم با طالبان در یک کشور اروپایی انجام می‌شود«در پی تلاش‌های دولت برای شکل‌گیری مذاکرات رو در رو میان حکومت افغانستان و طالبان، این مذاکرات طی دو هفته آینده آغاز می‌گردد.» هرچه قاتل واحمقه جمع شده

آیا تاخیر در آغاز لیگ فوتبال ایران برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برای ورود زنان است؟آیا تاخیر در آغاز لیگ فوتبال ایران برای آماده‌سازی ورزشگاه‌ها برای ورود زنان است؟ در پایان فصل گذشته لیگ برتر فوتبال ایران اعلام شد که فصل بعد هفته اول مرداد آغاز می‌شود، این در حالیست که در هفته اول مرداد هنوز حتی قرعه‌کشی لیگ برگزار نشده است. نه بابا از بی برنامگی هست مثل مابقی امورات کشور بیخیال بابا. زنان بروند یا نروند مساله این است!! یه مشت چرت و پرت میزارین که چی؟! خب تو فرهنگ چند هزارساله و دین و مذهب ما همچین چیزایی نیست.چیرو میخواین به خورد ملت بدین.!! هرج و مرج از در و دیوار مملکت داره خود نمایی میکنه ، فوتبال ک استثنا نیس .

برگزاری کمپین مشاوره رایگان ازدواج در سراسر کشورمدیرکل دفتر برنامه ریزی و توسعه اجتماعی جوانان وزارت ورزش و جوانان با اشاره به برگزاری کمپین مشاوره رایگان ازدواج به زوج‌های جوان همزمان با هفته ازدواج گفت: زوج‌های متقاضی می‌توانند در این هفته از خدمات مشاوره‌ای تخصصی بهره‌مند شوند. در روز ازدواج حضرات علی و فاطمه(عع) جریان صیغه‌بازی و طلاق زوار ذکور عراقی امام رضا در مشهد و حضرت معصومه در قم چه میشود؟ یعنی یک هفته در حال کسب فیض و ثواب از خدا و اعلم‌الهدی هستند! یعنی طلاق نمیدهند؟ یعنی صیغه نمی‌کنند؟ حضرت زهرا: صیغه شیرین‌ترین... پس چی میشه؟! مشکلات شدید اقتصادی علت اصلی فروپاشی بنیان خانواده ها است.

منحنی چک‌های برگشتی رو به نزول است/رسیدگی‌ به پرونده‌‌های بازداشت‌شدگان در آخر هفته نباید به شنبه موکول شودمدیرعامل ستاد دیه در گفت‌وگو با ایلنا: منحنی چک‌های برگشتی رو به نزول است/رسیدگی‌ به پرونده‌‌های بازداشت‌شدگان در آخر هفته نباید به شنبه موکول شود

توضیحات مهدی تاج درباره دلایل تأخیر در شروع لیگ برتر فوتبال ایراناول گفتند فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران عقب افتاده، و حالا رسانه های نزدیک به دولت می‌گویند سه هفته دیگر قرار است این لیگ، برگزار شود.

چندرسانه‌ای

کاریکاتور هفته

خبرگزاری‌ها ظهر روز سه‌شنبه هفتم خرداد گزارش دادند که میترا استاد، همسر دوم محمدعلی نجفی شهردار اسبق تهران، در آپارتمان خود در منطقه سعادت‌آباد تهران با شلیک پنج گلوله که دو گلوله آن به مقتول اصابت کرده، به قتل رسیده است. ساعاتی بعد نجفی به قتل همسر خود اعتراف کرد.

قتل میترا استاد حاشیه‌های فراوان و بازتاب رسانه‌‌ای گسترده‌ای داشت. تا کنون گزارش‌های مختلف و گاه ضد و نقیضی از محمدعلی نجفی و میترا استاد و نیز انگیزه قتل منتشر شده است. مانا نیستانی در این کاریکاتور به موضوع قتل میترا استاد پرداخته است.

محمدعلی نجفی و میترا استاد

تاریخ